Magda Gessler ciągnęła kabel i zniszczyła telefon

Podczas Kuchennych Rewolucji w Karpaczu dnia 24.07.2021 roku, agresywna Magda Gessler zaatakowała niszcząc telefon. Szarpała się także z Filipem ciągnąc mu kabel.

data publikacji: 27-07-2021


Bustowski TVByliśmy przekonani, że zechce porozmawiać.


Krótko przed protestem który odbył się przed Ministerstwem Edukacji w Warszawie, rozmawialiśmy z Magdą Gessler w sprawie jakości żywności i strucia Polaków glifosatem pochodzącym z wody i żywności. Podczas rozmowy nic nie wskazywało na to, że nie będzie chciała przystąpić do rozmów. Poprosiła, żeby wysłać jej wiadomość SMS w tej sprawie i obiecała, że zadzwoni. Na obietnicy się skończyło.

Korzystając z okazji, że Magda Gessler przyjechała do Karpacza, gdzie robiła kolejne rewolucje, postanowiliśmy się z nią spotkać. Byliśmy pewni, że zechce z nami porozmawiać. Okazało się jednak, że musieliśmy użyć megafonu, żeby zachęcić Panią Magdę do debaty.

W trakcie wymiany zdań jej zachowanie nie wskazywało na chęć przystąpienia do rozmowy. Zachowywała się dziwnie. W pewnym momencie wytrąciła z ręki mój telefon który upadł na chodnik i mocno się uszkodził. Doszło także do szarpania się z Filipem który również nagrywał telefonem spotkanie. Poprosiliśmy Policję o interwencję w sprawie zdarzenia. Całe zdarzenie możecie obejrzeć na filmie, a o incydencie z udziałem Magdy Gessler z naszym udziałem możecie przeczytać w niemalże wszystkich najpopularniejszych portalach internetowych.Team Bustowskilosowa wiadomość

Lany poniedziełek i lanie wody

Lany poniedziełek i lanie wody

Dzisiaj lany poniedziałek i lanie wody jaką to mamy ekologiczną żywność

Team Bustowskilosowa wiadomość

Rozprawa apelacyjna z Animexem

Rozprawa apelacyjna z Animexem

W Sądzie Okręgowym w Warszawie dnia 27.05.2021 r odbędzie się rozpatrzenie apelacji wniesionej przez Animex od wyroku Sądu Rejonowego w którym czytamy, ż...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Po co utrzymujemy GIS i Sanepid

Po co utrzymujemy GIS i Sanepid

Wciąż te same pytania bez odpowiedzi - Czy utrzymywanie Sanepidów i GIS ma sens? Czemu nikt nie słucha Najwyższej Izby Kontroli?

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top