Kolejne Forum Ekonomiczne

od 07 do 09 września 2021 roku paskudna władza okupacyjna będzie balowała w Karpaczu w Hotelu Gołębiewski

data publikacji: 01-09-2021


Bustowski TVBal wielkich oszustów


Ten oszust, kłamca i lichwiarz Mateusz Morawiecki organizuje kolejny bal pod nazwą Forum Ekonomiczne w Karpaczu w kurniku zwanym Hotel Gołębiewski. Przez trzy dni będą bawić się za pieniądze zagrabione Polakom.

Jedni nie mają pieniędzy na opłacanie bieżących rachunków, nie mają na życie, na spłatę kredytów, a drudzy za publiczne pieniądze w dobie kryzysu organizują Forum Ekonomiczne podczas którego po raz kolejny dojdzie do podjęcie niekorzystnych dla Polaków decyzji.

Do zobaczenia w Karpaczu

Marcin Bustowskilosowa wiadomośćBadamy jakość żywności w niemieckiej pasiece Lidl

Akcja badania jakości żywności w niemieckiej pasiece LIDL Pomiarów dokonujemy ekotesterami Soeks Ecovisor F4.

losowa wiadomośćEkotester Soeks Ecovisor F4

Domowe labolatorium z menu w języku polskim. Samodzielnie sprawdzisz jakość wody i żywności oraz promieniowanie jonizujące i elektromagnetyczne.

losowa wiadomośćPrezydent Jeleniehj Góry zapowiada kolejne kroki

Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak podjął decyzję o wykonaniu badań przesiewowych 100 dzieci z jeleniogórskich szkół podstawowych na obecność Gli...

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top