Czy w Karpaczu znajdą się pieniądze na badania?

Wspieramy dzisiaj polskie matki w sprawie śrdków finansowych na badanie dzieci z miasta Karpacza na zawartość rakotwórczego środka w ich organiznach. Cztery mamy zostały zaproszone do gabinetu Pana Burmistrza na rozmowę. Ja z Armandem postanowiliśmy nie uczestniczyć w rozmowie.

data publikacji: 24-03-2021


Bustowski TVCzy mieszkańcy Karpacza lubią Radnych?


Pan Burmistrz powiedział, że znajdzie rozwiązanie jak my pokażemy ścieżki jak można formalnie sfinansować badania dzieci z Karpacza.
Ja Panu Burmistrzowi wyjaśnię, że są przynajmniej dwie ścieżki:

 • w trybie nadzwyczajnym musi Pan zwołać sesję rady miasta i podjąć decyzję o zabezpieczeniu środków w budżecie na badanie dzieci.
 • Jest jeszcze druga ścieżka Panie Burmistrzu, możemy podjąć inicjatywę związaną z referendum obywatelskim na terenie miasta Karpacza celem odwołania Burmistrza i (bez)radnych tego miasta. Jak Wy nie potraficie rozwiązaywać problemów to my go rozwiążemy.

Po co robimy masowe badania dzieci na obecność rakotwórczej substancji w ich organizmach?

 • Chcemy pokazać, że nie ma osoby która nie jest w mniejszym lub większym stopniu zatruta glifosatem który jest w wodzie i produktach żywnościowych.
 • Chcemy zainteresować konsumentów Raportami NIK które alarmują o tym problemieal, a zostały zatajone przez Mateusza Morawieckiego.
 • Chcemy żądać podjęcia uchwały o zakazie stosowania glifosatu
 • Chcemy wystąpić do Ministra Zdrowia o podjęcie działań zmierzających do utworzenia Agencji Bezpieczeństwa Żywności.
 • Chcemy odszkodowań dla strutych dzieci i ich rodzin

  Po rozmowie z Burmistrzem Karpacza weszliśmy do pokoju gdzie urzędowali radni miasta. Obejrzyjcie na materiale filmowym jak w popłochu zaczęli zakładać maski.
  Przypomnijmy, że Radni Karpacza w sprawie referendum dotyczącego fałszywej pandemii okazali się szabes gojami służącymi zdrajcom narodu Polskiego którzy uważają się za Żydów.
  Jeżeli w sprawie wygospodarowania pieniędzy na przebadanie dzieci z Karpacza nie okażą zainteresowania tym problemem, ich kariera bliska będzie końca, bo krąg mieszkańców Karpacza którym się narażą znacznie się powiększy.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Marsz przeciwko Monsanto - Bayer we Francji

Marsz przeciwko Monsanto - Bayer we Francji

W sobotę 21 maja 2022 r. dziesiąty rok z rzędu tysiące ludzi ponownie zmobilizuje się, aby potępić przemysłowy system agrochemiczny i jego katastrofalne...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Przebudzeni Konsumenci odpowiadają na pismo Biedronki

Przebudzeni Konsumenci odpowiadają na pismo Biedronki

Dnia 29 grudnia 2022 roku Biedronka wezwała Michała do zaprzestania naruszania dóbr osobistych. Przebudzeni Konsumenci odpowiedzieli Biedronce na pismo. Publ...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Agresywna Magda Gessler zaatakowała Bustowskiego

Agresywna Magda Gessler zaatakowała Bustowskiego

Podczas Kuchennych Rewolucji w Karpaczu dnia 24.07.2021 roku, agresywna Magda Gessler zaatakowała niszcząc telefon. Szarpała się także z Filipem ciągnąc ...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top