Pan poseł nie zna skali problemu

Pan Robert Obaz, poseł z Jeleniej Góry oddzwonił do Magdaleny Tomaniak, mamy 7 letniego Sebastiana strutego glifosatem. O czym rozmawiali?

data publikacji: 20-03-2021


Bustowski TVZdaję sobie sprawę kto tą rozmowę ustawia


Pan poseł Robert Obaz w rozmowie z Magdą wyraził brak wiedzy w zakresie skali problemu dotyczącego trucia glifosatem. Oznajmił, że zna Marcina Bustowskiego i zdaje sobie sprawę kto tą rozmowę ustawia.

W rozmowie telefonicznej dowdzieliśmy się od Pana Roberta Obaz, że jego mama zmaga się z nowotworem. Jako osoba która doświadczyła problemu w rodzinie z chorobą którą wywołuje między innymi glifosat, powinien problem ten potraktować piorytetowo.

Czy poseł Pan Robert Obaz poprze zakaz stosowania glifosatu?

Pan Robert zapytany przez Magdę czy poprze zakaz stosowania glifosatu, odpowiedział, że Marcin doskonale wie, że przez trzy lata ostatnie pracowałem w gospodarstwie ekologicznym. Wie czym się zajmowałem i mam kontakt z Izbami Rolniczymi. Dodał, że jest to złe i się pod tym podpisze.

Pierwsza droga którą zrobię, powiedział Pan Robert Obaz, to wystąpię z interpelacją żeby NFZ dofinansował badanie na glifosat i poproszę mojego szefa nie o 15 tyś zł, a o milion.

Żadna korporacja nie odpowiedziała na apel

Wysłaliśmy kilkanaście pism za potwierdzeniem odbioru z prośbą o wsparcie w badaniach dzieci. Żadna korporacja nie odpowiedziała na nasze prośby.

My tego tak nie zostawimy!

Spotykamy się 29.03.2021 roku w Warszawie przed siedzibą firmy Bayer, producenta tej trującej chemii która zatruwa żywność. Jeżeli nie jest Wam obojętny los Poaków, a w szczególności dzieci, musicie w tym dniu pojawić się na Alejach Jerozolimskich w Warszawie i okazać sprzeciw stosowania glifosatu w naszym kraju. Liczymy na Was.

Posłuchajcie rozmowy i wyciągnijcie wnioski:

Publikujemy odpowiedź jaką otrzymaliśmy od Posła z Jeleniej Góry, Roberta Obaz.Team Bustowskilosowa wiadomość

Zdrowe mięso z gęsi od rolnika

Zdrowe mięso z gęsi od rolnika

W dniu dzisiejszym Team Bustowski kupił gęsi od miejscowego rolnika. Zbadalismy mięso ekotesterem Soex.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Wezwanie do debaty publicznej

Wezwanie do debaty publicznej

Po wystąpieniu moim i Armanda dnia 25.06.2022 roku w Warszawie podczas imprezy pod nazwą "Marsz Dmowski na Zamek" w internecie zawrzało, że oboje zachowalis...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Trucizna i Lek - Premiera filmu z dr Hałatem

Trucizna i Lek - Premiera filmu z dr Hałatem

Polecamy Wam ciekawy film przygotowany przez Platformę Form Filmowych Outbox TV.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top