Konkretny Kanał zbiera pieniądze na konkretny cel

Przyłączamy się do akcji zbierania pieniędzy na operację dla Marcina Jakubowskiego. Jeden za wszystkich - Wszycy za jednego!

data publikacji: 09-03-2021


Bustowski TVNarodowy Fundusz Zdrowia nie pomoże


Potrzebne jest około 30,000 zł na sfinansowanie operacji kręgosłupa. Marcin Jakubowski pomagał innym, dzisiaj on potrzebuje pomocy której nie otrzyma z Narodowego Funduszu Zdrowia. Pewną część potrzebnej kwoty udało się już dzięki Wam zebrać.

  • Od 2014r. kiedy to doznałem urazu kręgosłupa wypadek komunikacyjny w pracy niestety po dziś dzień zmagam się z nieustępującym bólem noce nie przespane. Jestem zmotywowany i gotowy by odzyskać sprawność oraz samodzielność. Chcę wrócić do pracy i do normalnego życia. Prosze o szanse na nowe Zycie!! Marcin Jakubowski

https://zrzutka.pl/3meyx7


Musisz to zobaczyć: Konkretny Kanał - Anna LuizaTeam Bustowskilosowa wiadomość

Tucz nakładczy musi być zlikwidowany

Tucz nakładczy musi być zlikwidowany

Zanim sięgniesz w markecie do lodówki po tackę z mięsem, przypomnij sobie obraz zdjęć które Ci pokazuję.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Izby Rolnicze należy zlikwidować

Izby Rolnicze należy zlikwidować

Przez 20 lat spadła ilość Gospodarstw Rolnych, a podatek dla Izby jest taki sam. Między innymi dzięki Izbom Rolniczym mamy złej jakości żywność w mark...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Rozprawa apelacyjna z Animexem

Rozprawa apelacyjna z Animexem

W Sądzie Okręgowym w Warszawie dnia 27.05.2021 r odbędzie się rozpatrzenie apelacji wniesionej przez Animex od wyroku Sądu Rejonowego w którym czytamy, ż...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top