Eligiusz Niewiadomski 01.12.1869 - 31.01.1923

Jestem Polakiem, mam polskie obowiązki powiedział Dmowski. Ty Eligiuszu wypełniłeś to hasło za co Ci dziękujemy, powiedział Wojciech Olszański. Odkłamujemy kłamstwa.

data publikacji: 31-01-2023


Bustowski TVNie wolno nam o nim zapomnieć


Eligiusz Niewiadomski, bohater który trzema strzałami zabił wroga, podstępnie wybranego Gabriela Narutowicza na I Prezydenta Rzeczypospolitej odrodzonej Polski wyrwanej krwią, blizną i umysłem geniusza Dmowskiego. Polski która została po raz kolejny zmanipulowana i oszukana. Na czele państwa stanął człowiek który był narzędziem masonerii żydowskiej i miał nas poprowadzić złymi drogami - nazywał się Narutowicz. Plany te zostały skutecznie pohamowane przez Eligiusza Niewiadomskiego który zastrzelił Gabriela Narutowicza. Rankiem 31 stycznia 1923 roku Eligiusz Niewiadomski w asyście księdza, adwokata, przy Cytadeli Warszawskiej stanął przed plutonem egzekucyjnym, bez zawiązanych oczu, z bukietem kwiatów w ręku który dostał od rodziny. Został rozstrzelany i zakopany w pobliżu egzekucji w drewnianej skrzyni. Rodzina tydzień później dostała zgodę na ekshumacje zwłok i pochówek na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie.
Czyn Niewiadomskiego był kubłem lodowatej wody na obie skłócone ze sobą warstwy społeczne. Polską, narodową, demokratyczną i polskojęzyczną oszalałą w swojej politycznej postawie. Strzały które dostał Niewiadomski rozszarpały mu głowę i serce.
Eligiusz Niewiadomski wierzył, że to co zrobił da owoc. Obecnie przedstawiany jest jako szaleniec i morderca.
Powstrzymał między innymi powstanie trzech parlamentów. Oprócz polskiego miał być żydowski i ukraiński. Dzięki Eligiuszowi Niewiadomskiemu Polska miała trzy wolne lata istnienia. Do maja 1926 roku Polska była ojczyzną Polaków. Po 1926 roku Polska stała się dziwnym tworem i trwa to do dzisiejszego dnia.

Obejrzyjcie materiał filmowy poświęcony Eligiuszowi Niewiadomskiemu przygotowany przez Wojtka Olszańskiego i Marcina Osadowskiego.


Musisz to zobaczyć: Nptv.tvTeam Bustowskilosowa wiadomość

Pohorecka i Bustowski gośćmi wRealu24

Pohorecka i Bustowski gośćmi wRealu24

Razem z Kasią Pohorecką gościliśmy u Piotra Szlachtowicz wRealu24

Team Bustowskilosowa wiadomość

Rząd potajemnie podpisał porozumienie z Izraelem

Rząd potajemnie podpisał porozumienie z Izraelem

Wrogi Polakom rząd okupacyjny potajemnie przed narodem polskim podpisał niekorzystne dla Polaków porozumienie z Izraelem. (Link do dziennika ustaw pod wiadom...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Parówka pod mikroskopem

Parówka pod mikroskopem

Obejrzyjcie pod mikroskopem zawartość parówki. Mam nadzieję, że po seansie dołączysz do grona Przebudzonych Konsumentów

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top