Czy w Karpaczu znajdą się pieniądze na badania?

Wspieramy dzisiaj polskie matki w sprawie śrdków finansowych na badanie dzieci z miasta Karpacza na zawartość rakotwórczego środka w ich organiznach. Cztery mamy zostały zaproszone do gabinetu Pana Burmistrza na rozmowę. Ja z Armandem postanowiliśmy nie uczestniczyć w rozmowie.

data publikacji: 24-03-2021


Bustowski TVCzy mieszkańcy Karpacza lubią Radnych?


Pan Burmistrz powiedział, że znajdzie rozwiązanie jak my pokażemy ścieżki jak można formalnie sfinansować badania dzieci z Karpacza.
Ja Panu Burmistrzowi wyjaśnię, że są przynajmniej dwie ścieżki:

 • w trybie nadzwyczajnym musi Pan zwołać sesję rady miasta i podjąć decyzję o zabezpieczeniu środków w budżecie na badanie dzieci.
 • Jest jeszcze druga ścieżka Panie Burmistrzu, możemy podjąć inicjatywę związaną z referendum obywatelskim na terenie miasta Karpacza celem odwołania Burmistrza i (bez)radnych tego miasta. Jak Wy nie potraficie rozwiązaywać problemów to my go rozwiążemy.

Po co robimy masowe badania dzieci na obecność rakotwórczej substancji w ich organizmach?

 • Chcemy pokazać, że nie ma osoby która nie jest w mniejszym lub większym stopniu zatruta glifosatem który jest w wodzie i produktach żywnościowych.
 • Chcemy zainteresować konsumentów Raportami NIK które alarmują o tym problemieal, a zostały zatajone przez Mateusza Morawieckiego.
 • Chcemy żądać podjęcia uchwały o zakazie stosowania glifosatu
 • Chcemy wystąpić do Ministra Zdrowia o podjęcie działań zmierzających do utworzenia Agencji Bezpieczeństwa Żywności.
 • Chcemy odszkodowań dla strutych dzieci i ich rodzin

  Po rozmowie z Burmistrzem Karpacza weszliśmy do pokoju gdzie urzędowali radni miasta. Obejrzyjcie na materiale filmowym jak w popłochu zaczęli zakładać maski.
  Przypomnijmy, że Radni Karpacza w sprawie referendum dotyczącego fałszywej pandemii okazali się szabes gojami służącymi zdrajcom narodu Polskiego którzy uważają się za Żydów.
  Jeżeli w sprawie wygospodarowania pieniędzy na przebadanie dzieci z Karpacza nie okażą zainteresowania tym problemem, ich kariera bliska będzie końca, bo krąg mieszkańców Karpacza którym się narażą znacznie się powiększy.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Termin apelacji z zażalenia Animex - Berlinki

Termin apelacji z zażalenia Animex - Berlinki

Pod koniec maja Sąd Okręgowy w Warszawie będzie rozpatrywał apelację producenta między innymi parówek Berlinki w sprawie wyroku uniewinniającego. Sąd u...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Tester Glifosatu

Tester Glifosatu

Naukowcy i firmy z Lipska i Drezna chcą wprowadzić na rynek urządzenie pomiarowe, które można wykorzystać do szybkiego i łatwego wykrywania glifosatu na ...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Ślubuję strzec bezpieczeństwa obywateli

Ślubuję strzec bezpieczeństwa obywateli

Publikujemy list otwarty Burmistrza Wielunia do Policjantów. Do napisania listu skłoniła interwencja wieluńskiej Policji u przedsiębiorcy prowadzącego lok...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top