Informacje od ludzi współpracujących z adwokatem Kamratów

Wojtek Olszański i Marcin Osadowski są osadzeni w areszcie śledczym w Sieradzu Ustalamy gdzie został aresztowany Piotr Rybak.

data publikacji: 18-11-2021


Bustowski TVApelujemy do Ziobry o natychmiastowe zwolnienie Kamratów


Jako Partia Przebudzeni Konsumenci przygotowujemy pismo do Ziobry z żądaniem natychmiastowego zwolnienia z aresztu Wojtka, Marcina i Piotra. Nie ma przesłanek ku temu, żeby stosować areszt wobec nich. W mojej ocenie zostały naruszone wszelkie zasady praworządności. Aresztowanie było bezpodstawne i bezprawne podobnie jak w sprawie mojego zatrzymania
dnia 06.02.2021 roku co potwierdził prawomocnym postanowieniem SĄD REJONOWY w Jeleniej Górze.

Operacja eliminacja Patriotów

Zatrzymanie Wojtka, Marcina i Piotrka było wykonane na zlecenie państwa Izrael, służb Izrael i podobnie służb państwa amerykańskiego i ich strategicznych sojuszników czyli tego nielegalnego, wrogiego Polakom rządu okupacyjnego. Wykonały to kukiełki warszawskie.

Protest

Jak to Wojtek powiedział "nie czekajcie co powie centrala" - jeżeli uważacie, że musimy się zjednoczyć i zaprotestować wobec bezpodstawnych działań wobec Wojtka, Marcina i Piotra i musimy pokazać naszą wilczą siłę, proszę Watahy o kontakt.


Team Bustowski

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zapraszam do debaty publicznej

Zapraszam do debaty publicznej

Czy AGROunia oraz Rolnicy odważą się na spotkanie w Warszawie przed firmą Bayer? Czy AGROunia poprze zakaz stosowania glifosatu?

Team Bustowskilosowa wiadomość

Świnie skażone groźną chemią

Świnie skażone groźną chemią

Zbadałem mocz świn z ferm przemysłowych z których robią parówki. W moczu tych świń było 7,76 ng/mg Glifosatu!

Team Bustowskilosowa wiadomość

07.09.2021 Morawiecki zaprasza na bal do Karpacza

07.09.2021 Morawiecki zaprasza na bal do Karpacza

od 07 do 09 września 2021 roku paskudna władza okupacyjna będzie balowała w Karpaczu w Hotelu Gołębiewski

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top