Dzięki Policji weszliśmy do Sanepidu

Produkty żywnościowe które kupiliśmy dzisiaj w jeleniogórskim Lidlu zawieźliśmy do Sanepidu lecz zamknięto przed nami drzwi. Dzięki Policjantom udało się nam wejść do budynku i złożyć zawiadomienie

data publikacji: 09-04-2021


Bustowski TVSanepid nie był zainteresowany


Podczas poszukiwania zdrowych produktów żywnościowych w Lidlu nie udało nam się takich znaleźć. Bez problemu udało się za to kupić zapleśniałe mięso mielone i parówki Pikok z terminem przydatności do spożycia 11.02.2021 i datą zakupu 09.04.2021. W Sanepidzie nie chętnie chcieli z nami rozmawiać. Dopiero zawiadomiona przez pracowników Sanepidu Policja umożliwiła nam wejście do budynku i dopełnienie formalności. Nie możemy doczekać się wyników badań o ile takowe będą przeprowadzone.

Przypomnijmy, że jeleniogórski Sanepid zatrudnia 90 osób i zakończył 2020 rok stratą 5.466,758,25 PLNMusisz to zobaczyć: Zakupy powiązane z uświadamianiem Konsumentów w LidlTeam Bustowskilosowa wiadomość

Animex Foods nie pogodziła się z wyrokiem Sądu

Animex Foods nie pogodziła się z wyrokiem Sądu

Animex Foods nie pogodziła się z wyrokiem sądu z dnia 20.01.2021 roku. Zaskarżyła wyrok do Sądu Okręgowego.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Świnie skażone groźną chemią

Świnie skażone groźną chemią

Zbadałem mocz świn z ferm przemysłowych z których robią parówki. W moczu tych świń było 7,76 ng/mg Glifosatu!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zawiadomienie Prokuratury w sprawie szczepień

Zawiadomienie Prokuratury w sprawie szczepień

Dnia 09.07.2021 roku złożyliśmy zawiadomienie do Prokuratury w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa na dzieciach z Domu Dziecka.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top