Mark Zuckerberg bezprawnie blokuje konta Facebook

Facebook nęka, blokuje i dyskryminuje. Konta Polaków blokują uzasadniając publikacją postów naruszających standardy społeczności.

data publikacji: 09-05-2021


Bustowski TVZdjęcie gwiazdy dawida nienawiścią


Po opublikowaniu zdjęcia na którym między innymi znajdowała się Gwiazda Dawida zablokowano moje konto. Jest to sześcioramienna gwiazda (heksagram) złożona z dwóch zachodzących na siebie trójkątów. Przez Żydów zwana tarczą Dawida. W gnozie i innych systemach wiedzy ezoterycznej  zwana jest jako pieczęć Salomona. Twórcą Facebook jest Mark Zuckerberg który urodził się w żydowsko-amerykańskiej rodzinie. Obecnie za każdą wypowiedź o Żydach, za publikację obrazka związanego z Żydami, Facebook blokuje konta. Pomimo reklamacji która została uznana, konto nie zostało odblokowane.

Żydzi w Palestynie strzelają do dzieci i ich rodzin to wg nich nie jest formą nienawiści, obraźliwe wobec nas, nieżydów teksty w Talmudzie również są wg nich w porządku, jak Żydówka dzwoni do Radia Maryja i obraża Polaków także jest w pełni prawne i bezkarne. Czas się tym zainteresować i zrobić z tym porządek.

Link do aktualnego konta Facebook JERZY BUSTOWSKI

Od Jutra będę także pojawiał się na koncie Youtube
Team Bustowskilosowa wiadomość

Obowiązek wywieszania flagi polskiej- gdzie i kiedy?

Obowiązek wywieszania flagi polskiej- gdzie i kiedy?

W dniu wczorajszym tj 14.03.2023 roku było Narodowe Święto Chrztu Polski. Zgodnie z Ustawą urzędy miały obowiązek wywieszenia flagi naszego kraju.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Wezwanie do debaty publicznej

Wezwanie do debaty publicznej

Po wystąpieniu moim i Armanda dnia 25.06.2022 roku w Warszawie podczas imprezy pod nazwą "Marsz Dmowski na Zamek" w internecie zawrzało, że oboje zachowalis...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pohorecka i Bustowski gośćmi wRealu24

Pohorecka i Bustowski gośćmi wRealu24

Razem z Kasią Pohorecką gościliśmy u Piotra Szlachtowicz wRealu24

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top