Czy Pan Komediant odbierze ode mnie telefon?

Komedianci kazali zbierać na mnie drobne sprawy, żeby mnie zamknąć. Chce im przekazać puszkę na te drobne, żeby im się nie pogubiło.

data publikacji: 26-02-2021


Bustowski TVCzy Pan Komediant jest w pracy?


Otrzymałem informację, że jeleniogórski Komediant za wszelką cenę chce mnie aresztować za mówienie prawdy i wskazywanie osób, którym powinny być postawione zarzuty. Stałem się niewygodny niczym świętej pamięci Pan Andrzej Lepper, który podobnie jak ja wojował z oszustami. Komediant kazał zbierać na mnie drobne sprawy, żeby mnie zamknąć. Chcę przekazać im puszkę na te drobne, żeby im się nie pogubiło.

Dodam,żeby lepiej zamiast zbierać drobne sprawy na Bustowskiego, zajęli się grubymi sprawami jakie Bustowski podaje im na talerzu.

Oświadczam, że nie zamierzam popełnić samobójstwa.Team Bustowskilosowa wiadomość

To już nie przypomina walki z wirusem

To już nie przypomina walki z wirusem

Policjant z Tarnowskich Gór: To już nie przypomina walki z wirusem

Team Bustowskilosowa wiadomość

Profesor Frydrychowski Andrzej apeluje do lekarzy

Profesor Frydrychowski Andrzej apeluje do lekarzy

Szanowni Państwo, Koledzy Lekarze Choć jestem czynnym naukowcem, profesorem zwyczajnym, doktorem habilitowanym nauk medycznych i lekarzem z dużym doświadcze...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Armand wyręcza Sanepid w konrtolowaniu jakości

Armand wyręcza Sanepid w konrtolowaniu jakości

Dnia 31.03.2021 skontrolowałem kilka produktów w sklepie Biedronka w Kowarach. Zobaczcie jakie były wyniki przeprowadzonych testów.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top