Kamraci dobrze radzą

Wojtek powiedział, że chleba nie jemy z jednego powodu, ponieważ jest w nim mnóstwo trucizn - począwszy od glifosatu.

data publikacji: 23-04-2021


Bustowski TVGlifosat to wyjątkowo wstrętne ścierwo


Gdybyś miał możliwość zdobycia mąki zrobionej z ziarna które było hodowane na gnoju, a nie na chemii i bez środków ochrony roślin, a ten wypiek by był bez spulchniaczy i innego sukcesu chemików no to mógłbyś zjeść.

Natomiast chleba naszego powszedniego unikamy, bo nas zabija dzień za dniem. Glifosat jest wyjątkowo wstrętnym ścierwem.

W obecnych czasach tradycyjne piekarnie zastępują fabryki pieczywa z których produkcja trafia do Lidlów, Biedronek i innych pasiek, gdzie jest wypiekane. Takie pieczywo kusi wyglądem i ceną ale jest chemiczną bombą!

Wojtek odsyła do diety dr Kwaśniewskiego która opiera się na tłuszczach i białku lecz, żeby była skuteczna to produkty muszą być z pewnego źródła, a nie z marketu ponieważ organizmy żywe kumulują toksyny w tkance tłuszczowej. Co byśmy nie robili nie będzie dobrze dopóki nie wyeliminujemy zła które czyha na nas w spożywanej codziennie żywności oraz tych którzy są za to odpowiedzialni. Dziękuję Ci Wojtek za pozdrowienia!

Marcin Bustowski


Musisz to zobaczyć: Rodacy KamraciTeam Bustowskilosowa wiadomość

Spółka KSWiK z Mysłakowic stosuje Roundup

Spółka KSWiK z Mysłakowic stosuje Roundup

Pracownicy Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji w Mysłakowicach zostali przez nas przyłapani na gorącym uczynku podczas stosowania rakotwórczego...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zadyma żeby zmylić tok myślenia konsumentów

Zadyma żeby zmylić tok myślenia konsumentów

Można się pomylić, że sanepid działa prawdłowo, widząc, że GIS kazał wycofać ze sprzedaży partię produktów Animexu. Ta pokazówka jest wierzchołk...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Marsz przeciwko Monsanto - Bayer we Francji

Marsz przeciwko Monsanto - Bayer we Francji

W sobotę 21 maja 2022 r. dziesiąty rok z rzędu tysiące ludzi ponownie zmobilizuje się, aby potępić przemysłowy system agrochemiczny i jego katastrofalne...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top