KSWiK w Myslakowicach stosuje Roundup!

Pracownicy Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji w Mysłakowicach zostali przez nas przyłapani na gorącym uczynku podczas stosowania rakotwórczego...


data publikacji: 24-05-2021


Śledztwo dziennikarskie w toku


W dniu dzisiejszym tj 24.05.2021 otrzymaliśmy od mieszkańca Mysłakowic informację, że pracownicy Spółki Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji stosują rakotwórczy Roundup w pobliżu zbiornika wody pitnej.

Pojechaliśmy z interwencją na miejsce gdzie zabezpieczyliśmy czterolitrowe opakowanie tej rakotwórczej substancji. Nadmienię, że dostawcą wody pitnej jest Spółka której członkami zarządu są między innymi:

  • Gmina Kowary reprezentowana przez Burmistrza Kowar - Elżbieta Zakrzewska
  • Gmina Mysłakowice reprezentowana przez Wójta Mysłakowic - Michał Orman
  • Gmina Piechowice reprezentowana przez Burmistrza - Jacek Kubielski
  • Gmina Podgórzyn reprezentowana przez Wójta Podgórzyna - Mirosław Kalata
  • Gmina Szklarska Poręba reprezentowana przez Burmistrza Szklarskiej Poręby - Mirosław Graf
  • Związek Gmin Karkonoskich reprezentowany przez Przewodniczącego Zarządu - Radosław Jęcek

Do większości Gmin, które wchodzą w skład zarządu Spółki, która truje glifosatem wystosowaliśmy pisma o sfinansowanie badań dzieci. Uświadomiliśmy także powagę problemu związanego z Glifosatem. Pomimo iż powzięli taką informację nadal stosują Roundup. Dzisiejsze zdarzenie uświadamia co może być powodem odmowy przyznania środków finansowych przez w/w Gminy.

Czyżby obawiali się wyników badań zdając sobie sprawę, że Spółka Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji stosuje tą rakotwórczą substancję? Nie można nawet wykluczyć, że przedstawiciele w/w Gmin mają odgórnie narzucone stosowanie tego rakotwórczego środka. Czy robią to świadomie wykaże dziennikarskie śledztwo. Przyjrzymy się tej sprawie dogłębniej.

Marcin Bustowski


Bustowski TVlosowa wiadomość

Zmieniamy Polskę dla Polaków

Nie wysyłajcie list z podpisami Pocztą. Prawo i Sprawidliwość ma kontrolę nad tym urzędem, więc nie możemy w tak ważnej sprawie mieć zaufania do tej f...

losowa wiadomość

Antybiotyki w hodowli zwierząt Raport NIK

Raporty NIK alarmują, że siedzimy na tykającej bombie ponosząc konsekwencje zdrowotne. Czy Prokuratorzy, Politycy, Policjancji, Sędziowie i pracownicy sane...

losowa wiadomość

Animex Foods nie pogodziła się z wyrokiem Sądu

Animex Foods nie pogodziła się z wyrokiem sądu z dnia 20.01.2021 roku. Zaskarżyła wyrok do Sądu Okręgowego.

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM


LISTA POPARCIA Partii Przebudzeni Konsumenci

Pobierz, wydrukuj, zbierz podpisy i wyślij kurierem

Wygrajmy Razem!


Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top