Radosław Jęcek - wróg dzieci

„Radosław Jęcek – wróg dzieci” - plakat z takim przesłaniem powiesiliśmy dzisiaj tj 14.05.2021 na głównym wejściu do Urzędu Miasta w Karpaczu. "Podziękowanie" dla Pana Jęcka złozyliśmy także na ręce wiceprzewodniczącego rady miejskiej Karpacza.

data publikacji: 15-05-2021


Bustowski TVGrzegorz Kubik wyjaśnił


Już burmistrz przygotował nam projekt uchwały, gdzie mamy dofinansować np. kwotą 60 tys. złotych zakup wozu bojowego dla Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze. Problem polega na tym, że trwają jakieś przepychanki pomiędzy burmistrzem a radą miejską Karpacza.Podkreślę, że rada miasta nie ma inicjatywy uchwałodawczej jeśli chodzi o zmiany w budżecie. To leży po stronie burmistrza i uważam, że gdyby burmistrz tylko chciał, to taka kwota w budżecie by się znalazła. Słyszeliśmy takie stwierdzenia że „po co w ogóle to robić?”, „co później z tym dalej zrobimy?”, „komu jest to potrzebne?”. Ludzie nie rozumieją, że ta akcja nie tylko w Karpaczu ale też w innych miejscowościach ma na celu uświadomić rządzącym jak i również nam konsumentom, że coś z tą żywnością jest nie tak. Chcemy, aby władze wprowadziły Narodowy Program Profilaktyki związany z glifosatem i innymi substancjami szkodliwymi. Przeprowadzenie 450 kontroli w ciągu roku w całym kraju to lekka przesada. Jak wiemy, te badania są przeprowadzane tak, żeby nic nie wykryć – tłumaczy Grzegorz KubikTeam Bustowskilosowa wiadomość

Pan Jeży Łużniak zadeklarował pomoc

Pan Jeży Łużniak zadeklarował pomoc

Prezydent Miasta Jeleniej Góry, Pan Jerzy Łużniak potwierdził, że wesprze kwotą 15,000 zł badania jeleniogórskich dzieci w laboratoriach Alab.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Uświadamiamy Konsumentów w Lidlu w Jeleniej Górze

Uświadamiamy Konsumentów w Lidlu w Jeleniej Górze

Polacy wynoszą z molochów takich jak Lidl, Biedronka, Kaufland, Carrefour i inne, pełne torby chemicznej żywności. Sklepy te powinny być przekwalifikowane...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Życzenia noworoczne od Team Bustowski

Życzenia noworoczne od Team Bustowski

Stary 2021 Rok dobiega końca. Zostały ostatnie godziny dzielące nas od wejścia w Nowy 2022 Rok.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top