Wszyscy politycy są w tym uwikłani

Powiem Wam o mechanizmach zrównoważonego rozwoju, certyfikacji i wymysłach korporacji wspieranych przez polityków

data publikacji: 02-04-2021


Bustowski TVTrzeba bacznie obserwować


Zrównoważony rozwój, certyfikaty i jakość żywności to fikcja, zakłamanie i fałsz kreowany przez korporacje. Korporacje tworzące organizacje proekologiczne, tworzące fikcje przeciwnie walczących organizacji finansowanych przez układ zamknięty tych którzy na tym zarabiają.

Korporacyjne oszustwa i fikcyjne certyfikaty jakości żywności dobrostanu zwierząt, aby mamić konsumentów. Zrównoważony rozwój to fikcja do wyłudzenia pieniędzy ze środków Unijnych Obywateli przez korporacje. Okradani są wszyscy obywatele EU pod płaszczykiem działania na rzecz rozwoju i dobra dla człowieka. Mamy być tylko robolami pracującymi na nich. Robota w obozie, pasieka, dom, spanie i tak codziennie.

Zachęcam do obejrzenia filmu:


Team Bustowskilosowa wiadomość

Szkodliwa dla zdrowia substancja w boczku Animex

Szkodliwa dla zdrowia substancja w boczku Animex

Lubisz jajecznicę na boczku? Na boczek trzeba jednak uważać. Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) wydał właśnie komunikat o wycofaniu ze sprzedaży 12 par...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zgłoszenie projektu w ramach kowarskiego budżetu 2021

Zgłoszenie projektu w ramach kowarskiego budżetu 2021

W ramach Kowarskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok złożylismy do Rady Miejskiej w Kowarach propozycję projektu. Nie słowa, a czyny. Po tym nas rozlicz...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Życzenia Świąteczne od Przebudzonych Konsumentów

Życzenia Świąteczne od Przebudzonych Konsumentów

Ten dzień wyjątkowy który jest raz w roku, niech będzie dla wszystkich pełen uroku.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top