Najsławniejszy Burmistrz

Przypomnijmy, że dnia 03.04.2021 roku kamiennogórski Burmistrz został gwiazdą Facebooka. Tym razem za sprawą relacji transmitowanej przez nas online z wizyty w ratuszu. Chcieliśmy w tym dniu złożyć pismo i porozmawiać o problemie trucia rakotwórczym glifosatem. To się jednak nie udało. Pomiędzy nami, a Burmistrzem wybuchła awantura, a jej inicjator zawiadomił Policję.

data publikacji: 08-04-2021


Bustowski TVKilka dni później...


Pan Janusz Chodasewicz, Burmistrz Miasta Kamienna Góra dnia 03.04.2021 nie chciał z nami podjąć rozmowy i pokazał, że jest człowiekiem który dłużej nie powinien podgrzewać zajmowanego stanowiska w Urzędzie Miasta Kamienna Góra. Urzędnicy są dla narodu, a nie odwrotnie.

Myślę że czas na Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Kamiennej Góry. Urząd w Kamiennej Górze jest ładny, należy tylko zmienić urzędującego Burmistrza. Zapowiadam, że będziemy się tym zajmować.Obszerny artykuł o tym zdarzeniu przeczytacie w lokalnej prasie ID Informacje Dolnośląskie.

W dniu dzisiejszym tj 08.04.2021 roku przyjęto w Urzędzie Miasta Kamienna Góra nasz wniosek w miłej atmosferze. Stało się tak dzięki Panu Januszowi Jarosz, przewodniczącemu Rady Miasta Kamienna Góra, któremu serdecznie dziękujemy.

Pan Janusz Jarosz osobiście do nas zadzwonił i wyszedł z inicjatywą abyśmy złożyli wniosek o wygospodarowanie z budżetu miasta kwoty na pokrycie badań dzieci zamieszkujących Kamienną Górę. Pan Janusz to osoba pozytywnie działająca na rzecz mieszkańców Kamiennej Góry w tym także osób z chorobami nowotworowymi i niepełnosprawnych

Panie Januszu, jeszcze raz cały Team Bustowski dziękuje Panu za okazane wsparcie i życzymy szybkiego powrotu dla zdrowia.

Powiadomimy Was jak tylko otrzymamy odpowiedź na złożone przez nas w dniu dzisiejszym pismo.

OŚWIADCZENIE BURMISTRZA KAMIENNEJ GÓRYMusisz to zobaczyć: Obejrzyj film z pierwszej wizyty u Burmistrza Kamiennej GóryTeam Bustowskilosowa wiadomość

Potrzebne pieniądze na walkę z korporacjami

Potrzebne pieniądze na walkę z korporacjami

Walka z korporacjami które nas trują wciąż trwa. Nie mogę ujawniać strategii działania, ale proszę o pomoc finansową w walce.

Team Bustowskilosowa wiadomość

zawiadomienie do prokuratury na mateusza morawieckieg

zawiadomienie do prokuratury na mateusza morawieckieg

Dnia 03 lutego 2021 roku złożyliśmy zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze skierowane przeciwko Mateuszowi Morawieckiemu oraz Ministrom Zd...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze to prywatna firma

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze to prywatna firma

Podczas rozprawy z powództwa Animexu która odbyła się dnia 28.04.2021 roku w Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze, przewodnicząca SSO Lidia Orzechowska-Kor...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top