Informacje od ludzi współpracujących z adwokatem Kamratów

Wojtek Olszański i Marcin Osadowski są osadzeni w areszcie śledczym w Sieradzu Ustalamy gdzie został aresztowany Piotr Rybak.

data publikacji: 18-11-2021


Bustowski TVApelujemy do Ziobry o natychmiastowe zwolnienie Kamratów


Jako Partia Przebudzeni Konsumenci przygotowujemy pismo do Ziobry z żądaniem natychmiastowego zwolnienia z aresztu Wojtka, Marcina i Piotra. Nie ma przesłanek ku temu, żeby stosować areszt wobec nich. W mojej ocenie zostały naruszone wszelkie zasady praworządności. Aresztowanie było bezpodstawne i bezprawne podobnie jak w sprawie mojego zatrzymania
dnia 06.02.2021 roku co potwierdził prawomocnym postanowieniem SĄD REJONOWY w Jeleniej Górze.

Operacja eliminacja Patriotów

Zatrzymanie Wojtka, Marcina i Piotrka było wykonane na zlecenie państwa Izrael, służb Izrael i podobnie służb państwa amerykańskiego i ich strategicznych sojuszników czyli tego nielegalnego, wrogiego Polakom rządu okupacyjnego. Wykonały to kukiełki warszawskie.

Protest

Jak to Wojtek powiedział "nie czekajcie co powie centrala" - jeżeli uważacie, że musimy się zjednoczyć i zaprotestować wobec bezpodstawnych działań wobec Wojtka, Marcina i Piotra i musimy pokazać naszą wilczą siłę, proszę Watahy o kontakt.


Team Bustowski

losowa wiadomośćSanepid w Jeleniej Górze odpowiedział za pytania

Dnia 15.03.2021 r zwróciłem się do PSSE w Jeleniej Górzez z prośbą o udzielenie odpowiedzi na 8 pytań. Otrzymałem odpowiedź.

losowa wiadomośćRabat 20 prcent na badanie glifosatu nie tylko online

Badania na glifosat i witaninę D3 ze zniżką 20% zrobisz od teraz także w punktach stacjonarnych ALAB w całym kraju

losowa wiadomośćTermin apelacji z zażalenia Animex - Berlinki

Pod koniec maja Sąd Okręgowy w Warszawie będzie rozpatrywał apelację producenta między innymi parówek Berlinki w sprawie wyroku uniewinniającego. Sąd u...

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top