Reklamowanie szczepionki powinno być zakazane

Żądamy, aby Ministerstwo Zdrowia we właściwy sposób informowało o tym produkcie w reklamach, jakie stosuje się w Narodowym Programie Szczepień, co wg. obecnego przekazu jest zbawiennym lekiem na COVID -19, a prawda jest taka, że obecnie każdy, kto przyjmuje ten produkt chemiczny w II fazie badania klinicznego uczestniczy w eksperymencie medycznym

data publikacji: 26-02-2021


Bustowski TVCzy reklamowanie szcepionki nie narusza Ustawy Prawo Farmaceutyczne?


Na mocy art. 304 Ustawy z dnia 6 czerwca 1997r. kodeks postępowania karnego (tekst jedn. Dz.U. z 2020 r. poz. 30; zm. Dz.U. z 2020 r. poz. 413,poz. 568, poz. 1086) zawiadamiamy, że Minister Zdrowia, Premier Rady Ministrów oraz inne osoby które uczestniczą w globalnej reklamie produktu medycznego o nazwie szczepionka, poprzez swoje działanie, polegające na wprowadzaniu w błąd co do skuteczności szczepionki przeciwko COVID – 19 jaka jest reklamowana w telewizji i innych mediach społecznościowych oraz jej bezpieczeństwa, spowodowali bezpośrednie i świadome zagrożenie dla życia wielu osób, tj. o czyn z art. 165 § 1 k.k.Druk zawiadomienia do Prokuratury pobierz i złóż w Prokuraturze!Team Bustowskilosowa wiadomość

Facebook bezprawnie i bezkarnie blokuje konta

Facebook bezprawnie i bezkarnie blokuje konta

Facebook nęka, blokuje i dyskryminuje. Konta Polaków blokują uzasadniając publikacją postów naruszających standardy społeczności.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Apel Burmistrza Kowar w sprawie Glifosatu

Apel Burmistrza Kowar w sprawie Glifosatu

Burmistrz Kowar Pani Elżbieta Zakrzewska wystosowała na nasz wniosek apel do mieszkańców Kowar w sprawie Glifosatu

Team Bustowskilosowa wiadomość

Decyzja Sądu w sprawie zatrzymania Bustowskiego

Decyzja Sądu w sprawie zatrzymania Bustowskiego

Dnia 12.07.2021 roku Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze wydał postanowienie w sprawie mojego zażalenia na zatrzymanie mnie przez Policję dnia 06.02.2021 roku.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top