My i nasze dzieci jesteśmy truci żywnością

Andrzej Lepper uprzedzał o wszystkim co się obecnie dzieje. Przed opinią publiczną został ukryty raport NIK który obrazuje poważny problem którym obecnie rządzący politycy nie chcą się zainteresować.


data publikacji: 10-03-2021


Jak my tego nie zmienimy to nikt inny tego nie zrobi


Politycy ukrywają gangsterkę w przemysle rolno spożywczym. Proces sądowy z Animexem który zakończył się korzystnym dla nas wyrokiem, pokazuje, że Bustowski mówi prawdę.

Minister Zrowia, Minister Rolnictwa, Główny Inspektorat Sanitarny i Sanepidy okłamują opinię publiczną w zakresie kontroli żywności. Potwierdza to raport Najwyższej Izby Kontroli który został zamieciony pod dywan.

Dzieci Kasi i Magdy które są dzisiaj moimi gośćmi zostały zbadane pod kątem zawartości glifosatu w organizmach. Wyniki badań uświadomiły im powagę sprawy.  Zarówno Kasia i Magda zdecydowały się uświadamiać tych, którzy stukają się w głowę mówiąc, że Bustowski przesadza z tym glifosatem.

Zapowiadamy pozew zbiorowy przeciwko trucicielom. Osoby które zbadają się na zawartość glifosatu w organizmie i prześlą do nas wyniki badań, będą mogły przyłączyć się do procesu odszkodowawczego. Badania możecie zrobić w laboratoriach ALAB w całym kraju. Na hasło SOLIDARNI laboratorium zagwarantowało 20% rabatu.

Wygrajmy Razem!


Bustowski TVlosowa wiadomość

Co mogą zmienić marsze i protesty

Marsze i manifestacje nie są sposobem na zmianę jakości naszego życia. Mam tego dość i liczę, że pójdzie za mną wielu świadomych Polaków.

losowa wiadomość

zawiadomienie przeciwko dyrektorom sanepidu

Do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze złożyłem zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 231&1 k.k. w związku z art. 118 k.k. ora...

losowa wiadomość

Groźny konserwant w wędlinach

Parówki są robione z kiepskiego surowca, bo ze świń z ferm przemysłowych, a to sama chemia. W procesie przetwarzania tego niebezpiecznego mięsa dodają ma...

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM


LISTA POPARCIA Partii Przebudzeni Konsumenci

Pobierz, wydrukuj, zbierz podpisy i wyślij kurierem

Wygrajmy Razem!


Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top