Najsławniejszy Burmistrz

Przypomnijmy, że dnia 03.04.2021 roku kamiennogórski Burmistrz został gwiazdą Facebooka. Tym razem za sprawą relacji transmitowanej przez nas online z wizyty w ratuszu. Chcieliśmy w tym dniu złożyć pismo i porozmawiać o problemie trucia rakotwórczym glifosatem. To się jednak nie udało. Pomiędzy nami, a Burmistrzem wybuchła awantura, a jej inicjator zawiadomił Policję.

data publikacji: 08-04-2021


Bustowski TVKilka dni później...


Pan Janusz Chodasewicz, Burmistrz Miasta Kamienna Góra dnia 03.04.2021 nie chciał z nami podjąć rozmowy i pokazał, że jest człowiekiem który dłużej nie powinien podgrzewać zajmowanego stanowiska w Urzędzie Miasta Kamienna Góra. Urzędnicy są dla narodu, a nie odwrotnie.

Myślę że czas na Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Kamiennej Góry. Urząd w Kamiennej Górze jest ładny, należy tylko zmienić urzędującego Burmistrza. Zapowiadam, że będziemy się tym zajmować.Obszerny artykuł o tym zdarzeniu przeczytacie w lokalnej prasie ID Informacje Dolnośląskie.

W dniu dzisiejszym tj 08.04.2021 roku przyjęto w Urzędzie Miasta Kamienna Góra nasz wniosek w miłej atmosferze. Stało się tak dzięki Panu Januszowi Jarosz, przewodniczącemu Rady Miasta Kamienna Góra, któremu serdecznie dziękujemy.

Pan Janusz Jarosz osobiście do nas zadzwonił i wyszedł z inicjatywą abyśmy złożyli wniosek o wygospodarowanie z budżetu miasta kwoty na pokrycie badań dzieci zamieszkujących Kamienną Górę. Pan Janusz to osoba pozytywnie działająca na rzecz mieszkańców Kamiennej Góry w tym także osób z chorobami nowotworowymi i niepełnosprawnych

Panie Januszu, jeszcze raz cały Team Bustowski dziękuje Panu za okazane wsparcie i życzymy szybkiego powrotu dla zdrowia.

Powiadomimy Was jak tylko otrzymamy odpowiedź na złożone przez nas w dniu dzisiejszym pismo.

OŚWIADCZENIE BURMISTRZA KAMIENNEJ GÓRYMusisz to zobaczyć: Obejrzyj film z pierwszej wizyty u Burmistrza Kamiennej GóryTeam Bustowskilosowa wiadomość

Alarmujący Raport NIK o kontroli jakości zywności

Alarmujący Raport NIK o kontroli jakości zywności

Według raportu Najwyższej Izby Kontroli system monitorowania bezpieczeństwa żywności w Polsce wymaga wielu zmian.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Rekordowy wynik badań na zawartość glifosatu

Rekordowy wynik badań na zawartość glifosatu

Każdego dnia otrzymujemy od Was wyniki badań na zawartość glifosatu w organizmie. Zobaczcie jaki wynik dotarł do nas dzisiaj...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Burmistrz Karpacza Pan Jęcek odwiedzi Bustowskiego

Burmistrz Karpacza Pan Jęcek odwiedzi Bustowskiego

Dnia 11.06.2021 odwiedziliśmy ponownie Karpacz. Przed Urzędem Miasta spotkalismy Burmistrza Pana Radosława Jęcek. Obiecał nas odwiedzić w Jeleniej Górze ...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top