Ludobójstwo na ogromną skalę

Patrząc na wydarzenia jakie obecnie mają miejsce bez wątpienia mamy do czynienia z wypełnieniem ustawowych znamion art. 118 & 1 kk przez stronę rządową i korporacje

data publikacji: 12-04-2021


Bustowski TVOni działają na szkodę nas wszystkich


Międzynarodowy Trubunał w Hadze powinien podjąć stosowne działania wobec rządu i korporacji za eksterminację i ludobójstwo Polaków.

Nie ma co liczyć na to, że sądy w Polsce rozpatrzą to w sposób należyty. 

Prawo naturalne jako prawo podmiotowe powinno być ale jeżeli nie mamy realenego wpływu na politykę, nie mamy możliwości wdrożenia prawa naturalnego.

Korporacje rządzące w naszym kraju podporządkowały sobie rząd i politykówi i masowo mordują naród polski. To jest ewidentne działnie Dudy, Morawieckiego, Szumowskiego, Niedzielskiego, Tuska i innych. Oni wszyscy powinni być osądzeni, a ich majątki powinny być zajęte.

Trzeba okazywać ich bezczelność w stosunku do narodu. Dlatego 21.04.2021 roku w Warszawie pod Ministerstwem Wyniszczania Rolnictwa o godzinie 11:00 będziemy rozmawiali o przestępczej działalnosci rządu na szkodę narodu polskiego. W szczególności poruszymy temat ludobójstwa. Prokuratorzy powinni z urzędu wszczynać postępowania wobec osób które są za to odpowiedzialne. Wobec osób które nie dopełniają obowiązków słuzbowych wynikających z raportów Najwyższej Izby Kontroli. Agentura Amerykańsko Izraelska chce wyniszczyć naród polski. Jeżeli nadal nie będziemy na to reagować we właściwy sposób to poniesiemy konsekwencje. Mądrość może nas uchronić i obywatelskie działanie w kierunku przejęcia władzy i rozliczenia zdrajców narodu. Tych którzy wytoczyli mi proces sądowy, mowa o firmie Animex, także rozliczymy ze szkodliwej działalności.

Opinia publiczna musi usłyszeć prawdę o jakości żywności jaką nam się sprzedaje na terenie naszego kraju.

Pamiętajcie Policjanci, jeżeli będziecie brali czynny udział w ochronie przestępców wypełnicie ustawowe znamiona art, 118a & 1 i 118 & 1 kk w zw. z art 231 & 1 kk, w zw z art 165 kk i art 304 & 1 kpk i będziecie odpowiadali za działania przeciwko tym którzy na Was łożą.

Wygrajmy Razem!

Marcin Bustowski


Team Bustowskilosowa wiadomość

Prokuratura w Poznaniu zasypana zawiadomieniami

Prokuratura w Poznaniu zasypana zawiadomieniami

07.02.2021 roku Stowarzyszenie Pancerni Poznań powiadomili na Facebook, że walczą razem ze mną ramię w ramię!

Team Bustowskilosowa wiadomość

26.06.2021 Piknik Kamracki Marsz Dmowski na Zamek

26.06.2021 Piknik Kamracki Marsz Dmowski na Zamek

Znakomicie zorganizowany Piknik Kamracki "Marsz Dmowski na Zamek" zorganizowany przez Wojtka, Marcina i sztab ludzi z nimi wpółpracujących odbył się dnia 2...

Team Bustowskilosowa wiadomość

29.01.2022 Kedyw Poznań drzwi otwarte

29.01.2022 Kedyw Poznań drzwi otwarte

Kedyw Poznań organizuje spotkanie w Poznaniu pod nazwą "Otwarte Drzwi"

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top