Apelujemy do Policji

Panowie policjanci, Panie policjantki, apelujemy do was! Jesteśmy nastawieni pokojowo w sprawie która dotyczy także was i waszych rodzin!

data publikacji: 23-03-2021


Bustowski TVJeśli do nas nie dołączysz, to ta władza nas wykończy!


Policjanci, nie chcemy z wami walczyć, chcemy was uświadomić, że każdego dnia także Wy jesteście ofiarami biznesu koncernów spożywczych i farmaceutycznych!

  • Prosimy żebyście nam zaufali i poszli za nami!
  • Policjanci którzy zrozumieją powagę sprawy zostaną objęci amnestią!
  • Ci policjanci którzy będą stali po tamtej stronie mocy, nie będą mogli liczyć na szacunek Polaków!
  • Policjanci! stając przeciwko nam i pozostałym Polakom,  wspieracie przestępców! Nie wyrażajcie zgody na trucie Was i nas
  • Apelujemy do żon policjantów! zbadajcie wasze dzieci na zawartość glifosatu w organizmie, szkodliwej substancji która jest w żywności! Na onkologii będzie już za późno! Jedzenie i woda to rzecz bez której się nie obędziemy. Od złej żywności zaczyna się złe życie.

Nie tylko my, ale przede wszystkim Najwyższa Izba Kontroli alarmuje raportami o problemie z niezdrową żywnością. Ci dla których ten fakt jest niewygodny ukryli raporty NIK przed opinią publiczną.

Jestesmy jednym narodem i nie powinniśmy stawać przeciwko sobie! Nie toczmy wojny Polsko - Polskiej!

Apel kierujemy także do sędziów, lekarzy, aktorów, dziennikarzy, prawników, piosenkarzy, tancerzy, do wszystkich, bo ta sprawa dotyczy nas wszystkich. Tu nie ma podziału, a śmierć nie wybiera.
Jeżeli lekarz powie wam, że nowotwory to choroby 21 wieku, oznacza to, że jest niedouczony lub wyszkolony przez Izraelską Big Pharmę, żeby jego pacjent był jej klientem, aż do śmierc!

Nie pozwólmy, żeby nasze zdrowie było w rękach Big Pharmy zgodnie z ich mottem.

Wygrajmy Razem!

Armand Armani & Marcin BustowskiTeam Bustowskilosowa wiadomość

Zrzutka zablokowała wypłatę zgomadzonych pieniędzy

Zrzutka zablokowała wypłatę zgomadzonych pieniędzy

Spółka z.o.o. Zrzutka.pl zablokowała nam wypłatę pieniędzy które pomagaliście nam zgomadzić na konkretny cel

Team Bustowskilosowa wiadomość

Tester Glifosatu

Tester Glifosatu

Naukowcy i firmy z Lipska i Drezna chcą wprowadzić na rynek urządzenie pomiarowe, które można wykorzystać do szybkiego i łatwego wykrywania glifosatu na ...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Armand wyprowadza Policję z parku w Katowicach

Armand wyprowadza Policję z parku w Katowicach

Tu jest chodnik, a nie ulica! tu jest park, a nie autostrada! Wsteczny i z powrotem na ulicę! - tak uświadamiał przez megafon Marcin Bustowski. Armand się n...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top