Korporacje są świadome tego co sprzedają

Tylko od Was zależy czy my to zmienimy i czy Wasze dzieci i my będziemy dalej truci.

data publikacji: 20-04-2021


Bustowski TVNiech Pan przestanie opowiadać bzdury!


Dzisiejszy przekaz kieruję do Przewodniczącego Komisji Rolnictwa, Pana Roberta Telusa. Niech Pan przestanie opowiadać opinii publicznej głupoty. W rolnictwie stosuje sie potężne ilości glifosatu. Desykowana jest gryka, przenica, rzepak, wszystko co się da. Rozwój chorób nowotworowych w Polsce jest potężny i w tym miejscu zaczyna się prawdziwa pandemia, rozpacz i ogromne ilości zgonów z tym związanych.

Niech Przewodniczący Sejmowej Komisji Rolnictwa powie czym skarmiane są zwierzęta i jaki jest rozwój białka paszowego polskiego w kontekście importowanej soi na terenie naszego kraju.w której znajdują się pozostałości pestycydów i glifosatu którymi są karmione zwierzęta, a następnie robi się z tego wędlinki i paróweczki dla dzieci. Panie Robercie niech Pan przestanie opowiadać bzdury.

W 2014 roku podczas mojego spotkania z Marianem Zagórmym i Jarosławem Kaczyńskim na Nowogrodzkiej, PIS w strategii zrównoważonego rozwoju zapowiadał powołanie Agencji Bezpieczeństwa Żywności. Powzieliście pełną świadomość o truciu Polaków i o konieczności likwidacji ferm przemysłowych.

Dysponuję nagraniami i gazetami w których PIS chwalił się o skróceniu przestępczej działalności tych, którzy dzisiaj są odpowiedzialni za strucie narodu Polskiego!


Team Bustowskilosowa wiadomość

Czy Burmistrz Karpacza zrobi jak obiecał

Czy Burmistrz Karpacza zrobi jak obiecał

Dnia 24 marca Pan Radosław Jęcek powiedział "Jak Pan Prezydent Jeleniej Góry pokaże jak te pieniądze dać to ja skorzystam z takich mechanizmów.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pan Jerzy Łużniak wspiera akcję z badaniami dzieci

Pan Jerzy Łużniak wspiera akcję z badaniami dzieci

Jeżeli wyniki będą tak niepokojące, jak na próbach dokonywanych do tej pory - wystąpimy do Ministra Środowiska i Ministra Zdrowia, aby te badania rozszer...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Ozonujemy mięso kupione w Lidlu

Ozonujemy mięso kupione w Lidlu

Sprawdzaj mięso przed spożyciem, bo to może uratować życie.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top