Pomagamy Sanepidom w ich pracy

Stacje Sanitarno Epidemiologiczne nie mają czasu na przeprowadzanie kontroli zywności ponieważ pracownicy zostali oddelegowani do gnębienia restauratorów. Sanepidy nie radzą sobie z wykonywaniem obowiązków jakie do nich należą, a my im pomagamy! Dzisiaj odwiedzamy Biedronkę w Gryfowie Śląskim.

data publikacji: 11-03-2021


Bustowski TVCytat z 23 strony raportu Najwyższej Izby Kontroli


  • W  ocenie  Najwyższej  Izby  Kontroli  nadzór  Państwowej  Inspekcji Sanitarnej  nad  jakością  zdrowotną  żywności  zawierającej  substancje dodatkowe  nie  był  sprawowany  właściwie  we  wszystkich  obszarach. Ograniczał się w zasadzie do prowadzenia urzędowych kontroli żywności i  monitoringu  i  to  nie  zawsze  w  pełnym  zakresie.

O raporcie NIK nie chce słyszeć NIKt - Morawiecki, Niedzielski, Pinkas, GIS, Sanepidy, Prokuratura, Policja - nikt!
Najwyższy czas, żeby społeczeństwo zainteresowało się raportem Najwyższej Izby Kontroli i podniosło sprzeciw wobec żywności sprzedawanej w marketach.


Team Bustowskilosowa wiadomość

Spółka KSWiK z Mysłakowic stosuje Roundup

Spółka KSWiK z Mysłakowic stosuje Roundup

Pracownicy Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji w Mysłakowicach zostali przez nas przyłapani na gorącym uczynku podczas stosowania rakotwórczego...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Rejestracja Partii Politycznej Przebudzeni Konsumenci

Rejestracja Partii Politycznej Przebudzeni Konsumenci

Dnia 22.04.2021 złożyliśmy w Sądzie Okręgowym w Warszawie wniosek o rejestrację Partii Politycznej Przebudzeni Konsumenci

Team Bustowskilosowa wiadomość

Skladajcie zawiadomienia do Prokuratury na Sanepid

Skladajcie zawiadomienia do Prokuratury na Sanepid

Masowo skladajcie zawiadomienia do Prokuratury na Sanepid za niedopełnienie obowiązków służbowych.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top