Prezydent Jeleniej Góry zadeklarował, że pomoże

Prezydent Miasta Jeleniej Góry, Pan Jerzy Łużniak potwierdził, że wesprze kwotą 15,000 zł badania jeleniogórskich dzieci w laboratoriach Alab.

data publikacji: 22-03-2021


Prezydent Jeleniej Góry zadeklarował, że pomoże

Czy Pan Jerzy Łużniak dotrzyma słowa?


Pan Prezydent Miasta Jelenia Góra zadeklarował, że wyłoży kwotę 15,000 zł na badania jeleniogórskich dzieci na obecność trującego glifosatu w organizmie. Pieniądze znalazły się na wniosek matek, Katarzyny Pohoreckiej znanej z odważnej decyzji związanej z nizamykaniem Bistro w Karpaczu wbrew zakazom oraz dzięki Magdalenie Tomaniak.

Niech efekty działania Katarzyny i Magdaleny będą przykładem dla innych matek do działania we wszystkich innych miastach w całej Polsce. Akcja powinna być rozpowrzechniona wśród samorządów, senatorów,posłów... bierzcie przykład i dołączcie się do akcji!

Glifosat uznany jest za przyczynę chorób nowotworowych i innych poważnych chorób nie tylko wśród dzieci.

Kwestia zdrowej żywności jest podstawą bytu codziennego. Bez jedzenia nie ma życia. Jeżeli żywność jest niezdrowa to życie nie jest zdrowe, a koncerny farmaceutyczne liczą zyski i zaciera ręce.Bustowski TV
Wsparcie - pomożesz?[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top