Co producenci dodają do żywności, że tester wskazuje złe wyniki

Dzisiaj pokażemy jakiej jakości powinna być żywność. Zbadamy mięso z kaczki od miejscowego rolnika oraz mieso nastrzykiwane chemią które serwują nam w marketach.

data publikacji: 20-03-2021


Bustowski TVEkotester Soex obnaża obraz europejskiej żywności


Producenci żywności kwestionują urządzenie Soex którym testujemy mięso. Niech więc osoby kwestionujące tester wyjaśnią dlaczego mięso badane od rolnika na dobrych paszach pokazuje wyniki na zielono, a badane mięso z marketu wyświetla wyniki na czerwono.

Rolnik zapewnił mnie, że kurka i kaczuszka były karmione dobrymi paszami. Jego twierdzenie potwierdza przeprowadzony przeze mnie test. W obu przypadkach mięso od rolnika pokazało wynik jakiego oczekiwaliśmy. Na takim mięsie można ugotować rosół. Do tego oczywiście potrzeba jeszcze zdrowych warzyw i dobrej jakości makaronu.

Badaniom testerem Soex poddałem mięso marketowe na tackach, które do badania przywiozła mi koleżanka z zagranicy. Po otworzeniu opakowania widać, że mięso pływa i jest nastrzykiwane chemią. Test przeprowadzony tym samym testerem Soex, wskazał wynik negatywny.

Widać, że nie tylko w Polsce złej jakości mięsem jesteśmy karmieni. Mamy do czynienia z chemizacją żywności nie tylko w Polsce.Team Bustowskilosowa wiadomość

Zarobki lekarzy, pielęgniarek i dyrektora szpitala

Zarobki lekarzy, pielęgniarek i dyrektora szpitala

Dotarliśmy do informacji o zarobkach lekarzy, pielęgniarek i dyrektora szpitala w Wadowicach.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Wyniki badan na zawartosc glifosatu w organizmie

Wyniki badan na zawartosc glifosatu w organizmie

Katarzyna Pohorecka którą znacie z odważnej decyzji związanej z otwarciem restauracji Smaki Karkonoszy już jest pewna, że jest struta glifosatem

Team Bustowskilosowa wiadomość

Rekordowy wynik badań na zawartość glifosatu

Rekordowy wynik badań na zawartość glifosatu

Każdego dnia otrzymujemy od Was wyniki badań na zawartość glifosatu w organizmie. Zobaczcie jaki wynik dotarł do nas dzisiaj...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top