Ludobójstwo na ogromną skalę

Patrząc na wydarzenia jakie obecnie mają miejsce bez wątpienia mamy do czynienia z wypełnieniem ustawowych znamion art. 118 & 1 kk przez stronę rządową i korporacje

data publikacji: 12-04-2021


Bustowski TVOni działają na szkodę nas wszystkich


Międzynarodowy Trubunał w Hadze powinien podjąć stosowne działania wobec rządu i korporacji za eksterminację i ludobójstwo Polaków.

Nie ma co liczyć na to, że sądy w Polsce rozpatrzą to w sposób należyty. 

Prawo naturalne jako prawo podmiotowe powinno być ale jeżeli nie mamy realenego wpływu na politykę, nie mamy możliwości wdrożenia prawa naturalnego.

Korporacje rządzące w naszym kraju podporządkowały sobie rząd i politykówi i masowo mordują naród polski. To jest ewidentne działnie Dudy, Morawieckiego, Szumowskiego, Niedzielskiego, Tuska i innych. Oni wszyscy powinni być osądzeni, a ich majątki powinny być zajęte.

Trzeba okazywać ich bezczelność w stosunku do narodu. Dlatego 21.04.2021 roku w Warszawie pod Ministerstwem Wyniszczania Rolnictwa o godzinie 11:00 będziemy rozmawiali o przestępczej działalnosci rządu na szkodę narodu polskiego. W szczególności poruszymy temat ludobójstwa. Prokuratorzy powinni z urzędu wszczynać postępowania wobec osób które są za to odpowiedzialne. Wobec osób które nie dopełniają obowiązków słuzbowych wynikających z raportów Najwyższej Izby Kontroli. Agentura Amerykańsko Izraelska chce wyniszczyć naród polski. Jeżeli nadal nie będziemy na to reagować we właściwy sposób to poniesiemy konsekwencje. Mądrość może nas uchronić i obywatelskie działanie w kierunku przejęcia władzy i rozliczenia zdrajców narodu. Tych którzy wytoczyli mi proces sądowy, mowa o firmie Animex, także rozliczymy ze szkodliwej działalności.

Opinia publiczna musi usłyszeć prawdę o jakości żywności jaką nam się sprzedaje na terenie naszego kraju.

Pamiętajcie Policjanci, jeżeli będziecie brali czynny udział w ochronie przestępców wypełnicie ustawowe znamiona art, 118a & 1 i 118 & 1 kk w zw. z art 231 & 1 kk, w zw z art 165 kk i art 304 & 1 kpk i będziecie odpowiadali za działania przeciwko tym którzy na Was łożą.

Wygrajmy Razem!

Marcin Bustowski


Team Bustowskilosowa wiadomość

Spółka KSWiK z Mysłakowic stosuje Roundup

Spółka KSWiK z Mysłakowic stosuje Roundup

Pracownicy Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji w Mysłakowicach zostali przez nas przyłapani na gorącym uczynku podczas stosowania rakotwórczego...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Bayer musi wypłacić ponad 20 mln euro poszkodowanemu

Bayer musi wypłacić ponad 20 mln euro poszkodowanemu

Firma agrochemiczna i farmaceutyczna Bayer poniosła kolejną porażkę tym razem w apelacji od wyroku w USA z powodu środka Roundp zawierającego glifosat.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zdrowie to wolność - spotkanie w Poznaniu

Zdrowie to wolność - spotkanie w Poznaniu

Dnia 27.03.2022 roku tym razem w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja ciekawego spotkania w którym udział wezmą między innymi Marcin Bustowski, Hubert Cze...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top