My i nasze dzieci jesteśmy truci żywnością

Andrzej Lepper uprzedzał o wszystkim co się obecnie dzieje. Przed opinią publiczną został ukryty raport NIK który obrazuje poważny problem którym obecnie rządzący politycy nie chcą się zainteresować.

data publikacji: 10-03-2021


Bustowski TVJak my tego nie zmienimy to nikt inny tego nie zrobi


Politycy ukrywają gangsterkę w przemysle rolno spożywczym. Proces sądowy z Animexem który zakończył się korzystnym dla nas wyrokiem, pokazuje, że Bustowski mówi prawdę.

Minister Zrowia, Minister Rolnictwa, Główny Inspektorat Sanitarny i Sanepidy okłamują opinię publiczną w zakresie kontroli żywności. Potwierdza to raport Najwyższej Izby Kontroli który został zamieciony pod dywan.

Dzieci Kasi i Magdy które są dzisiaj moimi gośćmi zostały zbadane pod kątem zawartości glifosatu w organizmach. Wyniki badań uświadomiły im powagę sprawy.  Zarówno Kasia i Magda zdecydowały się uświadamiać tych, którzy stukają się w głowę mówiąc, że Bustowski przesadza z tym glifosatem.

Zapowiadamy pozew zbiorowy przeciwko trucicielom. Osoby które zbadają się na zawartość glifosatu w organizmie i prześlą do nas wyniki badań, będą mogły przyłączyć się do procesu odszkodowawczego. Badania możecie zrobić w laboratoriach ALAB w całym kraju. Na hasło SOLIDARNI laboratorium zagwarantowało 20% rabatu.

Wygrajmy Razem!


Team Bustowskilosowa wiadomość

Zarządzenie nr JG/01/08/21 z dnia 16.08.2021

Zarządzenie nr JG/01/08/21 z dnia 16.08.2021

Zarządzenie nr JG/01/08/21 z dnia 16.08.2021 Przewodniczącego Partii Przebudzeni Konsumenci w sprawie zwołania pierwszego zebrania Partii Przebudzeni Konsu...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Tester Glifosatu

Tester Glifosatu

Naukowcy i firmy z Lipska i Drezna chcą wprowadzić na rynek urządzenie pomiarowe, które można wykorzystać do szybkiego i łatwego wykrywania glifosatu na ...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Parówkowa afera w sejmie

Parówkowa afera w sejmie

Parówkowy zamęt grubymi nićmi szyty, tak uważa Beata Szydło. Kaczyński twierdzi, że parówki zewrą jeszcze bardziej nasze szeregi!

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top