Czy uda się przeforsować badania?

Dnia 30.06.2021 roku mielismy spotkanie z Radnymi MIasta Karpacz. Poruszyliśmy problem szczepień.

data publikacji: 30-06-2021


Bustowski TVCzy Radni nadal będą bezradni?


W dniu dzisiejszym złożyłem na ręce Przewodniczącego Rady Miasta Karpacz kolejne pismo w którym wnosimy o podjęcie działań zmierzających do natychmiastowego wstrzymania podawania bezbronnym ludziom preparatów nazywanych zbawienną szczepionką przeciwko wykreowanej pandemii COVID-19.

Dołączyliśmy do pisma wyniki badań stu dzieci z Jeleniej Góry. Każdy z badanych ma w organizmie szkodliwy Glifosat oraz zaświadczenie lekarskie o braku wiedzy czy preparat może wywoływać interakcje niekorzystne dla zdrowia i życia. Jako załącznik przekazaliśmy także odpowiedź szpitala w Jeleniej Górze, że nie mają wiedzy czy preparat szczepienny w powiązaniu z Glifosatem może wywołać szkodliwe dla zdrowia skutki. Odesłano nas z pytaniem do producenta "szczepionki", a także do Ministerstwa Zdrowia które również nic nie wie w tej sprawie rekomendując poddawanie się eksperymentowi medycznemu.

Marcin Bustowski

Team Bustowskilosowa wiadomość

Partia polityczna Przebudzeni Konsumenci

Partia polityczna Przebudzeni Konsumenci

Tworzymy Formację Polityczną Przebudzeni Konsumenci. Potrzebujemy Waszego poparcia - podpisów. Oni nigdy się nie będą bali jeżeli ten naród nie zrozumie...

Team Bustowskilosowa wiadomość

Korporacje są świadome tego co sprzedają

Korporacje są świadome tego co sprzedają

Tylko od Was zależy czy my to zmienimy i czy Wasze dzieci i my będziemy dalej truci.

Team Bustowskilosowa wiadomość

Generał nasz szkoli i poucza Policjantów

Generał nasz szkoli i poucza Policjantów

Dnia 06.03.2021 roku, Policjanci odbyli szkolenie które było przeprowadzone przez naszego Generała Witolda Sadowskiego.

[ poprzednia strona ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Teleduperele - Darmowe ogłoszenia bez płacenia!

Teleduperele.pl - Ogłoszenia bez płacenia

Pomożemy Ci sprzedać wszystkie duperele!

hop top