Konkretny Kanał zbiera pieniądze na konkretny cel

Przyłączamy się do akcji zbierania pieniędzy na operację dla Marcina Jakubowskiego. Jeden za wszystkich - Wszycy za jednego!

data publikacji: 09-03-2021


Bustowski TVNarodowy Fundusz Zdrowia nie pomoże


Potrzebne jest około 30,000 zł na sfinansowanie operacji kręgosłupa. Marcin Jakubowski pomagał innym, dzisiaj on potrzebuje pomocy której nie otrzyma z Narodowego Funduszu Zdrowia. Pewną część potrzebnej kwoty udało się już dzięki Wam zebrać.

  • Od 2014r. kiedy to doznałem urazu kręgosłupa wypadek komunikacyjny w pracy niestety po dziś dzień zmagam się z nieustępującym bólem noce nie przespane. Jestem zmotywowany i gotowy by odzyskać sprawność oraz samodzielność. Chcę wrócić do pracy i do normalnego życia. Prosze o szanse na nowe Zycie!! Marcin Jakubowski

https://zrzutka.pl/3meyx7


Musisz to zobaczyć: Konkretny Kanał - Anna LuizaTeam Bustowskilosowa wiadomość

Święto Rolnika Polskiego w Wagnerówce - polecam

Święto Rolnika Polskiego w Wagnerówce - polecam

Dnia 13.06.2021 roku w Wagnerówce odbędzie się Świeto Rolnika Polskiego. Będę obecny - wszystkim polecam!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Czy Burmistrz Karpacza zrobi jak obiecał

Czy Burmistrz Karpacza zrobi jak obiecał

Dnia 24 marca Pan Radosław Jęcek powiedział "Jak Pan Prezydent Jeleniej Góry pokaże jak te pieniądze dać to ja skorzystam z takich mechanizmów.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Podsumowanie 2022 Roku

Podsumowanie 2022 Roku

Życzymy sobie i Wam, żeby 2023 Rok przyniósł szybki upadek wszystkich partii politycznych, a Polską zaczęli rządzić Polacy którym będzie zalezało, ż...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top