Wspomnieli o mnie w Polsacie

Przypomnę Wam Kochani jak w 2020 roku podczas konferencji prasowej przy jeleniogórskim Sanepidzie materiał ze spotkania przygotował i wyemitował Polsat

data publikacji: 15-03-2021


Bustowski TVApeluję do matek, róbcie dzieciom badania


Najpopularniejszy herbicyd używany w rolnictwie nie jest obojętny dla zdrowia.

Apeluję do wszystkich matek! róbcie badania z moczu na zawartość glifosatu w organizmie. Ogólnopolska sieć laboratoriów ALAB zaproponowała 20% zniżki na badanie zamawiane przez internet. Szczegóły opisalismy na stronie StruciGlifosatem.

Glifosat jest najbardziej rozpowszechnionym herbicydem na świecie. Przynosi ogromne zyski jego producentom i rolnikom którzy go stosują, ponieważ pomaga zwiększyć plony. Pytanie, jakim kosztem?

Staram się uświadomić rolników, że też są ofiarami tego wydarzenia. Chcę im pomóc przywrócić bezpieczne środki ochrony roślin.

Przebadaliśmy grupę ponad 200 dzieci na dolnym śląsku. Ani jeden wynik badań nie był pozytywny.

Urzędy unikają pytań o glifosat. Odpowiedzi udzieliła tylko państwowa inspekcja ochrony roślin i nasiennictwa.

  • Łącznie w ubiegłym roku przebadano ponad 140 próbek płodów rolnych pod kątem pozostałosci glifosatu. Tylko w jednej próbce gryki stwierdzono glifosat powyżej najwyższego dopuszczalnego poziomu (...) To zasadnicza rozbieżność z niedawnymi badaniami Organizacji Konsumenckich - na dziesięć kasz gryczanych znaleźli aż w sześciu przekroczenie normy, a w przypadku kasz jaglanych gdzie robiono badania dwukrotnie na tych samych produktach, tylko dwa produkty na dziesięć były czyste.

Skąd więc tyle chemii rolniczej w polskiej żywności?

Skarmianie soją transgeniczną lub śrutą rzepakową może być źródłem strucia. Żaden producent nie pochwali się na opakowaniu, że karmił zwierzęta paszą zaprawioną glifosatem.

Światowa Organizacja Zdrowia uznała glifosat za (najprawdopodobniej rakotwórczy).Team Bustowskilosowa wiadomość

Zdrowie to wolność - spotkanie w Poznaniu

Zdrowie to wolność - spotkanie w Poznaniu

Dnia 27.03.2022 roku tym razem w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja ciekawego spotkania w którym udział wezmą między innymi Marcin Bustowski, Hubert Cze...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Generał nasz szkoli i poucza Policjantów

Generał nasz szkoli i poucza Policjantów

Dnia 06.03.2021 roku, Policjanci odbyli szkolenie które było przeprowadzone przez naszego Generała Witolda Sadowskiego.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Podziękowania od Kasi Pohoreckiej i jej rodziny

Podziękowania od Kasi Pohoreckiej i jej rodziny

Dziękuję serdecznie za wpłaty i za wszystko co robicie dla mnie i mojej rodziny. Pomoc płynie z całego kraju, a nawet od Rodaków mieszkających zagranicą...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top