Mark Zuckerberg bezprawnie blokuje konta Facebook

Facebook nęka, blokuje i dyskryminuje. Konta Polaków blokują uzasadniając publikacją postów naruszających standardy społeczności.


data publikacji: 09-05-2021


Zdjęcie gwiazdy dawida nienawiścią


Po opublikowaniu zdjęcia na którym między innymi znajdowała się Gwiazda Dawida zablokowano moje konto. Jest to sześcioramienna gwiazda (heksagram) złożona z dwóch zachodzących na siebie trójkątów. Przez Żydów zwana tarczą Dawida. W gnozie i innych systemach wiedzy ezoterycznej  zwana jest jako pieczęć Salomona. Twórcą Facebook jest Mark Zuckerberg który urodził się w żydowsko-amerykańskiej rodzinie. Obecnie za każdą wypowiedź o Żydach, za publikację obrazka związanego z Żydami, Facebook blokuje konta. Pomimo reklamacji która została uznana, konto nie zostało odblokowane.

Żydzi w Palestynie strzelają do dzieci i ich rodzin to wg nich nie jest formą nienawiści, obraźliwe wobec nas, nieżydów teksty w Talmudzie również są wg nich w porządku, jak Żydówka dzwoni do Radia Maryja i obraża Polaków także jest w pełni prawne i bezkarne. Czas się tym zainteresować i zrobić z tym porządek.

Link do aktualnego konta Facebook JERZY BUSTOWSKI

Od Jutra będę także pojawiał się na koncie Youtube
Bustowski TVlosowa wiadomość

Święto Rolnika Polskiego w Wagnerówce - polecam

Dnia 13.06.2021 roku w Wagnerówce odbędzie się Świeto Rolnika Polskiego. Będę obecny - wszystkim polecam!

losowa wiadomość

Groźny konserwant w wędlinach

Parówki są robione z kiepskiego surowca, bo ze świń z ferm przemysłowych, a to sama chemia. W procesie przetwarzania tego niebezpiecznego mięsa dodają ma...

losowa wiadomość

Marcin Bustowski w rozmowie z Hello Irlandia

Jeżeli przegapiliście transmisję online, możecie obejrzeć teraz Hello Irlandia Show w rozmowie ze mną

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM


LISTA POPARCIA Partii Przebudzeni Konsumenci

Pobierz, wydrukuj, zbierz podpisy i wyślij kurierem

Wygrajmy Razem!


Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top