Ozonujemy mięso które kupiliśmy podczas psiego patrolu

Sprawdzaj mięso przed spożyciem, bo to może uratować życie.

data publikacji: 01-03-2021


Ozonujemy mięso które kupiliśmy podczas psiego patrolu

Jakie są wyniki ozonowania mięsa?


26.02.2021 roku oraz w dniu dzisiejszym odwiedziliśmy wybrane sklepy w których sprawdzaliśmy jakość produktów żywnościowych.

Sprawdzane produkty zostały przez nas kupione, a w dniu dzisiejszym mięso którym nas trują poddaliśmy ozonowaniu.

Na przygotowanym filmie możecie obejrzeć co zjadamy razem z mięsem.

Panie Ministrze Rolnictwa, oczekujemy, że się Pan wypowie w tej sprawie i podejmie stosowne działania mające na celu wyeliminowanie ze sprzedaży szkodliwej dla organizmu żywności.


Bustowski TV
Wsparcie - pomożesz?[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top