Pokojowe spotkanie zakłóciła Policja

Dnia 18.07.2021 roku Team Bustowski chciał pokojowo przywitać Prawo i Sprawiedliwość chlebem i Roundup'em. Pokojowe spotkanie zakłóciła Policja.

data publikacji: 19-07-2021Armand porwany przez Policję


Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze dnia 12 lipca 2021 roku wydał postanowienie stwierdzające nielegalność, nieprawidłowość oraz niezasadność zatrzymania Marcina Bustowskiego w dniu 06 lutego 2021 roku przez pracowników firmy Policja. Z uzasadnienia Sądu dowiadujemy się także, że jeleniogórscy pracownicy tej firmy dopuścili się potwierdzenia nieprawdy i manipulacji w protokole zatrzymania. Pomimo tego jeleniogórscy Policjanci nadal stosują wyuczone praktyki które nie są zgodne z obowiązującymi przepisami ich matrixowego prawa morskiego.

Porwanie Armanda

Dnia 18.07.2021 roku przyszliśmy na spotkanie z przedstawicielami PIS do Hotelu Mercury, gdzie jak możemy się domyśleć spotkali się, żeby po raz kolejny knuć plany w jaki sposób utrudnić życie Polakom. Zanim rozpoczęło się oficjalne spotkanie Policjanci dopuścili się porwania Armanda.

Pomimo, że Armand nie dawał swoim zachowaniem podstaw do jego zatrzymania oraz nie stawiał oporu, został wyprowadzony z hotelu i chciano wywieźć go do siedziby firmy Policja przy ul. Armii Krajowej 5 w Jeleniej Górze.

Zgromadzone licznie osoby uniemożliwiły Policji porwanie Armanda. Zjechało się przynajmniej 10 radiowozów i kilka samochodów nieoznakowanych którymi posługuje się Policja. W krótkim czasie liczebność pracowników firmy Policja i osób które przyszły wspierać Team Bustowski była znacznie większa, niż zebranych na sali przedstawicieli PIS.

Po negocjacjach z porywaczami, Armand został wypuszczony z samochodu w którym był bezpodstawnie przetrzymywany. Nie podpisał żadnych dokumentów. Policjanci uniemożliwili ponowne wejście do hotelu gdzie odbywało się spotkanie pisowców. Spotkanie PIS zostało zakończone, a jego uczestnicy zostali wyprowadzeni bocznym wyjściem z hotelu. Cała akcja trwała prawie dwie godziny, a najciekawsze momenty opublikujemy wkrótce w materiale filmowym.


Musisz to zobaczyć: Fot. Przemek Kaczałko - Jelonka.com


Team Bustowskilosowa wiadomość

Apelujemy do Policji o opamiętanie

Apelujemy do Policji o opamiętanie

Panowie policjanci, Panie policjantki, apelujemy do was! Jesteśmy nastawieni pokojowo w sprawie która dotyczy także was i waszych rodzin!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Radosław Jęcek Burmistrz Karpacza wrogiem dzieci

Radosław Jęcek Burmistrz Karpacza wrogiem dzieci

„Radosław Jęcek – wróg dzieci” - plakat z takim przesłaniem powiesiliśmy dzisiaj tj 14.05.2021 na głównym wejściu do Urzędu Miasta w Karpaczu. "P...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Bustowski Team w telewizji Dami

Bustowski Team w telewizji Dami

Obejrzyjcie najnowszy materiał filmowy przygotowany przez TV Dami Jelenia Góra

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top