Czy firma Bayer ujawni, że wypłaciła wysokie odszkodowanie?

W Stanach Zjednoczonych firma Bayer wypłaciła 10,9 miliarda odszkodowania, a w Polsce sprzedaje Roundup i truje Polaków.

data publikacji: 17-03-2021


Bustowski TVŻądamy natychmiastowego zakazu stosowania glifosatu


Jeżeli my się temu nie przeciwstawimy, przyszłe pokolenie będzie nam to miało za złe. Dnia 29.03.2021 roku planujemy zorganizować pikietę przed firmą Bayer w Warszawie, która jest producentem tej trucizny. Żądamy natychmiastowego zakazu stosowania glifosatu przez rolników! Chcemy, żeby rolnicy produkowali zdrową żywność.

Jeżeli ktokolwiek mnie zapyta która parówka jest dobra, niech nie oczekuje odpowiedzi, bo nie ma zdrowych parówek. Zadajcie sobie pytanie z jakiego surowca są robione parówki. Koncerny nie mogą się bogacić kosztem naszego zdrowia - spotykamy się 29.03.2021 roku w Warszawie. Zapraszam wszystkich o godzinie 12:00 do Warszawy na Aleje Jerozolimskie 158.

Idziemy po merytoryczną dyskusję do firmy Bayer w sprawie która dotyczny wszystkich - także sędziów, prokuratorów i policjantów.

Liczymy, że dyrekcja firmy Bayer przystąpi do rozmów. NIe chcemy kłótni ani awantur.

Marcin Bustowski - Wygrajmy Razem!


Team Bustowskilosowa wiadomość

Rząd potajemnie podpisał porozumienie z Izraelem

Rząd potajemnie podpisał porozumienie z Izraelem

Wrogi Polakom rząd okupacyjny potajemnie przed narodem polskim podpisał niekorzystne dla Polaków porozumienie z Izraelem. (Link do dziennika ustaw pod wiadom...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Armand i Magda witają morawieckiego w Bolesławcu

Armand i Magda witają morawieckiego w Bolesławcu

Armand i Magda z Team Bustowski pojechali dzisiaj do Bolesławca przywitać morawieckiego.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Termin apelacji z zażalenia Animex - Berlinki

Termin apelacji z zażalenia Animex - Berlinki

Pod koniec maja Sąd Okręgowy w Warszawie będzie rozpatrywał apelację producenta między innymi parówek Berlinki w sprawie wyroku uniewinniającego. Sąd u...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top