Kamraci dobrze radzą

Wojtek powiedział, że chleba nie jemy z jednego powodu, ponieważ jest w nim mnóstwo trucizn - począwszy od glifosatu.

data publikacji: 23-04-2021


Bustowski TVGlifosat to wyjątkowo wstrętne ścierwo


Gdybyś miał możliwość zdobycia mąki zrobionej z ziarna które było hodowane na gnoju, a nie na chemii i bez środków ochrony roślin, a ten wypiek by był bez spulchniaczy i innego sukcesu chemików no to mógłbyś zjeść.

Natomiast chleba naszego powszedniego unikamy, bo nas zabija dzień za dniem. Glifosat jest wyjątkowo wstrętnym ścierwem.

W obecnych czasach tradycyjne piekarnie zastępują fabryki pieczywa z których produkcja trafia do Lidlów, Biedronek i innych pasiek, gdzie jest wypiekane. Takie pieczywo kusi wyglądem i ceną ale jest chemiczną bombą!

Wojtek odsyła do diety dr Kwaśniewskiego która opiera się na tłuszczach i białku lecz, żeby była skuteczna to produkty muszą być z pewnego źródła, a nie z marketu ponieważ organizmy żywe kumulują toksyny w tkance tłuszczowej. Co byśmy nie robili nie będzie dobrze dopóki nie wyeliminujemy zła które czyha na nas w spożywanej codziennie żywności oraz tych którzy są za to odpowiedzialni. Dziękuję Ci Wojtek za pozdrowienia!

Marcin Bustowski


Musisz to zobaczyć: Rodacy KamraciTeam Bustowskilosowa wiadomość

Miliardowe obroty Animex i zerowy podatek dochodowy

Miliardowe obroty Animex i zerowy podatek dochodowy

Ciekawe jak duże wsparcie finansowe dostał Animex od rządu okupacyjnego? Ilu zatrudnia Ukraińców, a ilu Polaków?

Team Bustowskilosowa wiadomość

Jarosław Kaczyński jest człowiekiem czy powłoką

Jarosław Kaczyński jest człowiekiem czy powłoką

W moich wczorajszych przemysleniach poddałem wątpliwości fakt, że Jarosław Kaczyński żyje i jest człowiekiem. Moje przeczucia nie muszą być fantazją,...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Burmistrz Kowar Elżbieta Zakrzewska obiecała pomóc

Burmistrz Kowar Elżbieta Zakrzewska obiecała pomóc

Pani Elżbieta Zakrzewska powiedziała "na rzecz miasta Kowar chcemy przygotować nie tylko badania na obecność glifosatu w organizmie, ale również cały pr...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top