Informacje od ludzi współpracujących z adwokatem Kamratów

Wojtek Olszański i Marcin Osadowski są osadzeni w areszcie śledczym w Sieradzu Ustalamy gdzie został aresztowany Piotr Rybak.

data publikacji: 18-11-2021


Bustowski TVApelujemy do Ziobry o natychmiastowe zwolnienie Kamratów


Jako Partia Przebudzeni Konsumenci przygotowujemy pismo do Ziobry z żądaniem natychmiastowego zwolnienia z aresztu Wojtka, Marcina i Piotra. Nie ma przesłanek ku temu, żeby stosować areszt wobec nich. W mojej ocenie zostały naruszone wszelkie zasady praworządności. Aresztowanie było bezpodstawne i bezprawne podobnie jak w sprawie mojego zatrzymania
dnia 06.02.2021 roku co potwierdził prawomocnym postanowieniem SĄD REJONOWY w Jeleniej Górze.

Operacja eliminacja Patriotów

Zatrzymanie Wojtka, Marcina i Piotrka było wykonane na zlecenie państwa Izrael, służb Izrael i podobnie służb państwa amerykańskiego i ich strategicznych sojuszników czyli tego nielegalnego, wrogiego Polakom rządu okupacyjnego. Wykonały to kukiełki warszawskie.

Protest

Jak to Wojtek powiedział "nie czekajcie co powie centrala" - jeżeli uważacie, że musimy się zjednoczyć i zaprotestować wobec bezpodstawnych działań wobec Wojtka, Marcina i Piotra i musimy pokazać naszą wilczą siłę, proszę Watahy o kontakt.


Team Bustowski

Team Bustowskilosowa wiadomość

Zaginął mec. Jacek Ludziak z Wałbrzycha

Zaginął mec. Jacek Ludziak z Wałbrzycha

Od ponad 48 godzin nie ma żadnego kontaktu z Mec. Jackiem Ludziakiem. Ostatni kontakt telefoniczny z Panem Jackiem był w niedzielę 11 czerwca 2023 w godzinac...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Złozyliśmy pismo w Urzędzie Miasta Kamienna Góra

Złozyliśmy pismo w Urzędzie Miasta Kamienna Góra

Przypomnijmy, że dnia 03.04.2021 roku kamiennogórski Burmistrz został gwiazdą Facebooka. Tym razem za sprawą relacji transmitowanej przez nas online z wiz...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Szynka konfekcjonowana Sokołów test wytrzymałości

Szynka konfekcjonowana Sokołów test wytrzymałości

Otrzymałem ciekawą wiadomość od Pani, która ze swoją szefową poddała testowi na wytrzymałość zapakowaną, krojoną szynkę marki Sokołów.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top