Statut Kaliski, my to likwidujemy!

Dnia 11.11.2021 r w Kaliszu odbyło się wydarzenie artystyczne które przejdzie do historii. Organizatorom spektaklu edukacyjnego postawiono zarzuty. Postanowieniem sądu zostali tymczasowo aresztowani.

data publikacji: 17-11-2021


Bustowski TVJuż nigdy Polak Żydowi nie będzie niewolnikiem!


Nawoływanie do nienawiści które miało miejsce w Kaliszu dnia 11.11.2021 roku z całą pewnością nie było powodem różnic narodowościowych i wyznaniowych. Nienawiść do określonej grupy ludzi zrodziła się między innymi z powodu treści statutu kaliskiego z którego wynika dyskryminacja wobec chrześcijan, przyzwolenie na ich łupienie, okradanie, poniżanie i oszukiwanie. Narodowość żydowska, a także osoby które żydami nie są, a się za nich uważają od długiego czasu działają poprzez podstępne działania na szkodę narodu polskiego. Przykłady mógłbym długo wymieniać, chyba każdy Polak się ze mną zgodzi.

Po wymordowaniu polskiej inteligencji, podstępem i zbrodnią przejęli władzę nad Polakami. Teraz za pomocą mediów i terroru utrzymują władzę w Polsce. Ta żydowska władza ma oblicze faszysty i bolszewika, ta władza już jawnie od 1989r. czci i celebruje podbój Polski co wśród Polaków wywołuje bunt klasyfikowany przez nich jako mowa nienawiści.

Lekcja o zakłamanej historii

Nasi okupanci i ciemiężyciele przez wiele lat budowali swoje wpływy w Polsce na kłamstwach, podstępnych działaniach i oszustwach. Jest wiele rzeczy z przeszłości o których dzieci powinny dowiadywać się w szkołach. Brak fundamentalnej wiedzy z przeszłości nie pozwoli zrozumieć tego co się dzieje obecnie. Niestety dzieci są bardzo okaleczane szczególnie na lekcjach zakłamywanej historii. Na szczęście coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć powagę zagadnienia. Warto w tym miejscu dodać, że w latach bolszewickich 1945 -1956, żydzi w masowym ludobójstwie mordowali Polaków, aresztowali i zabili polskich bohaterów, Żydzi w Polsce wymordowali setki tysięcy Polaków w tym dziesiątki tysięcy polskich oficerów w Katyniu. To żydzi po wojnie w systemie bolszewickim zakatowali bohatera świata Pileckiego, Nila czy niewinne dziecko które miało zaledwie 17 lat (Inka). Dziękujemy organizatorom za fantastycznie przygotowane wydarzenie artystyczne które dla wielu było formą edukacji. Do dnia 11.11.2021 roku niewielu znało treść statutu kaliskiego oraz idące za tym konsekwencje.

Zmasowany atak żydostwa na Polaków

Cała żydowska władza, w tym politycy, a w Polsce w większości politykami są żydzi, rzucili się w mowie nienawiści na polskiego bohatera Wojtka Olszańskiego który odważnie wykrzyczał "nigdy Polak nie będzie niewolnikiem Żyda". Wraz z Marcinem Osadowskim i Piotrem Rybak zostali postanowieniem nielegalnego sądu aresztowani na okres trzech miesięcy. Nielegalny jest także prezydent który jest faktycznym namiestnikiem żydowskiego Kahału znany w Polsce i na świecie, jako prezydent Andrzej Duda który publicznie odsłonił twarz i brutalnie dał wyraz, że jest przedstawicielem żydów, a nie Polaków.


Brak podstaw do postawienia zarzutów i aresztowania

W naszej ocenie nie można organizatorom oraz tysiącom innych osób obecnych tego dnia w Kaliszu które wznosiły okrzyki, przypisać winy znieważenia z powodów określonych w art. 256 i 257 k.k. albowiem do znieważenia nie doszło z powodu przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo bezwyznaniowości. Nawoływanie do nienawiści skierowane było z powodu wrogości wobec Polaków w tym chrześcijan którzy stanowią zdecydowaną większość wśród Polaków. Wydarzenie było działalnością artystyczną i nosiło znamiona edukacji, co miejmy nadzieję przyczyni się do szybszego obalenia żydowskiej władzy okupacyjnej. Pod Asnykiem w Kaliszu Wojtek powiedział "psychologowie będą się wgryzać w to, będą analizować to" - opinia biegłego z zakresu psychologii powinna stać się podstawą do oceny przez sąd.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Rolnikowi zabrano maszyny został z widłami i bydłem

Rolnikowi zabrano maszyny został z widłami i bydłem

Komornik zabrał rolnikowi ciągnik i ładowacz czołowy dofinansowany w 50% z UE zostawiając go z bydłem i widłami.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Tucz nakładczy musi być zlikwidowany

Tucz nakładczy musi być zlikwidowany

Zanim sięgniesz w markecie do lodówki po tackę z mięsem, przypomnij sobie obraz zdjęć które Ci pokazuję.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Krzysztof Tołwiński komentuje raport NIK

Krzysztof Tołwiński komentuje raport NIK

Rolnicy produkują dobry surowiec, a państwo będąc niewydolnym w nadzorze na etapie przetwarzania pozwala na fałszowanie i chemizację żywności.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top