Bayer truje Glifosatem i leczy chemioterapią

Ile firma Bayer produkująca Glifosat rakotwórczy zarabia na lekach do chemioterapii onkologicznej? Czy Polacy nie widzą jaka jest skala nowotworów?

data publikacji: 16-10-2021


Bustowski TVGlifosat - zalegalizowana trucizna


Firma Bayer sprzedaje w milionach litrów środek rakotwórczy na bazie Glifosatu. PKP, Rolnicy, Samorządy, babcie na ogródkach działkowych, wszyscy nie świadomi zagrożenia leją to świństwo chcąc usunąć chwasty. Ktoś komu zależy żebyśmy chorowali w zmowie z rządami legalnie wprowadził do obrotu środek rakotwórczy. Ten sam producent szkodliwego środka chemicznego Roundup który zawiera rakotwórczy Glifosat, produkuje leki do chemioterapii zarabiając potężne pieniądze na nowotworach wywołanych miedzy innymi Glifosatem.

Bayer w Ameryce wypłaca milionowe odszkodowania

Wystosowaliśmy do firmy Bayer kilka pism w sprawie szkodliwości produkowanego przez nich chemicznego środka o nazwie Roundup. Nic nie wskazuje na to, żeby Bayer dobrowolnie podjął rozmowy w sprawie wprowadzania do obrotu chemicznej substancji o nazwie Roudup który zawiera rakotwórczy Glifosat.

W Ameryce Bayer wypłaca milionowe odszkodowania za szkody wyrządzone tym środkiem chemicznym, a nas trują wywołując nowotwory jednocześnie serwując zbawienne lekarstwo jakim jest chemioterapia której są także producentem. Mamy nadzieję, że nadejdzie dzień w którym zarząd firmy Bayer stanie przed niezawisłym, sprawiedliwym sądem który orzeknie, ze są winni chorób nowotworowych i podobnie jak ma to miejsce w Ameryce będą musieli wypłacić poszkodowanym Polakom wysokie odszkodowania.

Bustowski Marcin


Team Bustowskilosowa wiadomość

Zarządzenie nr JG/01/08/21 z dnia 16.08.2021

Zarządzenie nr JG/01/08/21 z dnia 16.08.2021

Zarządzenie nr JG/01/08/21 z dnia 16.08.2021 Przewodniczącego Partii Przebudzeni Konsumenci w sprawie zwołania pierwszego zebrania Partii Przebudzeni Konsu...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Petycja do Prezydenta Dudy

Petycja do Prezydenta Dudy

Dnia 01.10.2019 roku złożyliśmy w Kancelarii Prezydenta petycję w sprawie analizy i reakcji na raport NIK

Team Bustowskilosowa wiadomość

Obligatoryjna kontrola moczu świń jest konieczna

Obligatoryjna kontrola moczu świń jest konieczna

Dnia 16.11.2021 roku jako partia Przebudzeni Konsumenci skierowaliśmy do Ministra Rolnictwa Pana Henryka Kowalczyka pismo wzywające do podjęcia działań.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top