My i nasze dzieci jesteśmy truci żywnością

Andrzej Lepper uprzedzał o wszystkim co się obecnie dzieje. Przed opinią publiczną został ukryty raport NIK który obrazuje poważny problem którym obecnie rządzący politycy nie chcą się zainteresować.

data publikacji: 10-03-2021


Bustowski TVJak my tego nie zmienimy to nikt inny tego nie zrobi


Politycy ukrywają gangsterkę w przemysle rolno spożywczym. Proces sądowy z Animexem który zakończył się korzystnym dla nas wyrokiem, pokazuje, że Bustowski mówi prawdę.

Minister Zrowia, Minister Rolnictwa, Główny Inspektorat Sanitarny i Sanepidy okłamują opinię publiczną w zakresie kontroli żywności. Potwierdza to raport Najwyższej Izby Kontroli który został zamieciony pod dywan.

Dzieci Kasi i Magdy które są dzisiaj moimi gośćmi zostały zbadane pod kątem zawartości glifosatu w organizmach. Wyniki badań uświadomiły im powagę sprawy.  Zarówno Kasia i Magda zdecydowały się uświadamiać tych, którzy stukają się w głowę mówiąc, że Bustowski przesadza z tym glifosatem.

Zapowiadamy pozew zbiorowy przeciwko trucicielom. Osoby które zbadają się na zawartość glifosatu w organizmie i prześlą do nas wyniki badań, będą mogły przyłączyć się do procesu odszkodowawczego. Badania możecie zrobić w laboratoriach ALAB w całym kraju. Na hasło SOLIDARNI laboratorium zagwarantowało 20% rabatu.

Wygrajmy Razem!


Team Bustowskilosowa wiadomość

Spotkanie świadomych nauczycieli i rodziców

Spotkanie świadomych nauczycieli i rodziców

Dnia 18.09.2021 roku w miejscowości Świny koło Bolkowa odbyło się spotkanie świadomych nauczycieli i rodziców.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Prezydent Jeleniehj Góry zapowiada kolejne kroki

Prezydent Jeleniehj Góry zapowiada kolejne kroki

Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak podjął decyzję o wykonaniu badań przesiewowych 100 dzieci z jeleniogórskich szkół podstawowych na obecność Gli...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Roundup rekordowe odszkodowanie za wywołanie raka

Roundup rekordowe odszkodowanie za wywołanie raka

Chory na raka dostanie 280 milionów dolarów. Sąd uznał, że śmiertelną chorobę wywołał u niego środek na chwasty zawierający glifosat

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top