Wielebni i Armand zostali porwani!

W dniu dzisiejszym w firmie SĄD REJONOWY w Warszawie odbył się spektakl w sprawie obostrzeń, maseczek, zgromadzeń. Pracownik firmy SĄD REJONOWY zatrudniony na stanowisku sędziego okazał się dupkiem!

data publikacji: 03-09-2021To jest dopiero początek przedstawienia matrixowego


W dniu dzisiejszym w FIRMIE SĄD REJONOWY prawidłowo stawił się ANDRZEJ SĄSIADEK oraz pełnomocnik wykreowanej na żywej osobie FIKCJI. Miało dojść do skazania na podstawie nielegalnie ustanowionych przepisów prawa dotyczącego maseczek, zgromadzeń i obostrzeń.

Pracownik FIRMY SĄD REJONOWY zajmujący stanowisko sędziego PRZEMYSŁAW HAŁASA najwyraźniej nie był w stanie ogarnąć tematu i bez rozpoczęcia przewodu sądowego próbował wyznaczyć nowy, kolejny termin, a następnie zamknął nie otwartą rozprawę. Przyjechaliśmy z Jeleniej Góry kilkoma samochodami pokonując w obie strony ponad 1100 km. Zakpiono z nas w poważnej sprawie. Należałoby złożyć wniosek formalny o przebadanie przewodniczącego na zawartość glifosatu.

Doszło do szarpaniny, zrobiło się na sali rozpraw głośno i interweniowała FIRMA OCHRONIARSKA POLICJA. Armand, Wielebny i Wielebna zostali przez nich porwani. Bawią się dobrze, są w dobrym humorze.

Udostępniamy Wam fragment materiału filmowego w tej sprawie z komentarzem Czujnego.

Żadne prawa i ustawy nie zabiorą im zabawy!Team Bustowskilosowa wiadomość

Wydano decyzję na eksperymenty na zdrowych dzieciach

Wydano decyzję na eksperymenty na zdrowych dzieciach

To na prawdę się dzieje! Wydano decyzję z pozwoleniem na prowadzenie badania klinicznego na zdrowych dzieciach < 12 lat

Team Bustowskilosowa wiadomość

Petycja w sprawie uchylenia aresztu

Petycja w sprawie uchylenia aresztu

Petycja o uwolnienie z aresztu śledczego osadzonych redaktorów NPTV Marcina Osadowskiego, Wojciecha Olszańskiego oraz Piotra Rybaka, organizatorów wiecu o ...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zrzutka zablokowała wypłatę zgomadzonych pieniędzy

Zrzutka zablokowała wypłatę zgomadzonych pieniędzy

Spółka z.o.o. Zrzutka.pl zablokowała nam wypłatę pieniędzy które pomagaliście nam zgomadzić na konkretny cel

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top