Dziękujemy Panu Jerzemu Łużniak

Pan Jerzy Łużniak po rozmowie z Katarzyną Pohorecką i Magdaleną Tomaniak zadeklarował wygospodarowanie pieniędzy na zrobienie badań dla 100 jeleniogórskich dzieci. Wygłosił apel do działkowców i rolników

data publikacji: 22-03-2021


Bustowski TVCzy Pan Jerzy Łużniak zainteresuje się wynikami badań?


Pan Jerzy Łużniak zapowiedział, że razem z Katarzyną i Magdą zacznie wspólną kampanię  mającą na celu namówienie rolników i działkowców, żeby ograniczyli stosowanie preparatów ochrony roślin i pestycydów. Pan Jerzy Łuzniak odczytał apel skierowany do producentów i użytkowników środków ochrony roślin. Zadeklarował, że sfinansuje przebadanie 100 dzieci z Jeleniej Góry. Czy zainteresuje się wynikami badań i przystąpi do dalszych rozmów? Będziemy informowali.

W apelu tym jednak podkreślił, że w trosce o zdrowie mieszkańców Jeleniej Góry dokonał weryfikacji miejsc w których mógłby się on znaleźć i poinformował, że ani w wodzie dostarczanej mieszkańcom, ani w zestawie śrdków ochrony roślin używanych przez miejskie spólki Wodnik, MPGK, ten specyfik nie występuje przynajmniej od 2015 roku. My mamy informacje, że Wodnik dokonał zakupu 90 litrów Roundup.


Team Bustowskilosowa wiadomość

Romowa Magdaleny Tomaniak z senatorem

Romowa Magdaleny Tomaniak z senatorem

Rozmowa Magdaleny Tomaniak z Senatorem PIS Krzysztofem Mróz w sprawie dzieci strutych glifosatem.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Prawo Naruralne na nowej domenie

Prawo Naruralne na nowej domenie

Prawo naturalne w nowej odsłonie. Aktualności, informacje, dyskusje na forum!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Wizyta we Wrocławskim Sanepidzie

Wizyta we Wrocławskim Sanepidzie

Dnia 29 stycznia odwiedziliśmy wrocławski sanepid. NIE PEŁNI on funkcji dla Narodu. Dyrektor i pracownicy szkodzą Narodowi. Dyrektor ignoruje raport NIK o T...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top