Czy uda się przeforsować badania?

Dnia 30.06.2021 roku mielismy spotkanie z Radnymi MIasta Karpacz. Poruszyliśmy problem szczepień.

data publikacji: 30-06-2021


Bustowski TVCzy Radni nadal będą bezradni?


W dniu dzisiejszym złożyłem na ręce Przewodniczącego Rady Miasta Karpacz kolejne pismo w którym wnosimy o podjęcie działań zmierzających do natychmiastowego wstrzymania podawania bezbronnym ludziom preparatów nazywanych zbawienną szczepionką przeciwko wykreowanej pandemii COVID-19.

Dołączyliśmy do pisma wyniki badań stu dzieci z Jeleniej Góry. Każdy z badanych ma w organizmie szkodliwy Glifosat oraz zaświadczenie lekarskie o braku wiedzy czy preparat może wywoływać interakcje niekorzystne dla zdrowia i życia. Jako załącznik przekazaliśmy także odpowiedź szpitala w Jeleniej Górze, że nie mają wiedzy czy preparat szczepienny w powiązaniu z Glifosatem może wywołać szkodliwe dla zdrowia skutki. Odesłano nas z pytaniem do producenta "szczepionki", a także do Ministerstwa Zdrowia które również nic nie wie w tej sprawie rekomendując poddawanie się eksperymentowi medycznemu.

Marcin Bustowski

Team Bustowskilosowa wiadomość

Mięso Animexu w Biedronce i Lidlu jest zagrozeniem

Mięso Animexu w Biedronce i Lidlu jest zagrozeniem

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed dwiema partiami mięsa, które wyprodukowane zostały przez słynną firmę Animex dla sieci Biedronka i Lidl.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Życzenia noworoczne od Team Bustowski

Życzenia noworoczne od Team Bustowski

Stary 2021 Rok dobiega końca. Zostały ostatnie godziny dzielące nas od wejścia w Nowy 2022 Rok.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Dzwonię do jeleniogórskiego Komedianta

Dzwonię do jeleniogórskiego Komedianta

Komedianci kazali zbierać na mnie drobne sprawy, żeby mnie zamknąć. Chce im przekazać puszkę na te drobne, żeby im się nie pogubiło.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top