Apel do osób które posiadają wyniki badań na Glifosat

Jeleniogórski Sanepid na nasz wniosek wszczął dochodzenie epidemiologiczne w związku z niepokojącymi wynikami badań które zostały przeprowadzone na grupie jeleniogórskich dzieci. Czas, żeby Sanepidy w całym kraju zajęły się problemem Glifosatu, bo to jest prawdziwa pandemia.

data publikacji: 19-01-2022


Bustowski TVZwracamy się do Ciebie z prośbą


Przypomnijmy, że na nasz wniosek między innymi Prezydent Miasta Jeleniej Góry sfinansował z budżetu miasta badanie 100 dzieci na zawartość rakotwórczego Glifosatu w organizmie. Po otrzymaniu wyników badań pismem z dnia 31 listopada 2021 roku zwróciliśmy się do Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Jeleniej Górze z wnioskiem o ustalenie źródła zatrucia organizmów dzieci których wyniki badań dołączyliśmy do wniosku.

Pismem z dnia 28 grudnia 2021 roku pod którym podpisała się Pani Ewa Czyżewska, Powiatowy Inspektor Sanitarny zwrócił się do nas z prośbą o udostępnienie danych kontaktowych opiekunów prawnych przebadanych dzieci w związku procedurami związanymi z przeprowadzeniem dochodzenia epidemiologicznego. W związku z tym, że nie dysponujemy numerami telefonów do opiekunów prawnych, zwracamy się do nich z prośbą o kontakt telefoniczny z Filipem tel. 794 608 608 lub z Magdą tel. 798 984 407

Do wszystkich osób w całej Polsce, które posiadają wyniki badań na Glifosat, zwracamy się z prośbą o pobranie wniosku który przygotowaliśmy,  wydrukowanie, wypełnienie i złożenie w Stacji Sanitarno Epidemiologicznej właściwej dla miejsca zamieszkania. Do wniosku należy dołączyć posiadany wynik badań na Glifosat. Link z plikiem do pobrania dostępny pod zdjęciem pisma z Sanepidu.

Wygrajmy Razem!

Pokażmy gdzie jest prawdziwa epidemia!

Marcin BustowskiMusisz to zobaczyć: Pismo do Sanepidu z żądaniem wszczęcia postępowania w sprawie zatrucia GlifosatemTeam Bustowskilosowa wiadomość

Hello Irlandia Show z Bustowskim

Hello Irlandia Show z Bustowskim

Już jutro tj 03.03.2021 Marcin Bustowski w Hello Irlandia Show #20 o godz. 21.00 Live na Facebooku, YouTube oraz Twitter będę mówić o sytuacji w Polsce.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pisma do dyrektorów szkół w ochronie dzieci

Pisma do dyrektorów szkół w ochronie dzieci

Już pojutrze dzieci rozpoczynają rok szkolny. Warto już teraz zadbać o nasze pociechy składając stosowne pisma do dyrektorów szkół.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Obligatoryjna kontrola moczu świń jest konieczna

Obligatoryjna kontrola moczu świń jest konieczna

Dnia 16.11.2021 roku jako partia Przebudzeni Konsumenci skierowaliśmy do Ministra Rolnictwa Pana Henryka Kowalczyka pismo wzywające do podjęcia działań.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top