KSWiK w Myslakowicach stosuje Roundup!

Pracownicy Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji w Mysłakowicach zostali przez nas przyłapani na gorącym uczynku podczas stosowania rakotwórczego...

data publikacji: 24-05-2021


Bustowski TVŚledztwo dziennikarskie w toku


W dniu dzisiejszym tj 24.05.2021 otrzymaliśmy od mieszkańca Mysłakowic informację, że pracownicy Spółki Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji stosują rakotwórczy Roundup w pobliżu zbiornika wody pitnej.

Pojechaliśmy z interwencją na miejsce gdzie zabezpieczyliśmy czterolitrowe opakowanie tej rakotwórczej substancji. Nadmienię, że dostawcą wody pitnej jest Spółka której członkami zarządu są między innymi:

  • Gmina Kowary reprezentowana przez Burmistrza Kowar - Elżbieta Zakrzewska
  • Gmina Mysłakowice reprezentowana przez Wójta Mysłakowic - Michał Orman
  • Gmina Piechowice reprezentowana przez Burmistrza - Jacek Kubielski
  • Gmina Podgórzyn reprezentowana przez Wójta Podgórzyna - Mirosław Kalata
  • Gmina Szklarska Poręba reprezentowana przez Burmistrza Szklarskiej Poręby - Mirosław Graf
  • Związek Gmin Karkonoskich reprezentowany przez Przewodniczącego Zarządu - Radosław Jęcek

Do większości Gmin, które wchodzą w skład zarządu Spółki, która truje glifosatem wystosowaliśmy pisma o sfinansowanie badań dzieci. Uświadomiliśmy także powagę problemu związanego z Glifosatem. Pomimo iż powzięli taką informację nadal stosują Roundup. Dzisiejsze zdarzenie uświadamia co może być powodem odmowy przyznania środków finansowych przez w/w Gminy.

Czyżby obawiali się wyników badań zdając sobie sprawę, że Spółka Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji stosuje tą rakotwórczą substancję? Nie można nawet wykluczyć, że przedstawiciele w/w Gmin mają odgórnie narzucone stosowanie tego rakotwórczego środka. Czy robią to świadomie wykaże dziennikarskie śledztwo. Przyjrzymy się tej sprawie dogłębniej.

Marcin Bustowski


Team Bustowskilosowa wiadomość

Odszedł od nas Hołowaty Ryszard syn Eugeniusza

Odszedł od nas Hołowaty Ryszard syn Eugeniusza

Z niedzieli na poniedziałek 13 marca 2022 roku odszedł od nas nasz przyjaciel Hołowaty Ryszard. Życie stracił w swoim kamperze w tragicznym wypadku do któ...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Powitaliśmy Platwormę Obywatelską w Jeleniej Górze

Powitaliśmy Platwormę Obywatelską w Jeleniej Górze

"Gorąco na spotkaniu z Borysem Budką", "Emocjonujące spotkanie z liderami PO w Jeleniej Górze" - tak miejscowe portale tytułują wczorajsze wydarzenie z na...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Prezydent Jeleniej Góry nie dotrzymał słowa

Prezydent Jeleniej Góry nie dotrzymał słowa

Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak okłamał nas obiecując pomoc w sprawie badań jeleniogórskich dzieci na obecność glifosatu w ich orgazizmach.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top