Czy Pan Komediant odbierze ode mnie telefon?

Komedianci kazali zbierać na mnie drobne sprawy, żeby mnie zamknąć. Chce im przekazać puszkę na te drobne, żeby im się nie pogubiło.

data publikacji: 26-02-2021


Czy Pan Komediant odbierze ode mnie telefon?

Czy Pan Komediant jest w pracy?


Otrzymałem informację, że jeleniogórski Komediant za wszelką cenę chce mnie aresztować za mówienie prawdy i wskazywanie osób, którym powinny być postawione zarzuty. Stałem się niewygodny niczym świętej pamięci Pan Andrzej Lepper, który podobnie jak ja wojował z oszustami. Komediant kazał zbierać na mnie drobne sprawy, żeby mnie zamknąć. Chcę przekazać im puszkę na te drobne, żeby im się nie pogubiło.

Dodam,żeby lepiej zamiast zbierać drobne sprawy na Bustowskiego, zajęli się grubymi sprawami jakie Bustowski podaje im na talerzu.

Oświadczam, że nie zamierzam popełnić samobójstwa.Bustowski TV
Wsparcie - pomożesz?[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top