Bayer truje Glifosatem i leczy chemioterapią

Ile firma Bayer produkująca Glifosat rakotwórczy zarabia na lekach do chemioterapii onkologicznej? Czy Polacy nie widzą jaka jest skala nowotworów?

data publikacji: 16-10-2021


Bustowski TVGlifosat - zalegalizowana trucizna


Firma Bayer sprzedaje w milionach litrów środek rakotwórczy na bazie Glifosatu. PKP, Rolnicy, Samorządy, babcie na ogródkach działkowych, wszyscy nie świadomi zagrożenia leją to świństwo chcąc usunąć chwasty. Ktoś komu zależy żebyśmy chorowali w zmowie z rządami legalnie wprowadził do obrotu środek rakotwórczy. Ten sam producent szkodliwego środka chemicznego Roundup który zawiera rakotwórczy Glifosat, produkuje leki do chemioterapii zarabiając potężne pieniądze na nowotworach wywołanych miedzy innymi Glifosatem.

Bayer w Ameryce wypłaca milionowe odszkodowania

Wystosowaliśmy do firmy Bayer kilka pism w sprawie szkodliwości produkowanego przez nich chemicznego środka o nazwie Roundup. Nic nie wskazuje na to, żeby Bayer dobrowolnie podjął rozmowy w sprawie wprowadzania do obrotu chemicznej substancji o nazwie Roudup który zawiera rakotwórczy Glifosat.

W Ameryce Bayer wypłaca milionowe odszkodowania za szkody wyrządzone tym środkiem chemicznym, a nas trują wywołując nowotwory jednocześnie serwując zbawienne lekarstwo jakim jest chemioterapia której są także producentem. Mamy nadzieję, że nadejdzie dzień w którym zarząd firmy Bayer stanie przed niezawisłym, sprawiedliwym sądem który orzeknie, ze są winni chorób nowotworowych i podobnie jak ma to miejsce w Ameryce będą musieli wypłacić poszkodowanym Polakom wysokie odszkodowania.

Bustowski Marcin


Team Bustowskilosowa wiadomość

Co mogą zmienić marsze i protesty

Co mogą zmienić marsze i protesty

Marsze i manifestacje nie są sposobem na zmianę jakości naszego życia. Mam tego dość i liczę, że pójdzie za mną wielu świadomych Polaków.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Bustowski w Wirtualnej Polsce

Bustowski w Wirtualnej Polsce

Zarzuca firmą trucie Polaków. Wygrał sprawę z potężnym producentem - Wirtualna Polska

Team Bustowskilosowa wiadomość

Życzenia noworoczne od Team Bustowski

Życzenia noworoczne od Team Bustowski

Stary 2021 Rok dobiega końca. Zostały ostatnie godziny dzielące nas od wejścia w Nowy 2022 Rok.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top