Przestańcie lać wodę!

Dzisiaj lany poniedziałek i lanie wody jaką to mamy ekologiczną żywność

data publikacji: 05-04-2021


Bustowski TVMoi drodzy ekolodzy


Ekologiczne lanie wody na temat certyfikatów. Moi drodzy ekolodzy, pokażcie swoje wyniki badań laboratoryjnych na zawartość glifosatu w organizmie i wytłumaczcie skąd ten glifosat znalazł się w Wszych organizmach. Nam jest potrzebna zdrowa zywność, a nie certyfikaty! Konsumenci nie płacą za zdrową zywność, a za certyfikaty. Zdrowa żywność powinna być normalnością. Skończcie pieprzyć farmazony i lanie wody.

Pszczelarze, powiedzcie ile miodu przyjeżdźa z Ukrainy w beczkach, a Wy rozlewacie to w słoiczki i sprzedajecie jako ekologiczny miód?

Jajeczka z własnego chowu... a pasze skąd? Gdy kury są karmione nieekologicznie to jajka także będą nieekologiczne.

Wasze zakłamanie przeszło granice przyzwoitości i dlatego czas przestać lać wodę nawet w lany poniedziałek.

Marcin Bustowski


Team Bustowskilosowa wiadomość

Mikołajki w Paradise Club w Lubaniu 04.12.2021

Mikołajki w Paradise Club w Lubaniu 04.12.2021

06.12.2021 Podsumowanie | W Paradise Club w miejscowości Lubań, będziesz mieć okazję wesprzeć zbiórkę na badanie dzieci na zawartość rakotwórczego g...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Pliki do pobrania

Pliki do pobrania

Udostępniamy Wam pliki do pobrania i linki do stron na których są rzeczy do pobrania. Listę Dokumentów będziemy stale aktualizować.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Czym nas karmią w McDonalds

Czym nas karmią w McDonalds

Psi Patrol odwiedził McDonalds w Jeleniej Górze. Obejrzyjcie materiał filmowy z wizyty.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top