Mark Zuckerberg bezprawnie blokuje konta Facebook

Facebook nęka, blokuje i dyskryminuje. Konta Polaków blokują uzasadniając publikacją postów naruszających standardy społeczności.

data publikacji: 09-05-2021


Bustowski TVZdjęcie gwiazdy dawida nienawiścią


Po opublikowaniu zdjęcia na którym między innymi znajdowała się Gwiazda Dawida zablokowano moje konto. Jest to sześcioramienna gwiazda (heksagram) złożona z dwóch zachodzących na siebie trójkątów. Przez Żydów zwana tarczą Dawida. W gnozie i innych systemach wiedzy ezoterycznej  zwana jest jako pieczęć Salomona. Twórcą Facebook jest Mark Zuckerberg który urodził się w żydowsko-amerykańskiej rodzinie. Obecnie za każdą wypowiedź o Żydach, za publikację obrazka związanego z Żydami, Facebook blokuje konta. Pomimo reklamacji która została uznana, konto nie zostało odblokowane.

Żydzi w Palestynie strzelają do dzieci i ich rodzin to wg nich nie jest formą nienawiści, obraźliwe wobec nas, nieżydów teksty w Talmudzie również są wg nich w porządku, jak Żydówka dzwoni do Radia Maryja i obraża Polaków także jest w pełni prawne i bezkarne. Czas się tym zainteresować i zrobić z tym porządek.

Link do aktualnego konta Facebook JERZY BUSTOWSKI

Od Jutra będę także pojawiał się na koncie Youtube
Team Bustowskilosowa wiadomość

Team Bustowski otrzymał auto służbowe

Team Bustowski otrzymał auto służbowe

Dnia 07.07.2021 roku po wstępnych rozmowach Armand uroczyście przyjął kluczyki od auta

Team Bustowskilosowa wiadomość

Potrzebne pieniądze na walkę z korporacjami

Potrzebne pieniądze na walkę z korporacjami

Walka z korporacjami które nas trują wciąż trwa. Nie mogę ujawniać strategii działania, ale proszę o pomoc finansową w walce.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zdrowe mięso z gęsi od rolnika

Zdrowe mięso z gęsi od rolnika

W dniu dzisiejszym Team Bustowski kupił gęsi od miejscowego rolnika. Zbadalismy mięso ekotesterem Soex.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top