Czy Burmistrz Karpacza skorzysta z mechanizmów?

Dnia 24 marca Pan Radosław Jęcek powiedział "Jak Pan Prezydent Jeleniej Góry pokaże jak te pieniądze dać to ja skorzystam z takich mechanizmów.


data publikacji: 06-05-2021


Czy Burmistrz skorzysta z tych mechanizmów?


Na początku kwietnia bieżącego roku jako Stowarzyszenie Konfederacja Rolniczo Konsumencka złozyliśmy na ręce Pana Burmistrza Karpacza pismo z prośbą o wygospodarowanie pieniędzy z budżetu miasta na sfinansowanie badania grupy dzieci z Karpacza na zawartość trującej substancji w ich organizmach jaką jest Glifosat.

Dnia 24 marca 2021 roku podczas wizyty Team Bustowski w Urzędzie Miasta Karpacza, poinformowaliśmy Burmistrza, że Prezydent Jeleniej Góry zadeklarował pomoc finansową na badanie jeleniogórskich dzieci. Przypomnijmy, że Pan Jerzy Łuzniak obietnicy dotrzymał.

Burmistrz Karpacza Pan Radosław Jęcek widział problemy w znalezieniu potrzebnych środków finansowych na przebadanie dzieci z Karpacza. Powiedział, że jeżeli Prezydent Jeleniej Góry pokaże w jaki sposób te pieniądze dać tak jak wspomniał to ja skorzystam z takich mechanizmów. (Na poniższym filmie wypowiedź Burmistrza od 1:10 minuty.)

19.04.2021 roku Radny Rady MIejskiej Karpacza Pan Grzegorz Kubik skierował do Pana Burmistrza Karpacza pismo z zapytaniem.

Pan Burmistrz dnia 30.04.2021 roku wystosował pismo do Pana Grzegorza Kubik który jest Radnym MIasta Karpacz z którego nic konkretnego nie wynika.

Jeżeli Pan Radosław Jęcek chce dotrzyma słowa które jest utrwalone na poniższym filmie, powinien zadzwonić do Prezydenta Jeleniej Góry, żeby poznać mechanizmy jakimi Pan Jerzy Łużniak się posłużył, żeby sfinansować w szybkim tempie badania dzieci i postąpić w ten sam sposób.

Pan Radosław Jęcek w ramach pomocy rekompensującej szaleństwo Covid'owe udzielił Pomocy  na kwotę 804,766 zł Tadeuszowi Gołębiewskiemu który ma Hotel w Karpaczu  Czy zdrowie dzieci Karpacza jest mniej ważne od prywatnych interesów właściciela Hotelu Gołębiewski? W najbliższym czasie skierujemy stosowne pismo do właściciela tego Hotelu, może on zainteresuje się zdrowiem dzieci zamieszkujących Karpacz.

Bustowski TVMusisz to zobaczyć: 24-03-2021 Czy Burmistrz Karpacza sfinansuje badania dziecilosowa wiadomość

Nabór do Policji

Dnia 12.02.2021 roku razem z Armandem Gadeckim oraz Generałem Witoldem Sadowskim złożyliśmy wnioski o przyjęcie do Policji

losowa wiadomość

Wyniki badan na zawartosc glifosatu w organizmie

Katarzyna Pohorecka którą znacie z odważnej decyzji związanej z otwarciem restauracji Smaki Karkonoszy już jest pewna, że jest struta glifosatem

losowa wiadomość

Połowa z potrzebnej kwoty zebrana w dwa dni

Dnia 16.03.2021 roku rozpoczęliśmy zbiórkę potrzebnej kwoty na wyjazd w ważnej dla nas wszystkich sprawie do Warszawy. Dwa dni później , dzięki Wam mamy...

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM


LISTA POPARCIA Partii Przebudzeni Konsumenci

Pobierz, wydrukuj, zbierz podpisy i wyślij kurierem

Wygrajmy Razem!


Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top