Przywitaliśmy Platformę Obywatelską

"Gorąco na spotkaniu z Borysem Budką", "Emocjonujące spotkanie z liderami PO w Jeleniej Górze" - tak miejscowe portale tytułują wczorajsze wydarzenie z naszym udziałem.

data publikacji: 13-07-2021Co napisały lokalne media?


W poniedziałek (13.07) Jelenią Górę odwiedzili byli liderzy i parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej. Obecni byli między innymi Borysa Budka, Grzegorz Schetyna, Alicja Chybicka. Nie mogło oczywiście tam nas zabraknąć.

Zacytuję fragmenty opisujące wczorajsze spotkanie przez lokalne media.

Jelonka.com napisała:

"Chwilami było nerwowo za sprawą obecności Marcina Bustowskiego i jego "drużyny" - lider Bezpiecznych Konsumentów przy każdej tego typu okazji stara się podnosić temat glifosatu i szeroko pojętego bezpieczeństwa żywności."

"Polityce zawsze towarzyszą emocje, ale chodzi o to, żeby normalnie rozmawiać - mówił Grzegorz Schetyna, odnosząc się m.in. do głośnej
postawy Marcina Bustowskiego."

"Prezydent Jeleniej Góry usłyszał od jeleniogórskiego rolnika, że jest jedynym normalnym politykiem w PO, a pozostali to zdrajcy."

24jgora.pl - napisała:

"Spotkaniu z parlamentarzystami towarzyszyły duże emocje. Głównie za sprawą Marcina Bustowskiego z „Bezpiecznych Konsumentów”, który
głośno manifestował swoje niezadowolenie z przyzwolenia na trucie obywateli (zwłaszcza najmłodszych) za sprawą niezdrowej żywności zawierającej glifosat. Na słowa pochwały mógł liczyć tylko prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak, który jako jeden z niewielu samorządowców postanowił wesprzeć działania „Bezpiecznych Konsumentów” i przekazał środki na przeprowadzenie badań dzieci z Jeleniej Góry na obecność glifosatu w organizmie.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Statut Kaliski my to likwidujemy

Statut Kaliski my to likwidujemy

Dnia 11.11.2021 r w Kaliszu odbyło się wydarzenie artystyczne które przejdzie do historii. Organizatorom spektaklu edukacyjnego postawiono zarzuty. Postanowi...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Burmistrz Kamiennej Góry i jego naganne zachowanie

Burmistrz Kamiennej Góry i jego naganne zachowanie

Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz nasyła Policję na osoby które przychodzą do Urzędu Miasta

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pohorecka i Bustowski gośćmi wRealu24

Pohorecka i Bustowski gośćmi wRealu24

Razem z Kasią Pohorecką gościliśmy u Piotra Szlachtowicz wRealu24

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top