Sprawdziłem osobiście i potwierdzam, że to nie jest żart

Maski którymi władza okupacyjna nakazuje nam zakrywać usta i nos w mojej ocenie są bronią bilogiczną wynierzoną w nas wszystkich.

data publikacji: 04-04-2021


Bustowski TVCzy to może być broń biologiczna?


Zastanawiałem się czy to fejki czy prawda, że w maskach którymi władza okupacyjna nakazuje nam zasłaniać usta i nos może być coś niepokojącego. Postanowiłem samodzielnie sprawdzić czy coś mogą skrywać owe maseczki. Do sprawdzenia użyłem telefonu którym powiększyłem sprawdzaną maskę. Potwierdzam, że informacje od których ostatnio aż wrzy w internecie są prawdziwe. W tych maskach faktycznie jest coś co się porusza. To nie są żarty! Ponoć są to morgelony. Ja uważam, że jest to broń biologiczna skierowana w nas wszystkich.

Trzeba zarządać przeprowadzenia badań i ekspertyzy tych niebezpiecznych masek i opublikowania wyników badań.

Trują nas nie tylko żarciem, szczepionkami i chemią ale także maseczkami. Ostrzegam Was przed ich używaniem. 

W 10:50 minucie filmu złożyłem Wam uniwersalne życzenia. Film ten będzie aktualny także za pół roku. Obejrzyjcie i oceńcie sami.

Marcin Bustowski

Wygrajmy Razem!


Team Bustowskilosowa wiadomość

Potrzebne pieniądze na walkę z korporacjami

Potrzebne pieniądze na walkę z korporacjami

Walka z korporacjami które nas trują wciąż trwa. Nie mogę ujawniać strategii działania, ale proszę o pomoc finansową w walce.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Rozprawa apelacyjna z Animexem

Rozprawa apelacyjna z Animexem

W Sądzie Okręgowym w Warszawie dnia 27.05.2021 r odbędzie się rozpatrzenie apelacji wniesionej przez Animex od wyroku Sądu Rejonowego w którym czytamy, ż...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Nie pozwolimy truć glifosatem

Nie pozwolimy truć glifosatem

Otrzymałem wyniki badań na zawartość glifosatu w organizmie 9-cio letniej Otylii. Wynik 1,63 ng/ml

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top