Co producenci dodają do żywności, że tester wskazuje złe wyniki

Dzisiaj pokażemy jakiej jakości powinna być żywność. Zbadamy mięso z kaczki od miejscowego rolnika oraz mieso nastrzykiwane chemią które serwują nam w marketach.

data publikacji: 20-03-2021


Bustowski TVEkotester Soex obnaża obraz europejskiej żywności


Producenci żywności kwestionują urządzenie Soex którym testujemy mięso. Niech więc osoby kwestionujące tester wyjaśnią dlaczego mięso badane od rolnika na dobrych paszach pokazuje wyniki na zielono, a badane mięso z marketu wyświetla wyniki na czerwono.

Rolnik zapewnił mnie, że kurka i kaczuszka były karmione dobrymi paszami. Jego twierdzenie potwierdza przeprowadzony przeze mnie test. W obu przypadkach mięso od rolnika pokazało wynik jakiego oczekiwaliśmy. Na takim mięsie można ugotować rosół. Do tego oczywiście potrzeba jeszcze zdrowych warzyw i dobrej jakości makaronu.

Badaniom testerem Soex poddałem mięso marketowe na tackach, które do badania przywiozła mi koleżanka z zagranicy. Po otworzeniu opakowania widać, że mięso pływa i jest nastrzykiwane chemią. Test przeprowadzony tym samym testerem Soex, wskazał wynik negatywny.

Widać, że nie tylko w Polsce złej jakości mięsem jesteśmy karmieni. Mamy do czynienia z chemizacją żywności nie tylko w Polsce.Team Bustowskilosowa wiadomość

Przemówienie Bustowskiego podczas Rady Miasta Karpacz

Przemówienie Bustowskiego podczas Rady Miasta Karpacz

Dnia 30.06.2021 roku mielismy spotkanie z Radnymi MIasta Karpacz. Poruszyliśmy problem szczepień.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Parówka pod mikroskopem

Parówka pod mikroskopem

Obejrzyjcie pod mikroskopem zawartość parówki. Mam nadzieję, że po seansie dołączysz do grona Przebudzonych Konsumentów

Team Bustowskilosowa wiadomość

Petycja w sprawie uchylenia aresztu

Petycja w sprawie uchylenia aresztu

Petycja o uwolnienie z aresztu śledczego osadzonych redaktorów NPTV Marcina Osadowskiego, Wojciecha Olszańskiego oraz Piotra Rybaka, organizatorów wiecu o ...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top