Korporacje są świadome tego co sprzedają

Tylko od Was zależy czy my to zmienimy i czy Wasze dzieci i my będziemy dalej truci.

data publikacji: 20-04-2021


Bustowski TVNiech Pan przestanie opowiadać bzdury!


Dzisiejszy przekaz kieruję do Przewodniczącego Komisji Rolnictwa, Pana Roberta Telusa. Niech Pan przestanie opowiadać opinii publicznej głupoty. W rolnictwie stosuje sie potężne ilości glifosatu. Desykowana jest gryka, przenica, rzepak, wszystko co się da. Rozwój chorób nowotworowych w Polsce jest potężny i w tym miejscu zaczyna się prawdziwa pandemia, rozpacz i ogromne ilości zgonów z tym związanych.

Niech Przewodniczący Sejmowej Komisji Rolnictwa powie czym skarmiane są zwierzęta i jaki jest rozwój białka paszowego polskiego w kontekście importowanej soi na terenie naszego kraju.w której znajdują się pozostałości pestycydów i glifosatu którymi są karmione zwierzęta, a następnie robi się z tego wędlinki i paróweczki dla dzieci. Panie Robercie niech Pan przestanie opowiadać bzdury.

W 2014 roku podczas mojego spotkania z Marianem Zagórmym i Jarosławem Kaczyńskim na Nowogrodzkiej, PIS w strategii zrównoważonego rozwoju zapowiadał powołanie Agencji Bezpieczeństwa Żywności. Powzieliście pełną świadomość o truciu Polaków i o konieczności likwidacji ferm przemysłowych.

Dysponuję nagraniami i gazetami w których PIS chwalił się o skróceniu przestępczej działalności tych, którzy dzisiaj są odpowiedzialni za strucie narodu Polskiego!


Team Bustowskilosowa wiadomość

Certyfikaty i system jakości żywności to fausz

Certyfikaty i system jakości żywności to fausz

Powiem Wam o mechanizmach zrównoważonego rozwoju, certyfikacji i wymysłach korporacji wspieranych przez polityków

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pismo w sprawie moratorium z dnia 10.07.2019 roku

Pismo w sprawie moratorium z dnia 10.07.2019 roku

Publikuję pismo z żądaniami skierowane do Mateuszka Morawieckiego dnia 10 lipca 2019 roku złożone bezpośrednio w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Ryba - trzecia wojna | teledysk

Ryba - trzecia wojna | teledysk

Polecamy obejrzenie teledysku którego słowa są na topie. W teledysku wspomniano także o nas.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top