Sprawdziłem osobiście i potwierdzam, że to nie jest żart

Maski którymi władza okupacyjna nakazuje nam zakrywać usta i nos w mojej ocenie są bronią bilogiczną wynierzoną w nas wszystkich.

data publikacji: 04-04-2021


Bustowski TVCzy to może być broń biologiczna?


Zastanawiałem się czy to fejki czy prawda, że w maskach którymi władza okupacyjna nakazuje nam zasłaniać usta i nos może być coś niepokojącego. Postanowiłem samodzielnie sprawdzić czy coś mogą skrywać owe maseczki. Do sprawdzenia użyłem telefonu którym powiększyłem sprawdzaną maskę. Potwierdzam, że informacje od których ostatnio aż wrzy w internecie są prawdziwe. W tych maskach faktycznie jest coś co się porusza. To nie są żarty! Ponoć są to morgelony. Ja uważam, że jest to broń biologiczna skierowana w nas wszystkich.

Trzeba zarządać przeprowadzenia badań i ekspertyzy tych niebezpiecznych masek i opublikowania wyników badań.

Trują nas nie tylko żarciem, szczepionkami i chemią ale także maseczkami. Ostrzegam Was przed ich używaniem. 

W 10:50 minucie filmu złożyłem Wam uniwersalne życzenia. Film ten będzie aktualny także za pół roku. Obejrzyjcie i oceńcie sami.

Marcin Bustowski

Wygrajmy Razem!


Team Bustowskilosowa wiadomość

Prokurator z Bolesławca kryje kolesi z policji

Prokurator z Bolesławca kryje kolesi z policji

Tuszowanie przestępstw policjantów i komendantów z Jeleniej Góry przez prokuratura z Bolesławca potwierdza układy i układziki.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Dom Kasi Pohoreckiej z Team Bustowski spłonął

Dom Kasi Pohoreckiej z Team Bustowski spłonął

W dniu dzisiejszym po godzinie 14:00, kiedy Kasia Pohorecka przemawiała przed Ministerstwem Rolnictwa w Warszawie w obronie dzieci, w Jeleniej Górze pożar zn...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Jerzy Łuzniak online w sprawie glifosatu

Jerzy Łuzniak online w sprawie glifosatu

Pan Jerzy Łużniak po rozmowie z Katarzyną Pohorecką i Magdaleną Tomaniak zadeklarował wygospodarowanie pieniędzy na zrobienie badań dla 100 jeleniogórs...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top