Walka z Sanepidem. Druk zawiadomienia wraz z uzasadnieniem

Masowo skladajcie zawiadomienia do Prokuratury na Sanepid za niedopełnienie obowiązków służbowych.

data publikacji: 09-02-2021


Walka z Sanepidem. Druk zawiadomienia wraz z uzasadnieniem

Udostępniam druk zawiadomienia do Prokuratury


Wygodnie się siedzi, wygodnie się nic nie robi, wygodnie się bierze pieniążki i żyje na koszt podatnika. Dysfunkcjonalność Sanepidu wobec narodu polskiego dyskwalifikuje tą instytucję z dalszego funkcjonowania w ocecnej formie. Składajcie zawiadomienia do Prokuratury na Sanepid.

Wszczynamy postępowania wobec Sanepidu
Pobierz druk zawiadomienia w pliku PDF drukuj, wypałniaj, składaj w Prokuraturze i wesprzyj autora jeżeli uznasz, że warto!Pobierz druk zawiadomienia w pliku .doc drukuj, wypełniaj, składaj w Prokuraturze i wesprzyj autora jeżeli uznasz, że warto!Ocena ogólna Najwyższej Izby Kontroli - PDF Najważniejsza strona 9 dokumentuBustowski TV
Wsparcie - pomożesz?[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top