Kupujecie towary, które nie są badane przez Sanepid

Badajcie się na obecność glifosatu w organizmie! Nie czekajcie! Bo jak nic nie będziecie robić, to będziecie chorować! - tak na FB napisał mieszkaniec Sulejowa

data publikacji: 15-02-2021Składam zawiadomienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa


Staram się odżywiać zdrowo. Jem dużo owoców i warzyw.
Chleb z naszych piekarni sulejowskich. Warzywa i owoce kupuję głównie na targu, ale też w Tesco i w Biedronce.
Mięso jem przeważnie w niedzielę, ponieważ za bardzo go nie lubię.
Wodę piję z butelek. Wędlinę czasem kupuję od znajomych, ponieważ robią ją z dziczyzny. Jest rewelacyjna. I prawdopodobnie zdrowa.
Moja mama mięso i wędlinę kupuje od lokalnego, małego przedsiębiorcy, który robi wędliny. Mięso on bierze z "pewnego", niby, źródła. Hmm... 🤔
Czy to "pewne" źródło mięsa, warzywa i owoce spowodowały, że w moim organizmie znajduje się wysoki poziom trucizny zwanej glifosatem? Czy może desykowana mąka, z której produkowany jest chleb i makarony? Albo może kasze?
Ludzie robicie zakupy w tych samych sklepach co ja. Kupujecie towary, które nie są badane przez Sanepid na obecność pestycydów. Pijecie tę samą wodę.
Badajcie się na obecność glifosatu w organizmie! Nie czekajcie! Bo jak nic nie będziecie robić, to będziecie chorować! Głównym czynnikiem powodującym raka jest m.in. glifosat, który jest w moim organizmie!
Pomyślcie o swoich dzieciach! Co będą jadły? Czy chcecie razem z nimi być częstymi gościami onkologii?!
Składam zawiadomienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez organ administracji publicznej, który powinien badać żywność i nas ostrzegać przed zatrutym jedzeniem. Ten organ to Sanepid!
Badanie na obecność glifosatu można zrobić w Piotrkowie Trybunalskim w laboratorium Alab.
Życzę dużo zdrowiaMusisz to zobaczyć: 20% zniżki na badania w Laboratoriach ALABTeam Bustowskilosowa wiadomość

Prawo Naruralne na nowej domenie

Prawo Naruralne na nowej domenie

Wiadomość została usunięta 12.04.2023 (zwróćcie uwagę na date publikacji oryginalnej wiadomości)

Team Bustowskilosowa wiadomość

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze to prywatna firma

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze to prywatna firma

Podczas rozprawy z powództwa Animexu która odbyła się dnia 28.04.2021 roku w Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze, przewodnicząca SSO Lidia Orzechowska-Kor...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Wizyta u Burmistrza Szklarskiej Poręby

Wizyta u Burmistrza Szklarskiej Poręby

Jak Pani jest chora to proszę iść do domu, bo Pani rozsiewa wirusa paniki. Urzędnicy w Szklarskiej Porębie posłusznie zaprogramowani przez system.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top