Przywitaliśmy Platformę Obywatelską

"Gorąco na spotkaniu z Borysem Budką", "Emocjonujące spotkanie z liderami PO w Jeleniej Górze" - tak miejscowe portale tytułują wczorajsze wydarzenie z naszym udziałem.

data publikacji: 13-07-2021Co napisały lokalne media?


W poniedziałek (13.07) Jelenią Górę odwiedzili byli liderzy i parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej. Obecni byli między innymi Borysa Budka, Grzegorz Schetyna, Alicja Chybicka. Nie mogło oczywiście tam nas zabraknąć.

Zacytuję fragmenty opisujące wczorajsze spotkanie przez lokalne media.

Jelonka.com napisała:

"Chwilami było nerwowo za sprawą obecności Marcina Bustowskiego i jego "drużyny" - lider Bezpiecznych Konsumentów przy każdej tego typu okazji stara się podnosić temat glifosatu i szeroko pojętego bezpieczeństwa żywności."

"Polityce zawsze towarzyszą emocje, ale chodzi o to, żeby normalnie rozmawiać - mówił Grzegorz Schetyna, odnosząc się m.in. do głośnej
postawy Marcina Bustowskiego."

"Prezydent Jeleniej Góry usłyszał od jeleniogórskiego rolnika, że jest jedynym normalnym politykiem w PO, a pozostali to zdrajcy."

24jgora.pl - napisała:

"Spotkaniu z parlamentarzystami towarzyszyły duże emocje. Głównie za sprawą Marcina Bustowskiego z „Bezpiecznych Konsumentów”, który
głośno manifestował swoje niezadowolenie z przyzwolenia na trucie obywateli (zwłaszcza najmłodszych) za sprawą niezdrowej żywności zawierającej glifosat. Na słowa pochwały mógł liczyć tylko prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak, który jako jeden z niewielu samorządowców postanowił wesprzeć działania „Bezpiecznych Konsumentów” i przekazał środki na przeprowadzenie badań dzieci z Jeleniej Góry na obecność glifosatu w organizmie.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Burmistrz Kamiennej Góry i jego naganne zachowanie

Burmistrz Kamiennej Góry i jego naganne zachowanie

Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz nasyła Policję na osoby które przychodzą do Urzędu Miasta

Team Bustowskilosowa wiadomość

Rabat 20 prcent na badanie glifosatu nie tylko online

Rabat 20 prcent na badanie glifosatu nie tylko online

Badania na glifosat i witaninę D3 ze zniżką 20% zrobisz od teraz także w punktach stacjonarnych ALAB w całym kraju

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pikok Pure Parówki z szynki z Listeria monocytogenes

Pikok Pure Parówki z szynki z Listeria monocytogenes

Inspekcja Weterynaryjna wykryła Listeria Monocytogenes w parówkach PIKOK dystrybuowanych przez Lidl.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top