Reżim zatrzymał Marcina Bustowskiego w jego domu

Dnia 06 lutego 2021 roku Marcin Bustowski został zatrzymany przez pracowników korporacyjnych władzy okupacyjnej na podstawie art 190 K.K. art 224 i art 226 K.K.

data publikacji: 06-02-2021


Bustowski TVWładza okupacyjna boi się świadomych suwerenów


Akcja trwała od godziny 13:00 do godziny 23:00

zaktualizowano o godzinie 23:45

Chciałem Wam podziękować, że tak licznie przybyliście pod Prokuraturę i siedzibę firmy która mnie dnia 06 lutego 2021 roku porwała.

Moi drodzy, dzięki Wam jestem dzisiaj znowu z Wami. Dzięki Wam wygraliśmy proces sądowy. Dzięki Wam przejmiemy władzę w Polsce. Dzięki wam przywrócimy godność munduru Policjanta.

Dzisiaj jest wstyd nosić mundur Policjanta. Wstyd dla Policjantów. Oni się sami tego wstydzą. Jest im wstyd, że są wykorzystywani do elementu represji wobec Narodu Polskiego, ludzi którzy tworzą PKB, ludzi którzy otwierają interesy płacąc podatki dają środki finansowe na ich utrzymanie. My dzisiaj mamy do czynienia z państwem okupacyjnym.

Szanowni Państwo, przez siedem godzin siedziałem skuty w kajdankach. Nie dostałem nawet szklanki wody.

Przyjechali po mnie kilkoma radiowozami. Kilkunastu funkcjonariuszy policji w Jeleniej Górze dzisiaj rano weszło do mojego domu.

Była to decyzja komendanta. Mam podarte ubrania. Jestem po udarze, mam zakrzepicę mózgową, nie otrzymałem leków. Policja wykupiła w aptece tabletki ale tych tabletek nie dostałem. Siedem godzin bez jedzenia, bez picia, bez niczego. O godzinie dziewiętnastej prowadzący postępowanie uniemożliwiając mi kontakt z moim obrońcą, chciał żebym podpisywał jakieś dokumenty. Nie przedstawiono mi w ogóle postanowienia o zatrzymaniu.

Aresztuje się wskazującego na przestępcę

Funkcjonariusze Policji niejednokrotnie byli przeze mnie informowani, że Sanepid nie dopełnia obowiązków służbowych i bierze udział w truciu Polaków, co jest wyrażone w raporcie NIK. Pomimo tego zaniechali obowiązków służbowych z art 304 K.K., i nie powiadomili Prokuratury o tym, że sanepid i zarówno Mateusz Morawiecki, Andrzej Duda i reszta tych pachołków pisowskich współpracująca z platformą obywatelską z PSL, lewicą, nie robi nic w sprawie jakości serwowanej nam żywności.

Dzisiaj w obronie Polski i przedsiębiorców, polskich konsumentów, polskich matek, polskich dzieci, Policja zamiast jechać aresztować cały sanepid za niedopełnienie obowiązków służbowych, aresztuje tego który broni. Jest mi wstyd za jeleniogórskich Policjantów

Mamy państwo które chce nas zdepopulować, a czynny udział w tym procederze bierze Mateusz Morawiecki, Andrzej Duda i cały aparat pisowski - nimi powinna zainteresować się Policja, a nie im służyć.

Wstyd mi jest po prostu, że postąpili dzisiaj w taki sposób, bo ja bym zdjął mundur policjanta i wyszedł. Ja nie jestem taki jak oni. Nie będę na nich bezpośrednio składał zawiadomienia, bo oni mają swoje rodziny. Oni muszą zarobić na kredyty, oni muszą zarobić na życie, oni muszą też nakarmić swoje dzieci. Ale komendantowi z Nowowiejskiej nie popuszczę. Proszę Państwa, w historii nie było tak, żeby czterech komendantów nagle na Armii Krajowej się zjechało jednocześnie. Oni nie wiedzieli kiedy, co, i jak mają wypełniać. Oni nie wiedzieli co mają robić!

Zapowiadam, że złożymy przeciwko komendantowi z Nowowiejskiej zawiadomienie do Prokuratury.


Chciałbym podziękować Pani Prokurator, bo dzięki temu że odważyła się, że przyszła dzisiaj wieczorem, że podjęła taką decyzję, zostałem zwolniony po ciężkim dniu do domu.

Działania pracowników sanepidu, którzy nasłali na mnie Policję oraz komendanta z Nowowiejskiej i jego rzeszy przyczyniły się do tego, że w dniu aresztowania posypała się lawina zapisów nowych Świadomych Konsumentów którzy dołączyli do grupy ALERT. Była to w pewnym sensie znakomita reklama. W tym dniu odnotowaliśmy największą ilość osób które do nas dołączyły.


Wygrajmy Razem!


Opis filmów:


1. Porwanie na zlecenie komendanta dnia 06-02-2021 r.
2. Pierwsze minuty po zatrzymaniu na Armii Krajowej 5 w Jeleniej Góre
>3. Po zwolnieniu przez Prokuraturę, dnia 06-02-2021, godzina 20:40
4. Wypowiedź z dnia 07-02-2021, dzień po zatrzymaniu


Team Bustowskilosowa wiadomość

Bayer musi wypłacić ponad 20 mln euro poszkodowanemu

Bayer musi wypłacić ponad 20 mln euro poszkodowanemu

Firma agrochemiczna i farmaceutyczna Bayer poniosła kolejną porażkę tym razem w apelacji od wyroku w USA z powodu środka Roundp zawierającego glifosat.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Planujemy protest w sprawie aresztowanych Kamratów

Planujemy protest w sprawie aresztowanych Kamratów

Wojtek Olszański i Marcin Osadowski są osadzeni w areszcie śledczym w Sieradzu Ustalamy gdzie został aresztowany Piotr Rybak.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Jarosław Kaczyński jest człowiekiem czy powłoką

Jarosław Kaczyński jest człowiekiem czy powłoką

W moich wczorajszych przemysleniach poddałem wątpliwości fakt, że Jarosław Kaczyński żyje i jest człowiekiem. Moje przeczucia nie muszą być fantazją,...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top