Pomagamy Sanepidom w ich pracy

Stacje Sanitarno Epidemiologiczne nie mają czasu na przeprowadzanie kontroli zywności ponieważ pracownicy zostali oddelegowani do gnębienia restauratorów. Sanepidy nie radzą sobie z wykonywaniem obowiązków jakie do nich należą, a my im pomagamy! Dzisiaj odwiedzamy Biedronkę w Gryfowie Śląskim.


data publikacji: 11-03-2021


Cytat z 23 strony raportu Najwyższej Izby Kontroli


  • W  ocenie  Najwyższej  Izby  Kontroli  nadzór  Państwowej  Inspekcji Sanitarnej  nad  jakością  zdrowotną  żywności  zawierającej  substancje dodatkowe  nie  był  sprawowany  właściwie  we  wszystkich  obszarach. Ograniczał się w zasadzie do prowadzenia urzędowych kontroli żywności i  monitoringu  i  to  nie  zawsze  w  pełnym  zakresie.

O raporcie NIK nie chce słyszeć NIKt - Morawiecki, Niedzielski, Pinkas, GIS, Sanepidy, Prokuratura, Policja - nikt!
Najwyższy czas, żeby społeczeństwo zainteresowało się raportem Najwyższej Izby Kontroli i podniosło sprzeciw wobec żywności sprzedawanej w marketach.


Bustowski TVlosowa wiadomość

Pandemia jest w żywnośći, polityce, mediach, aptekach

Akcja badania dzieci na zawartość glifosatu dzięki Panu Jerzemu Łuzniak nabiera rozpędu. Prezydent Miasta Jeleniej Góry znalazł pieniądze na sfinansowan...

losowa wiadomość

Rozmowa z matkami dzieci strutych glifosatem

Andrzej Lepper uprzedzał o wszystkim co się obecnie dzieje. Przed opinią publiczną został ukryty raport NIK który obrazuje poważny problem którym obecni...

losowa wiadomość

Zdrowe mięso z gęsi od rolnika

W dniu dzisiejszym Team Bustowski kupił gęsi od miejscowego rolnika. Zbadalismy mięso ekotesterem Soex.

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM


LISTA POPARCIA Partii Przebudzeni Konsumenci

Pobierz, wydrukuj, zbierz podpisy i wyślij kurierem

Wygrajmy Razem!


Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top