Eligiusz Niewiadomski 01.12.1869 - 31.01.1923

Jestem Polakiem, mam polskie obowiązki powiedział Dmowski. Ty Eligiuszu wypełniłeś to hasło za co Ci dziękujemy, powiedział Wojciech Olszański. Odkłamujemy kłamstwa.

data publikacji: 31-01-2023


Bustowski TVNie wolno nam o nim zapomnieć


Eligiusz Niewiadomski, bohater który trzema strzałami zabił wroga, podstępnie wybranego Gabriela Narutowicza na I Prezydenta Rzeczypospolitej odrodzonej Polski wyrwanej krwią, blizną i umysłem geniusza Dmowskiego. Polski która została po raz kolejny zmanipulowana i oszukana. Na czele państwa stanął człowiek który był narzędziem masonerii żydowskiej i miał nas poprowadzić złymi drogami - nazywał się Narutowicz. Plany te zostały skutecznie pohamowane przez Eligiusza Niewiadomskiego który zastrzelił Gabriela Narutowicza. Rankiem 31 stycznia 1923 roku Eligiusz Niewiadomski w asyście księdza, adwokata, przy Cytadeli Warszawskiej stanął przed plutonem egzekucyjnym, bez zawiązanych oczu, z bukietem kwiatów w ręku który dostał od rodziny. Został rozstrzelany i zakopany w pobliżu egzekucji w drewnianej skrzyni. Rodzina tydzień później dostała zgodę na ekshumacje zwłok i pochówek na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie.
Czyn Niewiadomskiego był kubłem lodowatej wody na obie skłócone ze sobą warstwy społeczne. Polską, narodową, demokratyczną i polskojęzyczną oszalałą w swojej politycznej postawie. Strzały które dostał Niewiadomski rozszarpały mu głowę i serce.
Eligiusz Niewiadomski wierzył, że to co zrobił da owoc. Obecnie przedstawiany jest jako szaleniec i morderca.
Powstrzymał między innymi powstanie trzech parlamentów. Oprócz polskiego miał być żydowski i ukraiński. Dzięki Eligiuszowi Niewiadomskiemu Polska miała trzy wolne lata istnienia. Do maja 1926 roku Polska była ojczyzną Polaków. Po 1926 roku Polska stała się dziwnym tworem i trwa to do dzisiejszego dnia.

Obejrzyjcie materiał filmowy poświęcony Eligiuszowi Niewiadomskiemu przygotowany przez Wojtka Olszańskiego i Marcina Osadowskiego.


Musisz to zobaczyć: Nptv.tvTeam Bustowskilosowa wiadomość

Ekotester Soeks Ecovisor F4

Ekotester Soeks Ecovisor F4

Domowe labolatorium z menu w języku polskim. Samodzielnie sprawdzisz jakość wody i żywności oraz promieniowanie jonizujące i elektromagnetyczne.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Obligatoryjna kontrola moczu świń jest konieczna

Obligatoryjna kontrola moczu świń jest konieczna

Dnia 16.11.2021 roku jako partia Przebudzeni Konsumenci skierowaliśmy do Ministra Rolnictwa Pana Henryka Kowalczyka pismo wzywające do podjęcia działań.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Ministerstwo Zdrowia przetacza krew z Glifosatem

Ministerstwo Zdrowia przetacza krew z Glifosatem

"Pan wystarczająco dużo mi napsuł już krwi. Pan jest znany tu" - tak powiedział do mnie lekarz który w autobusie p...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top