Petycja w sprawie masowego trucia dodatkami chemicznymi w żywności

Celem Petycji jest powstrzymanie masowego trucia chemicznymi dodatkami do żywności oraz stosowania antybiotyków bez kontroli w hodowlach przemysłowych, czego wynikiem jest potężna ilość chorujących i umierających na nowotwory Polaków w tym małych dzieci.


data publikacji: 23-01-2021


STOP Masowemu Truciu Polskich Dzieci. STOP Gangsterskim Praktykom w Produkcji Żywności.


Jako Naród Polski żądamy wprowadzenia całkowitego zakazu importu soi i rzepaku GMO skażonych Glifosatem, na teren Rzeczpospolitej Polskiej oraz wprowadzenia zakazu sprzedaży preparatów zawierających rakotwórczy Glifosat (Roundap itp) na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.Wnosimy o powołanie Agencji Bezpieczeństwa Żywności z pionizacją centralną i budżetem na rolnictwo w pozycji wydatki na rolnictwo na poziomie 25 miliardów zł. Żądamy przesunięcia dopłat do zdrowej produkcji rolnej dla rolników, a nie robienia przez Ministra Rolnictwa dyscypliny sportowej z produkcji żywności. Ze względu na ujawnienie przez Najwyższą Izbę Kontroli, masowego trucia Narodu Polskiego przez System Przetwórstwa Rolno – Spożywczego ogromnymi ilościami dodatków chemicznych, żądamy wprowadzenie Polskich Norm Bezpiecznej Żywności oraz kontrolowania marketów i importerów żywności na teren RP.Wnosimy o pełne badania mięsa sprzedawanego przez przetwórców i hodowców w przemyśle Tuczu Nakładczego - Kontraktowego, Drobiu i Trzody Chlewnej na okoliczność pozostałości Antybiotyków i Glifosatu w żywności.Działając w imieniu własnym jak i publicznym, jako konsumenci, mając na uwadze, że Prezydent Polski jest najważniejszym państwowym przedstawicielem oraz czuwa nad przestrzeganiem prawa, konstytucji a także zdrowia wszystkich obywateli naszego kraju, zwracamy się o dokładną analizę i stanowczą reakcję w sprawie opublikowanego raportu Najwyższej Izby Kontroli o nazwie: „E” w żywności bez kontroli – z dn. 3 stycznia 2019 r oraz Raportu NiK z dnia 08.03.2018 w sprawie nadmiernego stosowania Antybiotyków w Hodowli Zwierząt.Wyżej wymieniony raport Najwyższej Izby Kontroli obrazuje potężne zagrożenie dla zdrowia i życia konsumentów a w szczególności małych dzieci w wieku od 1-10 lat. Jednocześnie wskazujemy na konieczność wprowadzenia zakazu sprzedaży produktów rolno-spożywczych i napoi w plastikowych opakowaniach, które stwarzają bezpośrednie zagrożenie chorobami nowotworowymi.W ocenie Najwyższej Izby Kontroli żywność sprzedawana w zagranicznych marketach na terenie Polski jest rakotwórcza co potwierdza zdanie w owym raporcie: dodatki do żywności powodem wzrostu zachorowalności na nowotwory i inne.

Jesteśmy pełni nadziei, że Pan, jako prezydent Rzeczypospolitej Polski, zajmie konkretne stanowisko w świetle wyżej wymienionego raportu. Jako obywatele Rzeczypospolitej Polski zwracamy się o poddanie do dyskusji publicznej kwestie bezpieczeństwa, nadzoru nad jakością i bezpieczeństwem żywności i produkcji rolno-spożywczej.

W ramach inicjatywy prezydenckiej, zwracamy się o działania zmierzające do powołania skonsolidowanej instytucji zajmującej się nadzorem nad przetwarzaniem żywności, produkcji rolno-spożywczej, zmierzającej do powołania Agencji Bezpieczeństwa Żywności.Z poważaniem

Polak Patriota nie godzący się na masowe trucie Polaków

Marcin Bustowski


Musisz to zobaczyć: Link do petycjilosowa wiadomość

Pan Jeży Łużniak zadeklarował pomoc

Prezydent Miasta Jeleniej Góry, Pan Jerzy Łużniak potwierdził, że wesprze kwotą 15,000 zł badania jeleniogórskich dzieci w laboratoriach Alab.

losowa wiadomość

Zgłoszenie projektu w ramach kowarskiego budżetu 2021

W ramach Kowarskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok złożylismy do Rady Miejskiej w Kowarach propozycję projektu. Nie słowa, a czyny. Po tym nas rozlicz...

losowa wiadomość

Wizyta u Burmistrza Szklarskiej Poręby

Jak Pani jest chora to proszę iść do domu, bo Pani rozsiewa wirusa paniki. Urzędnicy w Szklarskiej Porębie posłusznie zaprogramowani przez system.

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM


LISTA POPARCIA Partii Przebudzeni Konsumenci

Pobierz, wydrukuj, zbierz podpisy i wyślij kurierem

Wygrajmy Razem!


Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top