Przebudzeni Konsumenci - czas na przebudzenie!

Wkrótce z mojej inicjatywy na polskiej scenie politycznej może pojawić się nowa partia Przebudzeni Konsumenci. Nowa formacja ma być głosem ludzi, którzy chcą dokonać znaczących zmian w Polsce.

data publikacji: 25-03-2021


Przebudzeni Konsumenci - czas na przebudzenie!

Przebudzeni Konsumenci!


Dr. Czerniak, Jerzy Zięba to pierwsze osoby które wyraziły chęć przystąpienia do nowej partii. Zachęcam Przedsiębiorców z całej Polski, żeby do nas dołączyli. Zapraszamy wszystkich którzy przeciwstawiają się temu co mówi strona rządowa. Do współpracy chcę zachęcić Wiceprezesa Partii Korwin, Sławomira Mentzen. Już w kwietniu 2021 roku planuję złożyc wniosek o zarejestrowanie Przebudzonych Konsumentów.

Wygrajmy Razem!

Marcin Bustowski


Bustowski TV
Wsparcie - pomożesz?[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top