Czy jedzenie w McDonalds jest zdrowe?

Psi Patrol odwiedził McDonalds w Jeleniej Górze. Obejrzyjcie materiał filmowy z wizyty.

data publikacji: 17-03-2021


Bustowski TVMy mamy takie zasady, że ja nie mogę pana poinformować


W ubiegłym roku zwróciliśmy się do McDonalda z prośbą o sfinansowanie przebadania dzieci. Otrzymaliśmy odpowiedź, że wspierają już dzieci chore na nowotwory. Najpierw dzieci karmią niezdrową żywnością, a kiedy te trafiają na onkologię, wspierają ich leczenie. Biznes się kręci.

  • Kurczaki wykorzystywane przez fast foody pochodzą z ferm przemysłowych i są genetycznie modyfikowane.

Kiedy zapytałem pracownika o środki pochodzące z pasz, czy żywność jest wolna od GMO, czy może znajdować się pozostałość soi w ich żywności, odesłany zostałem do McDonalda Polska. Nie otrzymałem odpowiedzi, czy serwowane przysmaki są wolne od soi, azotynów sodu i konserwantów. Usłyszałem, że mają takie zasady, że nie mogą mnie o tym poinformować. Czyżby tajemnica kulinarna McDonalds?Musisz to zobaczyć: Jamie Oliver wygrał z McDonaldem!Team Bustowskilosowa wiadomość

Spotkanie ludzi świadomych w Sosnówce Górnej

Spotkanie ludzi świadomych w Sosnówce Górnej

Na prośbę organizatora informujemy, że dnia 10 i 11 kwietnia 2021 roku tj w najbliższą sobotę i niedzielę odbędzie się spotkanie ludzi świadomych

Team Bustowskilosowa wiadomość

Potrzebne pieniądze na walkę z korporacjami

Potrzebne pieniądze na walkę z korporacjami

Walka z korporacjami które nas trują wciąż trwa. Nie mogę ujawniać strategii działania, ale proszę o pomoc finansową w walce.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Słowa Burmistrza Kamiennej Góry rzucone na wiatr

Słowa Burmistrza Kamiennej Góry rzucone na wiatr

Burmistrz Kamiennej Góry Pan Chodasewicz nie dał pieniędzy na badanie dzieci pomimo, że 250 matek deklarowało w ankiecie chęć zbadania dzieci.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top