Prezydent Jeleniej Góry zadeklarował, że pomoże

Prezydent Miasta Jeleniej Góry, Pan Jerzy Łużniak potwierdził, że wesprze kwotą 15,000 zł badania jeleniogórskich dzieci w laboratoriach Alab.

data publikacji: 22-03-2021


Bustowski TVCzy Pan Jerzy Łużniak dotrzyma słowa?


Pan Prezydent Miasta Jelenia Góra zadeklarował, że wyłoży kwotę 15,000 zł na badania jeleniogórskich dzieci na obecność trującego glifosatu w organizmie. Pieniądze znalazły się na wniosek matek, Katarzyny Pohoreckiej znanej z odważnej decyzji związanej z nizamykaniem Bistro w Karpaczu wbrew zakazom oraz dzięki Magdalenie Tomaniak.

Niech efekty działania Katarzyny i Magdaleny będą przykładem dla innych matek do działania we wszystkich innych miastach w całej Polsce. Akcja powinna być rozpowrzechniona wśród samorządów, senatorów,posłów... bierzcie przykład i dołączcie się do akcji!

Glifosat uznany jest za przyczynę chorób nowotworowych i innych poważnych chorób nie tylko wśród dzieci.

Kwestia zdrowej żywności jest podstawą bytu codziennego. Bez jedzenia nie ma życia. Jeżeli żywność jest niezdrowa to życie nie jest zdrowe, a koncerny farmaceutyczne liczą zyski i zaciera ręce.Team Bustowskilosowa wiadomość

Pohorecka i Bustowski gośćmi wRealu24

Pohorecka i Bustowski gośćmi wRealu24

Razem z Kasią Pohorecką gościliśmy u Piotra Szlachtowicz wRealu24

Team Bustowskilosowa wiadomość

Wizyta we Wrocławskim Sanepidzie

Wizyta we Wrocławskim Sanepidzie

Dnia 29 stycznia odwiedziliśmy wrocławski sanepid. NIE PEŁNI on funkcji dla Narodu. Dyrektor i pracownicy szkodzą Narodowi. Dyrektor ignoruje raport NIK o T...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab pomoże w badaniach

Burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab pomoże w badaniach

Wśród osób do których zwróciliśmy się z pośbą o pomoc w sfinansowaniu badań dzieci był Burmistrz Bolkowa Pan Grzegorz Kucab

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top