Spontaniczna akcja czworga we Wrocławiu

Wracając z Katowic przypadkowo znaleźliśmy się na proteście błyskawic we Wrocławiu. Nie obeszło się bez uświadomienia przez nas, Policjantów i Rodakow.

data publikacji: 07-03-2021


Bustowski TVCzy używanie LRAD przez Policję lest legalne?


Wracając z Katowic zatrzymaliśmy się we Wrocławiu, żeby napić się kawy i coś zjeść. W pewnym momencie zaczęły się zjeżdżać samochody policyjne. Wśród nich było auto z urządzeniem LRAD, które za pomocą fal akustycznych służyć ma do ogłuszania i rozpraszania masowych demonstracji. Używanie LRAD w naszym kraju nie jest legalne. Pierwszy samochód wyposażony w system LRAD pojawił się w Polsce w 2010 roku, a kolejne przed Euro 2012. Najwyższa Izba Kontroli zakwestionowała ten zakup. Pomimo tego zakupione pojazdy LRAD zostały i są używane przez Policję.

Bystry Policjant

Gdy zapytaliśmy Policjantów pod jakim zarzutem zostalismy zatrzymani do konrtoli, sierżant Bartłomiej Mizerski odpowiedział - "używacie państwo urządzenia nagłośniającego to jest w związku z art 156 Kodeksu Wykroczeń" (23:08 minuta filmu)

Art. 156. § 1. Kto na nienależącym do niego gruncie
leśnym lub rolnym niszczy zasiewy, sadzonki lub trawę,podlega karze
grzywny do 500 złotych albo karze nagany. 

Obejrzyjcie film i oceńcie sami...


Musisz to zobaczyć: Konkretny Kanał - Anna LuizaTeam Bustowskilosowa wiadomość

07.09.2021 Morawiecki zaprasza na bal do Karpacza

07.09.2021 Morawiecki zaprasza na bal do Karpacza

od 07 do 09 września 2021 roku paskudna władza okupacyjna będzie balowała w Karpaczu w Hotelu Gołębiewski

Team Bustowskilosowa wiadomość

Partia polityczna Przebudzeni Konsumenci

Partia polityczna Przebudzeni Konsumenci

Tworzymy Formację Polityczną Przebudzeni Konsumenci. Potrzebujemy Waszego poparcia - podpisów. Oni nigdy się nie będą bali jeżeli ten naród nie zrozumie...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Team Bustowski otrzymał auto służbowe

Team Bustowski otrzymał auto służbowe

Dnia 07.07.2021 roku po wstępnych rozmowach Armand uroczyście przyjął kluczyki od auta

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top