Wspomnieli o mnie w Polsacie

Przypomnę Wam Kochani jak w 2020 roku podczas konferencji prasowej przy jeleniogórskim Sanepidzie materiał ze spotkania przygotował i wyemitował Polsat

data publikacji: 15-03-2021


Bustowski TVApeluję do matek, róbcie dzieciom badania


Najpopularniejszy herbicyd używany w rolnictwie nie jest obojętny dla zdrowia.

Apeluję do wszystkich matek! róbcie badania z moczu na zawartość glifosatu w organizmie. Ogólnopolska sieć laboratoriów ALAB zaproponowała 20% zniżki na badanie zamawiane przez internet. Szczegóły opisalismy na stronie StruciGlifosatem.

Glifosat jest najbardziej rozpowszechnionym herbicydem na świecie. Przynosi ogromne zyski jego producentom i rolnikom którzy go stosują, ponieważ pomaga zwiększyć plony. Pytanie, jakim kosztem?

Staram się uświadomić rolników, że też są ofiarami tego wydarzenia. Chcę im pomóc przywrócić bezpieczne środki ochrony roślin.

Przebadaliśmy grupę ponad 200 dzieci na dolnym śląsku. Ani jeden wynik badań nie był pozytywny.

Urzędy unikają pytań o glifosat. Odpowiedzi udzieliła tylko państwowa inspekcja ochrony roślin i nasiennictwa.

  • Łącznie w ubiegłym roku przebadano ponad 140 próbek płodów rolnych pod kątem pozostałosci glifosatu. Tylko w jednej próbce gryki stwierdzono glifosat powyżej najwyższego dopuszczalnego poziomu (...) To zasadnicza rozbieżność z niedawnymi badaniami Organizacji Konsumenckich - na dziesięć kasz gryczanych znaleźli aż w sześciu przekroczenie normy, a w przypadku kasz jaglanych gdzie robiono badania dwukrotnie na tych samych produktach, tylko dwa produkty na dziesięć były czyste.

Skąd więc tyle chemii rolniczej w polskiej żywności?

Skarmianie soją transgeniczną lub śrutą rzepakową może być źródłem strucia. Żaden producent nie pochwali się na opakowaniu, że karmił zwierzęta paszą zaprawioną glifosatem.

Światowa Organizacja Zdrowia uznała glifosat za (najprawdopodobniej rakotwórczy).Team Bustowskilosowa wiadomość

Pisma do dyrektorów szkół w ochronie dzieci

Pisma do dyrektorów szkół w ochronie dzieci

Już pojutrze dzieci rozpoczynają rok szkolny. Warto już teraz zadbać o nasze pociechy składając stosowne pisma do dyrektorów szkół.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Magdalena Tomaniak dzwoni do Marzeny Anny Machałek

Magdalena Tomaniak dzwoni do Marzeny Anny Machałek

Dzisiaj Magda dzwoni do Pani Marzeny Anny Machałek - wiceminister edukacji w randze sekretarza stanu, nauczycielki, Posłanki na Sejm.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Hello Irlandia Show z Bustowskim

Hello Irlandia Show z Bustowskim

Już jutro tj 03.03.2021 Marcin Bustowski w Hello Irlandia Show #20 o godz. 21.00 Live na Facebooku, YouTube oraz Twitter będę mówić o sytuacji w Polsce.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top