Nadal potrzebujemy Waszych podpisów

Sąd w Warszawie po raz kolejny odrzucił nam część podpisów popierających rejestrację Przebudzonych Konsumentów

data publikacji: 05-07-2021


Nadal potrzebujemy Waszych podpisów

Mogę liczyć na Waszą pomoc?


Należy pobrać i wydrukować w formacie A4 listę do zbierania podpisów. Bardzo proszę o dokładne i czytelne wypwłnienie pól, najlepiej drukowanymi literami. Wypełnioną listę odeślij na ul. Morcinka 3, 58-500 Jelenia Góra. Na liście jest miejsce na 10 podpisów. Jeżeli nie uda Ci się zebrać wszystkich, nie martw się, odeślij tyle ile uda Ci się zebrać. Link do pliku z listą podpisów jest pod filmem, a także w górnym menu.

Dziękuję za pomoc!

Marcin Bustowski


Bustowski TV
Wsparcie - pomożesz?Musisz to zobaczyć: Lista podpisów do pobrania[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top