Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości?

Jakby ktoś miał wątpliwości, czy glifosatu używa się, czy nie używa, przy produkcji warzyw, owoców, zbóż, strączków i innych... smacznego!


data publikacji: 15-02-2021


Zastosowanie Roundup


Kukurydza, ziemniaki, burak cukrowy, pietruszka, marchew, por, cebula, szparagi, rzepak ozimy, pszenica ozima, pszenica jara, żyto, jęczmień jary, łubiny, bobik, groch, peluszka, fasola, soja, gorczyca biała, sarepska, len oleisty, jabłoń, porzeczka czarna, gruszka, śliwa, czereśnia, wiśnia, porzeczka czerwona, agrest, malina, borówka wysoka, orzech laskowy i włoski, winorośl, użytki zielone, łąki, szkółki leśne, młodniki, uprawy leśne z wielolatkami róznych gatunków, przygotowanie gleby pod szkółki i uprawy leśne, a nawet drzewka bożonarodzeniowe!

Już wiemy, co jemy! - walczmy z tym i Wygrajmy Razem!Musisz to zobaczyć: Zrób badanie na zawartość glifosatu w organiźmielosowa wiadomość

Certyfikaty i system jakości żywności to fausz

Powiem Wam o mechanizmach zrównoważonego rozwoju, certyfikacji i wymysłach korporacji wspieranych przez polityków

losowa wiadomość

Pliki do pobrania

Udostępniamy Wam pliki do pobrania i linki do stron na których są rzeczy do pobrania. Listę Dokumentów będziemy stale aktualizować.

losowa wiadomość

List otwarty do zarządu Laboratorium Alab

Dnia 08.05.2021 roku Alab poinformował telefonicznie, że wycofuje się z udzielania rabatu na badanie Glifosat – skł. herbicydów w moczu.

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM


LISTA POPARCIA Partii Przebudzeni Konsumenci

Pobierz, wydrukuj, zbierz podpisy i wyślij kurierem

Wygrajmy Razem!


Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top