Dziękujemy Panu Jerzemu Łużniak

Pan Jerzy Łużniak po rozmowie z Katarzyną Pohorecką i Magdaleną Tomaniak zadeklarował wygospodarowanie pieniędzy na zrobienie badań dla 100 jeleniogórskich dzieci. Wygłosił apel do działkowców i rolników

data publikacji: 22-03-2021


Bustowski TVCzy Pan Jerzy Łużniak zainteresuje się wynikami badań?


Pan Jerzy Łużniak zapowiedział, że razem z Katarzyną i Magdą zacznie wspólną kampanię  mającą na celu namówienie rolników i działkowców, żeby ograniczyli stosowanie preparatów ochrony roślin i pestycydów. Pan Jerzy Łuzniak odczytał apel skierowany do producentów i użytkowników środków ochrony roślin. Zadeklarował, że sfinansuje przebadanie 100 dzieci z Jeleniej Góry. Czy zainteresuje się wynikami badań i przystąpi do dalszych rozmów? Będziemy informowali.

W apelu tym jednak podkreślił, że w trosce o zdrowie mieszkańców Jeleniej Góry dokonał weryfikacji miejsc w których mógłby się on znaleźć i poinformował, że ani w wodzie dostarczanej mieszkańcom, ani w zestawie śrdków ochrony roślin używanych przez miejskie spólki Wodnik, MPGK, ten specyfik nie występuje przynajmniej od 2015 roku. My mamy informacje, że Wodnik dokonał zakupu 90 litrów Roundup.


Team Bustowskilosowa wiadomość

29.01.2022 Kedyw Poznań drzwi otwarte

29.01.2022 Kedyw Poznań drzwi otwarte

Kedyw Poznań organizuje spotkanie w Poznaniu pod nazwą "Otwarte Drzwi"

Team Bustowskilosowa wiadomość

Marcin-Bustowski w Polsacie o glifosacie

Marcin-Bustowski w Polsacie o glifosacie

Przypomnę Wam Kochani jak w 2020 roku podczas konferencji prasowej przy jeleniogórskim Sanepidzie materiał ze spotkania przygotował i wyemitował Polsat

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zdrowe mięso z gęsi od rolnika

Zdrowe mięso z gęsi od rolnika

W dniu dzisiejszym Team Bustowski kupił gęsi od miejscowego rolnika. Zbadalismy mięso ekotesterem Soex.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top