Czemu NIKt nie interesuje się raportami NIK?

Raporty NIK alarmują, że siedzimy na tykającej bombie ponosząc konsekwencje zdrowotne. Czy Prokuratorzy, Politycy, Policjancji, Sędziowie i pracownicy sanepidów nie kupują mięsa w najpopularniejszych sklepach? Co się stanie gdy ktoś z waszych rodzin nagle zachoruje?

data publikacji: 12-03-2021


Bustowski TVMoże Ty zainteresujesz się raportem NIK


POBIERZ RAPORT NIK - antybiotyki w produkcji zwierzęcej

Dlaczego NIKt nie chce wyciągnąć wniosków z raportów NIK? Najwyższa Izba Kontroli wkłada mnóstwo pracy w przygotowanie raportów. Rapoty te są obszerne, rzetelne i alarmujące. Wielki szacunek dla Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego. Na ich podstawie Prokuratura powinna wszcząć postępowanie wobec osób które dopuszczają się zaniedbania obowiązków wynikających z ich pracy. Mowa o pracownikach GIS i Sanepidów. Dlaczego tak nie jest? Czemu politycy nie mówią społeczeństwu o alarmach zawartych w raportach Najwyższej Izby Kontroli?

Dysponujemy dużą ilością korespondencji z Sanepidami z której wynika, że utrzymywanie tych urzędów jest marnowaniem pieniędzy. We właściwym momencie poznacie treści tej korespondencji.

Halo! dryn, dryn..... obudźcie się! Obejrzyjcie film, wyrazi więcej niż tysiąc napisanych słów.


Team Bustowskilosowa wiadomość

Świnie skażone groźną chemią

Świnie skażone groźną chemią

Zbadałem mocz świn z ferm przemysłowych z których robią parówki. W moczu tych świń było 7,76 ng/mg Glifosatu!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Kolejna rozmowa z senatorem Krzysztofem Mróz

Kolejna rozmowa z senatorem Krzysztofem Mróz

Posłuchajcie kolejnej rozmowy tym razem Katarzyny Pohoreckiej z sebatorem Krzysztofem Mróz z Jeleniej Góry w sprawie trucia glifosatem

Team Bustowskilosowa wiadomość

Petycja w sprawie uchylenia aresztu

Petycja w sprawie uchylenia aresztu

Petycja o uwolnienie z aresztu śledczego osadzonych redaktorów NPTV Marcina Osadowskiego, Wojciecha Olszańskiego oraz Piotra Rybaka, organizatorów wiecu o ...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top