Konkretny Kanał zbiera pieniądze na konkretny cel

Przyłączamy się do akcji zbierania pieniędzy na operację dla Marcina Jakubowskiego. Jeden za wszystkich - Wszycy za jednego!

data publikacji: 09-03-2021


Bustowski TVNarodowy Fundusz Zdrowia nie pomoże


Potrzebne jest około 30,000 zł na sfinansowanie operacji kręgosłupa. Marcin Jakubowski pomagał innym, dzisiaj on potrzebuje pomocy której nie otrzyma z Narodowego Funduszu Zdrowia. Pewną część potrzebnej kwoty udało się już dzięki Wam zebrać.

  • Od 2014r. kiedy to doznałem urazu kręgosłupa wypadek komunikacyjny w pracy niestety po dziś dzień zmagam się z nieustępującym bólem noce nie przespane. Jestem zmotywowany i gotowy by odzyskać sprawność oraz samodzielność. Chcę wrócić do pracy i do normalnego życia. Prosze o szanse na nowe Zycie!! Marcin Jakubowski

https://zrzutka.pl/3meyx7


Musisz to zobaczyć: Konkretny Kanał - Anna Luizalosowa wiadomośćMinisterstwo Zdrowia przetacza krew z Glifosatem

"Pan wystarczająco dużo mi napsuł już krwi. Pan jest znany tu" - tak powiedział do mnie lekarz który w autobusie p...

losowa wiadomośćCzym nas karmią w McDonalds

Psi Patrol odwiedził McDonalds w Jeleniej Górze. Obejrzyjcie materiał filmowy z wizyty.

losowa wiadomośćProkuratura w Poznaniu zasypana zawiadomieniami

07.02.2021 roku Stowarzyszenie Pancerni Poznań powiadomili na Facebook, że walczą razem ze mną ramię w ramię!

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top