Apel do osób które posiadają wyniki badań na Glifosat

Jeleniogórski Sanepid na nasz wniosek wszczął dochodzenie epidemiologiczne w związku z niepokojącymi wynikami badań które zostały przeprowadzone na grupie jeleniogórskich dzieci. Czas, żeby Sanepidy w całym kraju zajęły się problemem Glifosatu, bo to jest prawdziwa pandemia.

data publikacji: 19-01-2022


Bustowski TVZwracamy się do Ciebie z prośbą


Przypomnijmy, że na nasz wniosek między innymi Prezydent Miasta Jeleniej Góry sfinansował z budżetu miasta badanie 100 dzieci na zawartość rakotwórczego Glifosatu w organizmie. Po otrzymaniu wyników badań pismem z dnia 31 listopada 2021 roku zwróciliśmy się do Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Jeleniej Górze z wnioskiem o ustalenie źródła zatrucia organizmów dzieci których wyniki badań dołączyliśmy do wniosku.

Pismem z dnia 28 grudnia 2021 roku pod którym podpisała się Pani Ewa Czyżewska, Powiatowy Inspektor Sanitarny zwrócił się do nas z prośbą o udostępnienie danych kontaktowych opiekunów prawnych przebadanych dzieci w związku procedurami związanymi z przeprowadzeniem dochodzenia epidemiologicznego. W związku z tym, że nie dysponujemy numerami telefonów do opiekunów prawnych, zwracamy się do nich z prośbą o kontakt telefoniczny z Filipem tel. 794 608 608 lub z Magdą tel. 798 984 407

Do wszystkich osób w całej Polsce, które posiadają wyniki badań na Glifosat, zwracamy się z prośbą o pobranie wniosku który przygotowaliśmy,  wydrukowanie, wypełnienie i złożenie w Stacji Sanitarno Epidemiologicznej właściwej dla miejsca zamieszkania. Do wniosku należy dołączyć posiadany wynik badań na Glifosat. Link z plikiem do pobrania dostępny pod zdjęciem pisma z Sanepidu.

Wygrajmy Razem!

Pokażmy gdzie jest prawdziwa epidemia!

Marcin BustowskiMusisz to zobaczyć: Pismo do Sanepidu z żądaniem wszczęcia postępowania w sprawie zatrucia GlifosatemTeam Bustowskilosowa wiadomość

Pisma do dyrektorów szkół w ochronie dzieci

Pisma do dyrektorów szkół w ochronie dzieci

Już pojutrze dzieci rozpoczynają rok szkolny. Warto już teraz zadbać o nasze pociechy składając stosowne pisma do dyrektorów szkół.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Glifosat jest rakotwórczy - badania potwierdzają

Glifosat jest rakotwórczy - badania potwierdzają

Nowe badania przeprowadzone przez najlepszych amerykańskich naukowców rządowych wykazały, że osoby narażone na działanie powszechnie stosowanej substancj...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Parówki Kraina Wędl z bakterią Listeria monocytogenes

Parówki Kraina Wędl z bakterią Listeria monocytogenes

GIS po raz kolejny zawiadamia o wykryciu bakterii Listeria monocytogenes w parówkach z szynki Kraina Wędlin

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top