Pan poseł nie zna skali problemu

Pan Robert Obaz, poseł z Jeleniej Góry oddzwonił do Magdaleny Tomaniak, mamy 7 letniego Sebastiana strutego glifosatem. O czym rozmawiali?

data publikacji: 20-03-2021


Bustowski TV



Zdaję sobie sprawę kto tą rozmowę ustawia


Pan poseł Robert Obaz w rozmowie z Magdą wyraził brak wiedzy w zakresie skali problemu dotyczącego trucia glifosatem. Oznajmił, że zna Marcina Bustowskiego i zdaje sobie sprawę kto tą rozmowę ustawia.

W rozmowie telefonicznej dowdzieliśmy się od Pana Roberta Obaz, że jego mama zmaga się z nowotworem. Jako osoba która doświadczyła problemu w rodzinie z chorobą którą wywołuje między innymi glifosat, powinien problem ten potraktować piorytetowo.

Czy poseł Pan Robert Obaz poprze zakaz stosowania glifosatu?

Pan Robert zapytany przez Magdę czy poprze zakaz stosowania glifosatu, odpowiedział, że Marcin doskonale wie, że przez trzy lata ostatnie pracowałem w gospodarstwie ekologicznym. Wie czym się zajmowałem i mam kontakt z Izbami Rolniczymi. Dodał, że jest to złe i się pod tym podpisze.

Pierwsza droga którą zrobię, powiedział Pan Robert Obaz, to wystąpię z interpelacją żeby NFZ dofinansował badanie na glifosat i poproszę mojego szefa nie o 15 tyś zł, a o milion.

Żadna korporacja nie odpowiedziała na apel

Wysłaliśmy kilkanaście pism za potwierdzeniem odbioru z prośbą o wsparcie w badaniach dzieci. Żadna korporacja nie odpowiedziała na nasze prośby.

My tego tak nie zostawimy!

Spotykamy się 29.03.2021 roku w Warszawie przed siedzibą firmy Bayer, producenta tej trującej chemii która zatruwa żywność. Jeżeli nie jest Wam obojętny los Poaków, a w szczególności dzieci, musicie w tym dniu pojawić się na Alejach Jerozolimskich w Warszawie i okazać sprzeciw stosowania glifosatu w naszym kraju. Liczymy na Was.

Posłuchajcie rozmowy i wyciągnijcie wnioski:

Publikujemy odpowiedź jaką otrzymaliśmy od Posła z Jeleniej Góry, Roberta Obaz.



Team Bustowskilosowa wiadomość

Krzysztof Tołwiński komentuje raport NIK

Krzysztof Tołwiński komentuje raport NIK

Rolnicy produkują dobry surowiec, a państwo będąc niewydolnym w nadzorze na etapie przetwarzania pozwala na fałszowanie i chemizację żywności.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Policja zatrzymała Marcina Bustowskiego

Policja zatrzymała Marcina Bustowskiego

Dnia 06 lutego 2021 roku Marcin Bustowski został zatrzymany przez pracowników korporacyjnych władzy okupacyjnej na podstawie art 190 K.K. art 224 i art 226 K...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Team Bustowski otrzymał auto służbowe

Team Bustowski otrzymał auto służbowe

Dnia 07.07.2021 roku po wstępnych rozmowach Armand uroczyście przyjął kluczyki od auta

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM




Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top