Kamraci dobrze radzą

Wojtek powiedział, że chleba nie jemy z jednego powodu, ponieważ jest w nim mnóstwo trucizn - począwszy od glifosatu.

data publikacji: 23-04-2021


Bustowski TVGlifosat to wyjątkowo wstrętne ścierwo


Gdybyś miał możliwość zdobycia mąki zrobionej z ziarna które było hodowane na gnoju, a nie na chemii i bez środków ochrony roślin, a ten wypiek by był bez spulchniaczy i innego sukcesu chemików no to mógłbyś zjeść.

Natomiast chleba naszego powszedniego unikamy, bo nas zabija dzień za dniem. Glifosat jest wyjątkowo wstrętnym ścierwem.

W obecnych czasach tradycyjne piekarnie zastępują fabryki pieczywa z których produkcja trafia do Lidlów, Biedronek i innych pasiek, gdzie jest wypiekane. Takie pieczywo kusi wyglądem i ceną ale jest chemiczną bombą!

Wojtek odsyła do diety dr Kwaśniewskiego która opiera się na tłuszczach i białku lecz, żeby była skuteczna to produkty muszą być z pewnego źródła, a nie z marketu ponieważ organizmy żywe kumulują toksyny w tkance tłuszczowej. Co byśmy nie robili nie będzie dobrze dopóki nie wyeliminujemy zła które czyha na nas w spożywanej codziennie żywności oraz tych którzy są za to odpowiedzialni. Dziękuję Ci Wojtek za pozdrowienia!

Marcin Bustowski


Musisz to zobaczyć: Rodacy KamraciTeam Bustowskilosowa wiadomość

Prawo Naruralne na nowej domenie

Prawo Naruralne na nowej domenie

Prawo naturalne w nowej odsłonie. Aktualności, informacje, dyskusje na forum!

Team Bustowskilosowa wiadomość

Magdalena Tomaniak rozmawia z posłem Robertem Obaz

Magdalena Tomaniak rozmawia z posłem Robertem Obaz

Pan Robert Obaz, poseł z Jeleniej Góry oddzwonił do Magdaleny Tomaniak, mamy 7 letniego Sebastiana strutego glifosatem. O czym rozmawiali?

Team Bustowskilosowa wiadomość

Wzór skargi do sądu na objęcie dziecka kwarantaną

Wzór skargi do sądu na objęcie dziecka kwarantaną

Pablo udostępnił nam wzór skargi do sądu na objęcie małoletniego kwarantanną

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top