Jeleniogórskie szkoły już robią zapisy na badania

Akcja badania dzieci na zawartość glifosatu dzięki Panu Jerzemu Łuzniak nabiera rozpędu. Prezydent Miasta Jeleniej Góry znalazł pieniądze na sfinansowanie badania dzieci pomimo, że mieliśmy na początku różne zdania na ten temat.

data publikacji: 14-04-2021


Bustowski TVWygrajmy Razem!


Akcja powinna być ogólnopolska więc stosowne pisma będziemy kierowali do różnych urzęxów w całym kraju. Liczymy w tym zakresie na Waszą pomoc. W naszym imieniu możesz złożyc pismo w swoim mieście. Prześlij do nas dane urzędu, a my przygotujemy dla Ciebie stosowne pismo. Strona rządowa oszukuje opinię publiczną razem z WHO. Pandemia jest w tym co jemy, w polityce, w środkach masowego przekazu i przemyśle farmaceutycznym. Opracowali sobie znakomity system generowania potężnych zysków kosztem naszego zdrowia.

Norma glifosatu 0,60 ng/ml jest normą referencyjną ustanowioną przez Alab Laboratorium na terenie naszego kraju. Niemcy mają 0,50, Anglicy 0,15, a norma wg Światowej Organizacji ds Ginekologii to 0,012. W związku z tym przy normie 0,60 jest ok 500 procent! przekroczenia najniższej normy. Jeżeli ktoś odbiera wynik i cieszy się, że ma tylko 0,60 to ja informuję, że masz tylko 500% przekroczonej normy tej trującej substancji w organizmie. Dlatego ludzie chorują na nowotwory. Glifosat zabija seratoninę wytwarzaną w jelicie grubym która jest transportowana do mózgu. Jeżeli wykończymy jelito drube, wykończymy samych siebie. Spożywanie takiej żywności jaka jest sprzedawana w marketach jest zabójstwem dla człowieka.

Z Polski trzeba wygonić fermy tuczu nakładczego. Apeluję do Polaków, nie pozwalajcie na budowy ferm przemysłowych świń i drobiu w swojej okolicy. To jest podstawowe źródło trucia nas wszystkich.

Posłuchaj co jeszcze chcę Tobie powiedzieć:


Team Bustowskilosowa wiadomość

Decyzja Sądu w sprawie zatrzymania Bustowskiego

Decyzja Sądu w sprawie zatrzymania Bustowskiego

Dnia 12.07.2021 roku Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze wydał postanowienie w sprawie mojego zażalenia na zatrzymanie mnie przez Policję dnia 06.02.2021 roku.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Armand Armani o Prawie Naturalnym

Armand Armani o Prawie Naturalnym

Żyjemy w Matrixie, wszystkie urzędy które władza okupacyjna nazywa państwowymi, są zarejestrowane jako prywatne firmy w Waszyngtonie.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Nadal zbieramy podpisy na rejestrację partii

Nadal zbieramy podpisy na rejestrację partii

Sąd w Warszawie po raz kolejny odrzucił nam część podpisów popierających rejestrację Przebudzonych Konsumentów

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top