Czy firma Bayer ujawni, że wypłaciła wysokie odszkodowanie?

W Stanach Zjednoczonych firma Bayer wypłaciła 10,9 miliarda odszkodowania, a w Polsce sprzedaje Roundup i truje Polaków.

data publikacji: 17-03-2021


Bustowski TVŻądamy natychmiastowego zakazu stosowania glifosatu


Jeżeli my się temu nie przeciwstawimy, przyszłe pokolenie będzie nam to miało za złe. Dnia 29.03.2021 roku planujemy zorganizować pikietę przed firmą Bayer w Warszawie, która jest producentem tej trucizny. Żądamy natychmiastowego zakazu stosowania glifosatu przez rolników! Chcemy, żeby rolnicy produkowali zdrową żywność.

Jeżeli ktokolwiek mnie zapyta która parówka jest dobra, niech nie oczekuje odpowiedzi, bo nie ma zdrowych parówek. Zadajcie sobie pytanie z jakiego surowca są robione parówki. Koncerny nie mogą się bogacić kosztem naszego zdrowia - spotykamy się 29.03.2021 roku w Warszawie. Zapraszam wszystkich o godzinie 12:00 do Warszawy na Aleje Jerozolimskie 158.

Idziemy po merytoryczną dyskusję do firmy Bayer w sprawie która dotyczny wszystkich - także sędziów, prokuratorów i policjantów.

Liczymy, że dyrekcja firmy Bayer przystąpi do rozmów. NIe chcemy kłótni ani awantur.

Marcin Bustowski - Wygrajmy Razem!


Team Bustowskilosowa wiadomość

Armand Armani o Prawie Naturalnym

Armand Armani o Prawie Naturalnym

Żyjemy w Matrixie, wszystkie urzędy które władza okupacyjna nazywa państwowymi, są zarejestrowane jako prywatne firmy w Waszyngtonie.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Co mogą zmienić marsze i protesty

Co mogą zmienić marsze i protesty

Marsze i manifestacje nie są sposobem na zmianę jakości naszego życia. Mam tego dość i liczę, że pójdzie za mną wielu świadomych Polaków.

Team Bustowskilosowa wiadomość

29-03-2021 Pikieta pod firmą Bayer w Warszawie

29-03-2021 Pikieta pod firmą Bayer w Warszawie

W Stanach Zjednoczonych firma Bayer wypłaciła 10,9 miliarda odszkodowania, a w Polsce sprzedaje Roundup i truje Polaków.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top