Czemu NIKt nie interesuje się raportami NIK?

Raporty NIK alarmują, że siedzimy na tykającej bombie ponosząc konsekwencje zdrowotne. Czy Prokuratorzy, Politycy, Policjancji, Sędziowie i pracownicy sanepidów nie kupują mięsa w najpopularniejszych sklepach? Co się stanie gdy ktoś z waszych rodzin nagle zachoruje?

data publikacji: 12-03-2021


Bustowski TVMoże Ty zainteresujesz się raportem NIK


POBIERZ RAPORT NIK - antybiotyki w produkcji zwierzęcej

Dlaczego NIKt nie chce wyciągnąć wniosków z raportów NIK? Najwyższa Izba Kontroli wkłada mnóstwo pracy w przygotowanie raportów. Rapoty te są obszerne, rzetelne i alarmujące. Wielki szacunek dla Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego. Na ich podstawie Prokuratura powinna wszcząć postępowanie wobec osób które dopuszczają się zaniedbania obowiązków wynikających z ich pracy. Mowa o pracownikach GIS i Sanepidów. Dlaczego tak nie jest? Czemu politycy nie mówią społeczeństwu o alarmach zawartych w raportach Najwyższej Izby Kontroli?

Dysponujemy dużą ilością korespondencji z Sanepidami z której wynika, że utrzymywanie tych urzędów jest marnowaniem pieniędzy. We właściwym momencie poznacie treści tej korespondencji.

Halo! dryn, dryn..... obudźcie się! Obejrzyjcie film, wyrazi więcej niż tysiąc napisanych słów.


Team Bustowskilosowa wiadomość

Hello Irlandia Show z Bustowskim

Hello Irlandia Show z Bustowskim

Już jutro tj 03.03.2021 Marcin Bustowski w Hello Irlandia Show #20 o godz. 21.00 Live na Facebooku, YouTube oraz Twitter będę mówić o sytuacji w Polsce.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Burmistrz Karpacza Pan Jęcek odwiedzi Bustowskiego

Burmistrz Karpacza Pan Jęcek odwiedzi Bustowskiego

Dnia 11.06.2021 odwiedziliśmy ponownie Karpacz. Przed Urzędem Miasta spotkalismy Burmistrza Pana Radosława Jęcek. Obiecał nas odwiedzić w Jeleniej Górze ...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Sondaże poparcia politycznego

Sondaże poparcia politycznego

Sondaże poparcia są niczym innym jak kształtowaniem fałszywego obrazu rzeczywistości poparcia politycznego

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top