Korporacje są świadome tego co sprzedają

Tylko od Was zależy czy my to zmienimy i czy Wasze dzieci i my będziemy dalej truci.

data publikacji: 20-04-2021


Bustowski TVNiech Pan przestanie opowiadać bzdury!


Dzisiejszy przekaz kieruję do Przewodniczącego Komisji Rolnictwa, Pana Roberta Telusa. Niech Pan przestanie opowiadać opinii publicznej głupoty. W rolnictwie stosuje sie potężne ilości glifosatu. Desykowana jest gryka, przenica, rzepak, wszystko co się da. Rozwój chorób nowotworowych w Polsce jest potężny i w tym miejscu zaczyna się prawdziwa pandemia, rozpacz i ogromne ilości zgonów z tym związanych.

Niech Przewodniczący Sejmowej Komisji Rolnictwa powie czym skarmiane są zwierzęta i jaki jest rozwój białka paszowego polskiego w kontekście importowanej soi na terenie naszego kraju.w której znajdują się pozostałości pestycydów i glifosatu którymi są karmione zwierzęta, a następnie robi się z tego wędlinki i paróweczki dla dzieci. Panie Robercie niech Pan przestanie opowiadać bzdury.

W 2014 roku podczas mojego spotkania z Marianem Zagórmym i Jarosławem Kaczyńskim na Nowogrodzkiej, PIS w strategii zrównoważonego rozwoju zapowiadał powołanie Agencji Bezpieczeństwa Żywności. Powzieliście pełną świadomość o truciu Polaków i o konieczności likwidacji ferm przemysłowych.

Dysponuję nagraniami i gazetami w których PIS chwalił się o skróceniu przestępczej działalności tych, którzy dzisiaj są odpowiedzialni za strucie narodu Polskiego!


Team Bustowskilosowa wiadomość

Parówki Kraina Wędl z bakterią Listeria monocytogenes

Parówki Kraina Wędl z bakterią Listeria monocytogenes

GIS po raz kolejny zawiadamia o wykryciu bakterii Listeria monocytogenes w parówkach z szynki Kraina Wędlin

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zmieniamy Polskę dla Polaków

Zmieniamy Polskę dla Polaków

Nie wysyłajcie list z podpisami Pocztą. Prawo i Sprawidliwość ma kontrolę nad tym urzędem, więc nie możemy w tak ważnej sprawie mieć zaufania do tej f...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Sprzeciw od wyroku nakazowego w matrixowym sądzie

Sprzeciw od wyroku nakazowego w matrixowym sądzie

Pracownicy matrixowych sądów które służą systemowi do zwalczania ludzi piją z plastikowych butelek, jedzą schemizowane produkty i wystawiają orzeczenia...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top