Sprawdzaj mięso przed spożyciem, bo to uratuje życie

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed dwiema partiami mięsa, które wyprodukowane zostały przez słynną firmę Animex dla sieci Biedronka i Lidl.

data publikacji: 05-03-2021Bustowski nie kłamie


Główny Inspektorat Sanitarny potwierdza, że peodukty Animex są zagrożeniem dla zdrowia.
Biedronka i Lidl wycofują partie produktu wyprodukowanego przez firmę Animex Kutno Sp. z o.o. oddział K2 w Kutnie, ul. Południowa 4, 99-300 Kutno.

Sznycel z fileta z piersi kurczaka 300 g z terminem trwałości 07.03.2021 r.  o numerze partii: 2272003053.
oraz mięso mielone z fileta kurczaka 400 g wyprodukowane przez Animex dla Lidla z numerem partii: 2261003858 i
terminem przydatności do spożycia: 04.03.2021.

"Osoby, które kupiły produkt (...) proszone są o jego wyrzucenie lub zwrócenie do najbliższego sklepu, w którym produkt został zakupiony. Produktu Animex nie należy spożywać" - czytamy w komunikacie GIS. Ostrzeżenie w tej sprawie pojawiło się także na stronie Głównego Inspektora Sanitarnego.

Ostrzeżenie GIS w sprawie produktów Animex dla Biedronka

Ostrzeżenie GIS w sprawie produktów Animex dla Lidl

"W związku ze stwierdzoną niezgodnością mikrobiologiczną (obecność Salmonella) w partii produktu podjęliśmy decyzję o wycofaniu z obrotu w/w partii" - tłumaczą przedstawiciele firmy Animex w komunikacie na stronie Biedronki. Klienci, którzy kupili tę partię, otrzymają zwrot pieniędzy. Muszą w sklepie pokazać opakowanie, na którym widoczna będzie data przydatności produktu."

Czy Animex zapłaci odszkodowania za trucie konsumentów?

Dnia 28.04.2021 roku rusza proces sądowy w postępowaniu cywilnym z oskarżenia firmy Animex która uważa, że naruszyłem ich dobra osobiste. Z całą odpowiedzialnością twierdzę, że produkty tej firmy są poważnym zagrożeniem dla zdrowia nas wszystkich. Animex powinna wypłacić Polakom odszkodowania.Musisz to zobaczyć: Uwaga na mięso z Biedronki i Lidla!Team Bustowskilosowa wiadomość

Wójt Gminy Kamienna Góra pomoże w badaniu dzieci

Wójt Gminy Kamienna Góra pomoże w badaniu dzieci

Wójt Gminy Kamienna Góra Pan Patryk Straus pozytywnie rozpatrzył nasz wniosek o pomoc w przebadaniu dzieci na obecność rakotwórczego glifosatu w ich organ...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Rekordowy wynik badań na zawartość glifosatu

Rekordowy wynik badań na zawartość glifosatu

Każdego dnia otrzymujemy od Was wyniki badań na zawartość glifosatu w organizmie. Zobaczcie jaki wynik dotarł do nas dzisiaj...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zbieramy pieniądze na walkę z Sanepidem i Komendantem

Zbieramy pieniądze na walkę z Sanepidem i Komendantem

Jeden za wszystkich - wszyscy za jednego! Potrzebne są pieniądze na dobrych prawników. Tym razem wojnę wypowiedział nam komendant z Nowowiejskiej oraz prac...

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top