Wszyscy politycy są w tym uwikłani

Powiem Wam o mechanizmach zrównoważonego rozwoju, certyfikacji i wymysłach korporacji wspieranych przez polityków

data publikacji: 02-04-2021


Bustowski TVTrzeba bacznie obserwować


Zrównoważony rozwój, certyfikaty i jakość żywności to fikcja, zakłamanie i fałsz kreowany przez korporacje. Korporacje tworzące organizacje proekologiczne, tworzące fikcje przeciwnie walczących organizacji finansowanych przez układ zamknięty tych którzy na tym zarabiają.

Korporacyjne oszustwa i fikcyjne certyfikaty jakości żywności dobrostanu zwierząt, aby mamić konsumentów. Zrównoważony rozwój to fikcja do wyłudzenia pieniędzy ze środków Unijnych Obywateli przez korporacje. Okradani są wszyscy obywatele EU pod płaszczykiem działania na rzecz rozwoju i dobra dla człowieka. Mamy być tylko robolami pracującymi na nich. Robota w obozie, pasieka, dom, spanie i tak codziennie.

Zachęcam do obejrzenia filmu:


Team Bustowskilosowa wiadomość

Spotkanie Pis w Jeleniej Górze zakłócone

Spotkanie Pis w Jeleniej Górze zakłócone

Dnia 18.07.2021 roku Team Bustowski chciał pokojowo przywitać Prawo i Sprawiedliwość chlebem i Roundup'em. Pokojowe spotkanie zakłóciła Policja.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pismo w sprawie moratorium z dnia 10.07.2019 roku

Pismo w sprawie moratorium z dnia 10.07.2019 roku

Publikuję pismo z żądaniami skierowane do Mateuszka Morawieckiego dnia 10 lipca 2019 roku złożone bezpośrednio w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Radosław Jęcek Burmistrz Karpacza wrogiem dzieci

Radosław Jęcek Burmistrz Karpacza wrogiem dzieci

„Radosław Jęcek – wróg dzieci” - plakat z takim przesłaniem powiesiliśmy dzisiaj tj 14.05.2021 na głównym wejściu do Urzędu Miasta w Karpaczu. "P...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top