Komendant z Jeleniej Góry na pewno zostanie pozwany

W wyniku pokazówki jaka była zorganizowana dnia 06.02.2021 roku z moim udziałem przez Komendanta Policji w Jeleniej Górze na pewno dojdzie do procesu sądowego.

data publikacji: 15-02-2021Odpowiedzialność majątkowa Policjantów


Niezapowiedziane wizyty policjantów są zmorą przedsiębiorców prowadzących kluby, puby, dyskoteki i fitness-cluby. Prawnik Adam Kłoszewski uważa, że zupełnie niepotrzebnie. Co jednak zrobić, gdy faszyści herszta Komendanta Głównego Policji odwiedzą lokal? Przede wszystkim zachować spokój. Niezwłocznie po ich przybyciu i wejściu do lokalu należy włączyć kamery, aby zarejestrować przebieg interwencji oraz pouczeń, które otrzymają policjanci. Tych, którzy podejmują interwencję, wzywamy do podania stopnia, imienia i nazwiska w sposób umożliwiający odnotowanie tych danych. Uzyskanie tych informacji jest konieczne do założenia im spraw karnych.

Podstawy prawne odpowiedzialności prawnej policjantów opisał na swojej stronie Prawnik Adam Kłoszewski Zachęcamy do lektury bezpośrednio na jego stronie internetowej.


Musisz to zobaczyć: Prawnik Adam KłoszewskiTeam Bustowskilosowa wiadomość

Pisma w sprawie szczepien

Pisma w sprawie szczepien

Przygotowaliśmy dwa pisma razem z opisem w sprawie szczepień.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Przebudzeni Konsumenci nowy ład polityczny

Przebudzeni Konsumenci nowy ład polityczny

Wkrótce z mojej inicjatywy na polskiej scenie politycznej może pojawić się nowa partia Przebudzeni Konsumenci. Nowa formacja ma być głosem ludzi, którzy...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Prawo Naruralne na nowej domenie

Prawo Naruralne na nowej domenie

Prawo naturalne w nowej odsłonie. Aktualności, informacje, dyskusje na forum!

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top