Pokojowe spotkanie zakłóciła Policja

Dnia 18.07.2021 roku Team Bustowski chciał pokojowo przywitać Prawo i Sprawiedliwość chlebem i Roundup'em. Pokojowe spotkanie zakłóciła Policja.

data publikacji: 19-07-2021Armand porwany przez Policję


Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze dnia 12 lipca 2021 roku wydał postanowienie stwierdzające nielegalność, nieprawidłowość oraz niezasadność zatrzymania Marcina Bustowskiego w dniu 06 lutego 2021 roku przez pracowników firmy Policja. Z uzasadnienia Sądu dowiadujemy się także, że jeleniogórscy pracownicy tej firmy dopuścili się potwierdzenia nieprawdy i manipulacji w protokole zatrzymania. Pomimo tego jeleniogórscy Policjanci nadal stosują wyuczone praktyki które nie są zgodne z obowiązującymi przepisami ich matrixowego prawa morskiego.

Porwanie Armanda

Dnia 18.07.2021 roku przyszliśmy na spotkanie z przedstawicielami PIS do Hotelu Mercury, gdzie jak możemy się domyśleć spotkali się, żeby po raz kolejny knuć plany w jaki sposób utrudnić życie Polakom. Zanim rozpoczęło się oficjalne spotkanie Policjanci dopuścili się porwania Armanda.

Pomimo, że Armand nie dawał swoim zachowaniem podstaw do jego zatrzymania oraz nie stawiał oporu, został wyprowadzony z hotelu i chciano wywieźć go do siedziby firmy Policja przy ul. Armii Krajowej 5 w Jeleniej Górze.

Zgromadzone licznie osoby uniemożliwiły Policji porwanie Armanda. Zjechało się przynajmniej 10 radiowozów i kilka samochodów nieoznakowanych którymi posługuje się Policja. W krótkim czasie liczebność pracowników firmy Policja i osób które przyszły wspierać Team Bustowski była znacznie większa, niż zebranych na sali przedstawicieli PIS.

Po negocjacjach z porywaczami, Armand został wypuszczony z samochodu w którym był bezpodstawnie przetrzymywany. Nie podpisał żadnych dokumentów. Policjanci uniemożliwili ponowne wejście do hotelu gdzie odbywało się spotkanie pisowców. Spotkanie PIS zostało zakończone, a jego uczestnicy zostali wyprowadzeni bocznym wyjściem z hotelu. Cała akcja trwała prawie dwie godziny, a najciekawsze momenty opublikujemy wkrótce w materiale filmowym.


Musisz to zobaczyć: Fot. Przemek Kaczałko - Jelonka.com


Team Bustowskilosowa wiadomość

linki do waznych stron

linki do waznych stron

W naszych codziennych działaniach wojennych związanych z walką o zdrową żywność, wolną i normalną Polskę, uczestniczy wiele wspaniałych osób. Na bie...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Parówki Kraina Wędl z bakterią Listeria monocytogenes

Parówki Kraina Wędl z bakterią Listeria monocytogenes

GIS po raz kolejny zawiadamia o wykryciu bakterii Listeria monocytogenes w parówkach z szynki Kraina Wędlin

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pan Jerzy Łużniak wspiera akcję z badaniami dzieci

Pan Jerzy Łużniak wspiera akcję z badaniami dzieci

Jeżeli wyniki będą tak niepokojące, jak na próbach dokonywanych do tej pory - wystąpimy do Ministra Środowiska i Ministra Zdrowia, aby te badania rozszer...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top