Przywitaliśmy Platformę Obywatelską

"Gorąco na spotkaniu z Borysem Budką", "Emocjonujące spotkanie z liderami PO w Jeleniej Górze" - tak miejscowe portale tytułują wczorajsze wydarzenie z naszym udziałem.

data publikacji: 13-07-2021Co napisały lokalne media?


W poniedziałek (13.07) Jelenią Górę odwiedzili byli liderzy i parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej. Obecni byli między innymi Borysa Budka, Grzegorz Schetyna, Alicja Chybicka. Nie mogło oczywiście tam nas zabraknąć.

Zacytuję fragmenty opisujące wczorajsze spotkanie przez lokalne media.

Jelonka.com napisała:

"Chwilami było nerwowo za sprawą obecności Marcina Bustowskiego i jego "drużyny" - lider Bezpiecznych Konsumentów przy każdej tego typu okazji stara się podnosić temat glifosatu i szeroko pojętego bezpieczeństwa żywności."

"Polityce zawsze towarzyszą emocje, ale chodzi o to, żeby normalnie rozmawiać - mówił Grzegorz Schetyna, odnosząc się m.in. do głośnej
postawy Marcina Bustowskiego."

"Prezydent Jeleniej Góry usłyszał od jeleniogórskiego rolnika, że jest jedynym normalnym politykiem w PO, a pozostali to zdrajcy."

24jgora.pl - napisała:

"Spotkaniu z parlamentarzystami towarzyszyły duże emocje. Głównie za sprawą Marcina Bustowskiego z „Bezpiecznych Konsumentów”, który
głośno manifestował swoje niezadowolenie z przyzwolenia na trucie obywateli (zwłaszcza najmłodszych) za sprawą niezdrowej żywności zawierającej glifosat. Na słowa pochwały mógł liczyć tylko prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak, który jako jeden z niewielu samorządowców postanowił wesprzeć działania „Bezpiecznych Konsumentów” i przekazał środki na przeprowadzenie badań dzieci z Jeleniej Góry na obecność glifosatu w organizmie.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Parówki Kraina Wędl z bakterią Listeria monocytogenes

Parówki Kraina Wędl z bakterią Listeria monocytogenes

GIS po raz kolejny zawiadamia o wykryciu bakterii Listeria monocytogenes w parówkach z szynki Kraina Wędlin

Team Bustowskilosowa wiadomość

Rozprawa apelacyjna z Animexem

Rozprawa apelacyjna z Animexem

W Sądzie Okręgowym w Warszawie dnia 27.05.2021 r odbędzie się rozpatrzenie apelacji wniesionej przez Animex od wyroku Sądu Rejonowego w którym czytamy, ż...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zrzutka zablokowała wypłatę zgomadzonych pieniędzy

Zrzutka zablokowała wypłatę zgomadzonych pieniędzy

Spółka z.o.o. Zrzutka.pl zablokowała nam wypłatę pieniędzy które pomagaliście nam zgomadzić na konkretny cel

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top